Zoom Dil Değişim yapma Iyi mi Yapılır? Zoom Türkçe Yapma

zoom dil degistirme nasil yapilir zoom turkce yapma 605b57c68d3c3 Zoom Dil Değişim yapma Iyi mi Yapılır? Zoom Türkçe Yapma

Makalede Neler Var

Zoom Dil DeğiştirmeZoom Türkçe Yapma
Corona virüs sebebi okulların kapatılması ve evde eğitime geçilmesinden sonrasında öğrencilerin uzaktan eğitim için kullandığı video konuşma programlarından biri Zoom Cloud Meeting olmuştur. Öğretmen ve öğrencilerin video konuşma ile online eğitime Zoom üstünden devam etmektedir.

Bir fazlaca kişinin aynı anda bağlanıp online iletişi kurmasını elde eden Zoom dili iyi mi Türkçe yapılır? Zoom dil değişim yapma işlemi hakkında informasyon vermeye çalışacağım. Kurulumda ingilizce gelen Zoom Türkçe kullanmak için detaylar yazımızda.
Hem masaüstünde hem de mobil uygulama üstünden kullanabileceğiniz Zoom ilk kurulumda İngilizce olarak gelmektedir. Kolay bir kaç ayarlar Zoom Türkçe yapma oldukça basittir.  Eğer sizde zoom dil değişim yapma ve zoom Türkçe yapma şeklinde sorulara cevap arıyorsanız makalemizde sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Zoom Dil Değişim yapma

İlk olarak Zoom uygulamasını bilgisayarınıza indirin
Kullanıcı bilgileriniz girin
Zoom uygulaması açık iken bilgisayarın sağ alt köşesindeki simgeye tıklayın
Sağ köşedeki simgeye tıkladıktan sonrasında zoom simgesine sağ tıklayın 
Yanda oluşturulan menü içinde Switch Languages seçeneğine tıklayın
Oluşturulan menüden dil seçimi seçimi yapabilirsiniz.
Dil seçimini değiştirdikten sonrasında seçtiğiniz dil otomatikman Zoom’a uygulanır

Zoom Türkçe Yapma
Zoom Türkçe yapma ve Zoom Türkçe ayarları yapmak isteyenler ne yazık ki Türkçe dil desteği vermemektedir. Şu demek oluyor ki Zoom dil değişikliği yapmak istiyorsanız Türkçe seçeneği bulunmamaktadır. Zoom İngilizce, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, Çince, Japonca, Korece ve Rusça dil değişim yapma seçenekleri bulunmaktadır.
Vatanımızda yoğun şekilde kullanılan zoom fazlaca yakında yapacağı güncelleme ile Türkçe dil ayarları yapmanıza olanak tanıyacaktır. Uygulamaya gelecek yeni güncelleme ile Türkçe dil desteği eklenecektir.

Zom Uygulaması dil değişim yapma iyi mi yapılır hakkında sizlere informasyon vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir