Zula Parasız Armağan Kodu, Altın, Epin Kodları ve Hilesi

zula bedava hediye kodu altin epin kodlari ve hilesi 606098a5d04d4 Zula Parasız Armağan Kodu, Altın, Epin Kodları ve Hilesi

Makalede Neler Var

Zula Oyunu Iyi mi Oynanır?Zula KarakterleriE-Pin Kodu Ne Demek?Zula Parasız E Pin Kodu Iyi mi Kazanılır?Zula Parasız Armağan Kodu Kazanma 2021Pepsi kodları ile Zula parasız e-pin kazanmaPaycell indirim kuponları ile parasız e-pin kazanmaÜcretsiz Zula hesabı kullanarak parasız e-pin kodu kazanmaZula Parasız Epin Kodları 2021Zula Parasız E-Pin Kodları ve ŞifreleriZula Altın Hilesi Iyi mi Yapılır?
Zula Parasız Armağan Kodu, Epin Kodları, Hilesi 2021; Türk yapımcılar tarafınca geliştirilen ve piyasaya sürülen ilk MMOFPS oyunu olma özelliği taşıyan Zula; oldukça heyecanlı ve zevkli bir oyun olarak ön plana çıkıyor.

Devletimizde gençler ve yetişkinler tarafınca son aşama ilgi gören bu harp oyununda ilerlemek isteyen oyuncuların e-pin kodlarına ihtiyacı oluyor.
Oyun esnasında kredi kartı bilgileri ile kolaylıkla satın alınabilen e-pin kodları; oyuncuların altın, elmas vb. kıymetli madenlere haiz olmasını, oyunda düzey atlamalarını sağlıyor.

Oyuncular, e-pin kodları yardımıyla oyundaki karakterlerini güçlendirebiliyor, yeni silahlar alabiliyor ve mücadelelerine daha yetenekli ve donanımlı bir halde devam edebiliyorlar.
Bu yazımızda Zula oyuncuları için Zula parasız armağan kodu nereden alınır? Zula e-pin kodları iyi mi kazanılır? vb. bu mevzuyla ilgili olarak en oldukca merak edilenleri yanıtlamaya, sizleri aydınlatmaya çalışacağız.
Zula Oyunu Iyi mi Oynanır?
Zula oyununda 2 düşman grup olacak şekilde askerler ve istihbaratçılar yer ediniyor.

Oyunda asker ve istihbaratçı olarak toplamda 20 tane karakter ve bu karakterlerin ise kendilerine özgü özellikleri ve kabiliyetleri bulunuyor.
Bununla beraber oyunda 23 tane harita ve 12 tane de oyun modu yer ediniyor.
Zula oyunundaki haritalarda Üsküdar Sokakları, Paris, Çanakkale, Nemrut, Safranbolu şeklinde hem ülkemizin hem de dünyanın en güzel şehirleri bulunuyor.

Doğrusu karakterler; bu görkemli şehirlerde düşmanları ile savaşıyorlar.
Oyunun ülkemizin en hususi şehirlerinde geçiyor olması, bu oyunun vatanımızda sevilerek oynanmasını da bununla birlikte getiriyor.
Ölüm maçı, rekabet, patron avı, eleme, çukur, eğlence vb. oyun modlarında oyuncular; adrenalini doruklarında yaşayabiliyorlar.
Ülkemizin en popüler ve en oldukca izlenen dizilerinden olan Çukur karakterlerinin de 2019-2020 yılları aralığında oyuna eklenmesi ile oyuncular, bol miktarda coşku dolu bir mücadeleye koyulmuşlardı.
Ülkemizin yanı sıra kısa sürede dünya genelinde de ilgi görmeyi başaran Zula oyunuyla nerede ise tanışmadıysanız; bu oyunu akıllı telefonlarınıza Google Play Store ya da Apple Store üstünden hızlıca indirebilir ve oyun keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Zula Karakterleri
Zula’da toplamda 20 tane karakter bulunuyor.
Oyuncular, oyunda ilerledikleri ve savaşları kazandıkları taktirde daha güçlü karakterlere bürünebiliyorlar.
Zula karakterlerinin isimlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Demir Erez:

Daha ilkin bordo berelilerden olan Demir Erez; düşman grup olan Gladyo, ailesini öldürdüğünde Zula ekibini kurdu.

