Ziraat Bankası temel gereksinim kredisi başvurusu {nasıl} yapılır? Ziraat Bankası’dan destek kredisi…

Ziraat Bankası, hane halkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olanlar için yeni bir kredi uygulaması hayata geçirdi. Temel İhtiyaç Desteği başvurusu {nasıl} yapılır? Ziraat Bankası kredi faiz oranı 2020… Ziraat Bankası Temel İhtiyaç kredisi müracaat…

3 kamu bankasından meydana getirilen ortak açıklamaya gore, küresel ölçekte yaşanmış olan ve Türkiye’yi de etkileyen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomik hayata, üretim ve istihdama ilişkin ihtimaller içinde hasarlarını en aza indirme hedefiyle uygulamaya alınan “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri doğrultusunda Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank, hanehalkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel segmentte yer edinen müşterilerini finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması başlattı.

“Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi” adında olan uygulamada, temel gereksinimlerini uygun şartlarda finanse edebilmeleri amacıyla bireysel segment müşterileri, 10 bin liraya kadar, 6 ayı ödemesiz dönemli, 36 aya kadar vadeli, aylık eşit taksitli kredi kullanabilecek.

Müşterilere, Kredi Güvence Fonu (KGF) kefaleti ile bu krediden yaralanma imkanı da sunulacak. “Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi”, bankalar tarafınca ortak kriterlerle değerlendirilecek.

Ziraat Bankası gereksinim destek kredisi açıklaması

Küresel ölçekte yaşanmış olan ve ülkemizi de etkileyen COVID-19 salgınının ekonomik hayata, üretim ve istihdama ilişkin ihtimaller içinde hasarlarını en aza indirme hedefiyle uygulamaya alınan  “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri doğrultusunda Ziraat Bankası olarak hane halkı geliri aylık 5.000,-TL ve altında olan bireysel müşterilerimizi finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması başlatıyoruz.

Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi

Temel gereksinimlerini uygun şartlarda finanse edebilmeleri amacıyla Bireysel Müşterilerimiz;

10.000,-TL’ye kadar,

6 ayı ödemesiz dönemli, 36 Aya kadar vadeli,

Aylık Eşit Taksitli,

Kredi kullanabilecektir.

Krediye başvurusu “https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi?ch=2” linki üstünden yapılabiliriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.