Şimdi yükleniyor

Youtube’dan Yüksek Kalitede Video İndirme Nasıl Yapılır ?

Youtube’dan Yüksek Kalitede Video İndirme Nasıl Yapılır ?

Youtube’dan Yüksek Kalitede Video İndirme Nasıl Yapılır ?

Youtube’da milyonlarca video var malumunuz. Bazı videolar birtakımlarımız amacıyla çerez niyetine seyredilip geçilecek videolar iken bazı videolarda birtakımlarımız amacıyla saklamalık anı depoları. Mesela bir tv yayınında adınız geçmiştir, o yayının Youtube kanalındaki kopyasını anı olarak gizlemek istersiniz. Yada LoungeV Films benzer biçimde kanalların telif bozukluğu çıkarmayacak dinlendirici videolarını çevrimdışı seyretmek amacıyla indirmek istersiniz.. İşte o zaman bunu iyi mi yapacağınızı biliyor olmanız gerekir. Peki Youtube’dan iyi mi video indiririz?

Bunun amacıyla iki seçeneğiniz var; çevrimiçi web siteleri ve indirme yazılımları.

Online siteler çoğu zaman kolay olsa da sitenin kapanması durumunde açıkta kalmamıza sebep olurlar. Öteki taraftan indirme yazılımları da Youtube’un api değiştirmesi neticesi işlevsiz duruma gelebilir. Bu sebeple her iki tekniği de durumu hazırda bilmenizi ve gerektiğinde işinize geleni kullanmanızı tavsiye ederim.

Online Web Siteleri:

Ben alçakta 2-3 web sitesi paylaşacağım sadece vakit amacıylade yazıya yeni alternatifler ekleyebilirim. Kriterim kaliteli ve çalışan siteler.

https://y2mate.com/tr

Site Türkçe dil desteği sunuyor. Bir tek Youtube değil, bir çok video sitesinden video yada ses dosyası indirmenize yardım ediyor. Fakat sitenin fena yanı en oldukca 720p video indirtmesi. Şu demek oluyor ki 1080p ve üstü özellikte indirme yapılamıyor.

https://www.telechargerunevideo.com/en/

Türkçe değil sadece oldukça kullanımı kolay bir site (oluşturulan reklam sayfasını saymazsak..). Site üstünden Youtube harici birkaç sitenin daha videolarını indirebiliyorsunuz. Destek verdiği en yüksek kalite ise 2K. 4K değil fakat yinede iyi.

Share this content:

Yorum gönder