Recep Arslan:

Adanalı olan Recep Arslan, komanda olarak vazife aldıktan sonrasında Jandarma Hususi Harekat Timi’ne dahil oldu.

Pusuya düşürülmesinin derhal peşinden gazi olarak, emekli edildi.

Eşref Dayı:

Demir Erez’in akıl hocası olduğu farz edilen Eşref Dayı ise Çakırcalı Mehmet Efe’nin soyundan geliyor.

Cengiz Kaya:

Konya’da oldukça meşhur olan Pala Hasan tarafınca yetiştirilen Cengiz Kaya; Pala Hasan’ın Gladyo tarafınca öldürülmesi sonrasında Zula ekibine katıldı.

Şahin Kılıç:

Terörle mücadelede vazife aldıktan sonrasında ortağının ölümü ile suçlanan Şahin Kılıç; tam asılacakken Demir Erez tarafınca kurtarıldı.

Azad Kara:

Mesleği bakırcılık olan Azad Kara, Demir’in komutasında vazife almıştı.

Şamil Dudayev:

Çeçenistan’lı olan Şamil Dudayev; ailesi Gladyo baskınında öldürülünce Zula ekibine katıldı.

Yunus Şanlı:

Trabzon’lu balıkçı olan Yunus Şanlı, daha ilkin Recep Arslan ile tanışmıştı.

Zeynep Yılmaz:

Babasının ölümü ile buhrana giren ve amcası Şahin Kılıç’ı babasının katili olmakla suçlayan Zeynep Yılmaz, kısa bir süre sonrasında da gerçekleri doğrusu babasının katilinin amcası olmadığını öğrendi.

Shahram Shams:

İran Tahran’lı olan Shahram Shams, zekası ve karizmasıyla her ortama girebiliyor.

Cumali Koçovalı:

Çukur dizisinde oldukça beğeni toplayan Cumali Koçavalı karakteri, 2019-2020 yılları aralığında bu oyunda bulunuyordu bir tek şu an için bulunmuyor.

Azer Kurtuluş:

Gene Çukur dizisine özgü bir karakter olan Azer Kurtuluş da 2019-2020 yılları aralığında Zula karakteri olarak oyuna renk katmıştı.

Ivan Vasilyev:

Gladyo oluşumunun lideri olan bu karakterin memleketi ise Rusya.
Ivan Vasilyev; eskiden Rus istihbaratında çalışıyordu.

Pierre Julliard:

Daha ilkin paralı asker olarak çalışan Fransalı Pierre; Gladyo’nun teklifi üzerine bu gruba katıldı.

Larry Silverstein:

İsrailli Larry; bir süre Orta Doğu’da hususi bir şirket sorumlusu olsa da ailesinin öldürülmesi sonrası ilkin Mossad’a sonrasında da teklif üzerine Gladyo oluşumuna katıldı.

Trevor Edward Moore:

İngiliz asıllı Edward, bir süre orduda çalıştı. Afganistan’da vazife alırken, paralı askerlik yaptığının anlaşılması üzerine Gladyo ekibine keskin nişancı olarak katıldı.

Robert O’Bannon:

Hususi bir eğitim kampında ders alırken FBI tarafınca kampın basılması ile ceza olarak orduya alınan Teksas ABD’li bu karakter, Irak’ta görevdeyken Gladyo ile tanıştı ve bu oluşuma katılmaya karar verdi.

David King:

Amerikalı bir buluş eden olan David; bir keşfin kitle imha silahı olarak kullanılacağını öğrendiğinde ülkesini terk edip, Avrupa’ya taşındı. Bir süre sonrasında ise Gladyo ekibine katıldı.

Alonso Vargas:

Motor kullanma kabiliyeti oldukça yüksek olan ABD’li bu karakter, bu kabiliyetinin Gladyo tarafınca fark edilmesi sonrasında bu ekibe davet edildi ve ekip üyesi oldu.

Elena Terentjeva:

Litvanyalı sporcu Elena, Bosna Hersek’te saldırıda annesini, kardeşlerini ve babasını kaybettikten sonrasında yıkık binalarda yaşamaya başladı.

Rosa Battaglia:

Roma’da dünyaya gelen bu karakter, Gladyo ekibinde bulunuyor. Resmi kayıtlarda bu karaktere ilişkin hiçbir informasyon de yer almıyor.

Pablo Aka El Patron:

Kolombiya’nın en tepedeki kabahat kartellerinin lideri olan Pablo Aka, acımasızlığıyla biliniyor.
E-Pin Kodu Ne Demek?
Yalnızca Zula oyununda değil pek oldukca online oyunda adını çoğunlukla duyduğumuz e-pin kodu; harf ve sayılardan oluşan kodu ifade ediyor.
Bu kodlar, 3-4 haneden hatta 25-30 haneden bile oluşabiliyorlar.
İngilizce açılımı; Electronik Personal Identification Number olan E-Pin; yalnızca vatanımızda değil dünya genelinde kullanılan bir ödeme sistemi olarak tanımlanıyor.
Dünyada 50’den fazla ülkede e-pin kodları, bir ödeme şekli olarak kabul ediliyor.
Devletimizde de çevrimiçi oyunların büyük bir çoğunluğunda e-pin ödeme sistemi tercih ediliyor.
Birçok şirket da oyunlarda kullanılmak suretiyle e-pin kodu satışı gerçekleştiriyor.
Zula oyununda da oyuncular; e-pin kodlarını bir ödeme şekli olarak kullanabiliyorlar. Değişik sitelerden de satın alabilecekleri e-pin kodları ile altın, tabanca vb. kıymetli aksesuar ve eşyaları temin edip, oyunda ilerleyebiliyorlar.
E-pin kodları, birçok oyun sitesinin yanı sıra büyük mağazalarda da satışa sunuluyor.
Oyunlarda kullanmak suretiyle bu kodlardan satın alabileceğiniz mağazalara Teknosa ve Carrefoursa’yı örnek olarak gösterebiliriz.
Zula Parasız E Pin Kodu Iyi mi Kazanılır?
Pek oldukca oyunda olduğu şeklinde Zula oyununda da oyuncular; e-pin kodları yardımıyla altın, hususi silahlar ve giysiler satın alabiliyorlar.
Bu giysiler, altınlar ve silahlar ile daha da güçlenen karakterler, düşmanlarına karşı daha iyi bir atak ve müdafa gücüne kavuşuyorlar.
Oyun esnasında oyuncular, kredi kartları ile e-pin kodu ve altın satın alabiliyorlar.
Bununla beraber internette yer edinen birçok oyun sitesi de oyuncuların oyun esnasında altın, giyim, tabanca satın alabilmelerini elde eden e-pin kodu satışı gerçekleştiriyor.
Bu sitelerde uygun fiyatlara e-pin kodlarından satın alabiliyorsunuz.
Bazı siteler ise parasız bir halde e-pin kodlarını doğrusu Zula parasız armağan kodlarını paylaşıyorlar.
Parasız olan bu kodları kullandığınız taktirde altın, tabanca vb. gereksinimlerinizi temin edebiliyorsunuz.
İnternetteki bazı uygulamaları da telefonunuza indirmek suretiyle armağan e-pin kodu kazanabiliyorsunuz. Sözgelişi, birçok sitede Zula parasız e-pin kodu oluşturucular satışa sunuluyor.
Bu kod oluşturucular; yeni e-pin kodları hazırlıyorlar. Bu kodları kullanarak da oyun esnasında parasız bir halde tabanca, giyim vb aksesuarlar satın alabiliyorsunuz.
Zula e-pin oluşturucular, sizden kimi süre gizyazı bilgilerinizi de talep edebiliyor. Hatta bazı programlarda virüs bile yer alabiliyor. Bu şekil program ve siteler; dolandırıcılık girişiminde de bulunabiliyorlar.
Bu yüzden gerek parasız e-pin kodu vaat eden sitelerde gerekse kod oluşturucularda asla kişisel bilgilerinizi ve şifrenizi paylaşmamalısınız.
Aksi halde kullanıcı hesabınızın çalınmasına yol açabilirsiniz.
Zula Parasız Armağan Kodu Kazanma 2021
Zula parasız armağan kodu kazanma, zula parasız çarlar, Zula parasız e-pin ve zula parasız tabanca kazanmak için sizlere informasyon vermek isterim.
Diğeri Zula parasız armağan kodu kazanma yöntemlerini özetlemek gerekirse aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:
Pepsi kodları ile Zula parasız e-pin kazanma
Pepsi kapaklarından çıkan kodları e-pin kodu olarak kullanabilirsiniz. Aldığınız Pepsi kapaklarınıda kodu girdiğinizde kazandığınız zıla e-pin kodunu oyunda kullanabilirsiniz.
Paycell indirim kuponları ile parasız e-pin kazanma
Turkcell müşterileri, Paycell üstünden yapmış olduğu harcamalarında indirim kodu ya da e-pin kodu kazanıyorlar.
Haiz olduğunuz doğrusu Paycell tarafınca size sunulan kodları oyun esnasında kullanıp, oyunda ilerleyebilme şansınız bulunuyor.
Parasız Zula hesabı kullanarak parasız e-pin kodu kazanma
Bazı siteler, kimi zaman parasız ve güçlü Zula kullanıcı hesaplarını takip edenleri ile paylaşabiliyorlar.
Bu hesaplardan birini almayı başardığınız taktirde sizlerde oyunda kolaylıkla ilerleyebilirsiniz.
Zula Parasız Epin Kodları 2021
Oyunda aşağıdaki kodlar yardımıyla parasız bir halde altın alabilirsiniz.
Başka okuyucularımız kodları almadan ilkin acil etmenizi öneriyoruz.

YNT5 – 82SK – WS49 – LSY1
TORK – MN99 – LMGT – MBBT
NTS4-UMNZ-QTS1-AZZ9
FTBT – BO88 – TOSC – BVCC
XDR55 – BGGZ – LJA8 – MGBZ

Zula parasız armağan kodlarını kullanırken dikkatli olmalı, aşırı kullanımdan kaçınmalısınız.
Aksi halde oyun tarafınca hile hayata geçirmeye çalıştığınızın anlaşılması sonrasında banlanabilirsiniz.
Hatta IP adresiniz de banlandığı için yeni bir hesap ile bile oyuna girememe riski ile karşılaşabilirsiniz.
Zula Parasız E-Pin Kodları ve Şifreleri
Sizlere güncel zula parasız e-pin kodları ve şifreleri vermek isterim. Belli aralıklarla yazımızı güncelleyip yeni kodlar ve şifreler eklemeye çalışacağım.

UW81-UYB6-GALL-BSCN
GO18-TORR-SOXN-SZ58
BOT6 – MYWJ – WX4B – MGCV
BUTT-BNG2-UGYX-WQQU
X77S-FTOO-SBXX-TTKA
OD7A-MODS-RDS7-UBF5
AZ28-8OSD-İD7X-BOZ7
ST53-GNT3-UYM3-22T9
GLSK-34KG-3SN6-S11M
TUYG-8USR-RSS4-ABKX

Zula Altın Hilesi Iyi mi Yapılır?
Daha ilkin de bahsettiğimiz şeklinde kredi kartı bilgileriniz ile oyunda altın satın alabiliyorsunuz.
Bu durum, maddi durumu iyi olan oyuncuların oyunda tabanca ve hususi giysiler satın alabilmeleri anlamına geliyor.
Doğrusu tabiri caizse parası olan kişiler, oyunda rakiplerini geride bırakıyor.
Eğer altın satın alacak maddi durumunuz yoksa zula altın hilelerinden yararlanabilir, hesabınıza binlerce altını parasız bir halde gönderebilirsiniz.
Bu aşamada arama motoruna Zula altın hilesi yazmanızı öneriyoruz.
Zula altın hilesi yapabilmenize öncülük eden sitelere üye olarak, kullanıcı hesabınıza kolaylıkla altın gönderebilirsiniz.
Bir tek kişisel bilgilerinizi ve oyun şifrenizi hiçbir şekilde altın hilesi sunan sitelerle dolandırılmamanız noktasında paylaşmamanızı öneriyoruz!
Bu yazımızda özetlemek gerekirse Zula hile kodları ile ilgili olarak merak edilenleri yanıtlamaya çalıştık.
Sizler de mevzuyla ilgili her türlü sual ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi kıymetli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir