Vodafone Yanımda Uygulamasına Giremiyorum Açılmıyor

Makalede Neler Var

Vodafone Yanımda Nedir? Vodafone Yanımda Açılmıyor Niçin?Vodafone Yanımda Açılmıyor, Ne Yapmalıyım?
Vodafone Yanımda Uygulamasına Giremiyorum Açılmıyor? Vodafone abonelerinin her hafta yepyeni hediyeler kazanmak adına takip ettikleri Armağan Çarkı kanalına ve birçok kanala ev sahipliği icra eden Vodafone Yanımda uygulaması yardımıyla aboneler; bu uygulama üstünden satmaca bilgisi görüntüleme, kredi kartı bilgilerini kullanarak, güncel faturayı ödeme, TL yükleme, paket satın alma, cayma bedeli öğrenme vb. birçok işlemlerini süratli bir halde gerçekleştirebiliyorlar.

Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarının bir fazlaca işlemlerini dijital platformda doğrusu akıllı telefonlarından ya da bilgisayarlarından gerçekleştirebilmelerine olanak tanıyan Vodafone Yanımda uygulaması,  abonelerin mağaza ya da bayiliklere gitmeden yada alan şahıs hizmetlerini aramadan işlemlerini tamamlamalarını sağlıyor.
Bir tek son zamanlarda aboneler, Vodafone Yanımda uygulamasına girememekten, uygulamaya girmeye çalışırken karşılarına kırmızı bir ekranın çıkmasından yakınma ediyorlar.

Bu yazımızda Vodafone Yanımda kullanıcıları için Vodafone Yanımda Uygulamasına Giremiyorum, Açılmıyor, Niçin? sorusunu yanıtlamaya, uygulamaya girmek için neler yapabileceğinize değinmeye çalışacağız.
Vodafone Yanımda Nedir?
Vodafone tarafınca geliştirilen ve müşterilerin zamandan tutum edebilmelerine öncülük eden Vodafone Yanımda Uygulaması;  Google Play ya da Apple Store üstünden hızlıca indirilebilen bir uygulama olarak ön plana çıkıyor
Müşteriler, Vodafone Yanımda yayınlarını takip edebiliyor ve kanallarda düzenlenen çekilişlere ve diğeri kampanyalara katılarak, birbirinden güzel armağanlara kavuşabiliyorlar.

Vodafone Yanımda uygulamasına abone olan kullanıcılar, tarife ve paket detaylarını görüntüleyebiliyor, faturasız hatlarına TL yükleyebilirken, faturalı hatlarının da satmaca borcunu kredi kartı bilgileri ile ödeyebiliyorlar.
Aboneler, geçebilecekleri diğeri tarifelere, tarife detaylarına göz atabiliyor, paket ve tarife değişikliğini dijital ortamda gerçekleştirebiliyorlar.
Bununla beraber tarife bitiş tarihini, taahhüt cayma bedelini öğrenebiliyorlar.

Kısacası aboneler, kendi abonelikleri, tarife ve paket kullanımlarıyla ilgili olan bir fazlaca işlemi uygulama yardımıyla tamamlayabiliyorlar.
Vodafone müşterisiyseniz ve hala telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmediyseniz; koronavirüsün yayılmaya devam ederek, sağlığımızı ciddi anlamda çekince arzettiği bu sıkıntılı pandemi günlerinde aboneliğinize, tarifenize dair işlemlerinizi mağaza ya da bayiliklere giderek gerçekleştirmek yerine uygulamayı telefonunuza indirmenizi ve tek bir tıkla işlemlerinizi tamamlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz!
Vodafone Yanımda Açılmıyor Niçin?
Bu uygulamanın açılmaması, çoğunlukla uygulamada meydana getirilen bir güncellemeden ileri geliyor.
Doğrusu uygulamanın en güncel, son versiyonunu telefonunuza yüklediğinizde sorun da kendiliğinden çözülüyor.
Uygulamaya giremiyorsanız, uygulamayı Google Play Store ya da Apple Store üstünden güncellemenizi öneriyoruz.

Kimi süre de uygulamanın açılmaması, teknik bir arızadan kaynaklanabiliyor. Bu durumda da arızanın geçmesini beklemeniz gerekiyor.
Eğer, Vodafone Yanımda uygulamasına acilen girmeniz gerekiyorsa, sözgelişi faturanızın son ödeme zamanı geçmek üzereyse o süre Vodafone Yanımda Uygulamasının APK versiyonunu internetten telefonunuza indirmenizi öneriyoruz.
Vodafone Yanımda APK yardımıyla uygulamaya süratli ve sorunsuz bir halde giriş yapabilirsiniz.
APK üstünden uygulamaya girmek için ilk olarak akıllı telefonunuzdaki ya da bilgisayarınızdaki Vodafone Yanımda uygulamasını kaldırmalısınız. Uygulamayı kaldırdıktan sonrasında internetten APK yükleyebilirsiniz.
Vodafone Yanımda Açılmıyor, Ne Yapmalıyım?
Uygulamaya giremiyorsanız; aşağıdaki önerilerimizi dikkate alabilirsiniz.

İlk olarak uygulamanın güncel versiyonunun telefonunuzda yüklü olup olmadığını deneyin. Google Play Store ya da Apple Store üstünden uygulamayı güncelleyin.
Telefonunuzda uygulamanın güncel versiyonu yüklü olmasına rağmen hala uygulamaya giriş yapamıyorsanız; uygulamayı telefonunuzdan silin doğrusu kaldırın. Arkasından uygulamayı gene telefonunuza yüklemeyi deneyin.
Uygulamayı gene yüklemenize rağmen hala giriş problemi devam ediyorsa uygulamayı gene silin. Telefonunuza internetten Vodafone Yanımda APK indirebilir, sorununuzu kati olarak çözebilirsiniz.
APK’lere erişmek için cihazınızın arama motoruna Vodafone Yanımda APK yazabilir, seçeneklere göz atabilirsiniz.

Uygulamaya niçin giriş yapamadığınıza dair informasyon edinmek doğrusu teknik bir arızanın mevcut olup olmadığını öğrenmek adına Vodafone Satın alan Hizmetlerini de arayabilir, canlı teknik destek alabilirsiniz.
Vodafone alan şahıs hizmetlerine Vodafone hattınızdan 542’yi; diğeri GSM operatörlerinden yada durağan(durgun) hatlardan da 054254200 00 numaralarını arayarak, bağlanabilirsiniz.
Satın alan Hizmetlerini de aramanıza rağmen netice alamadıysanız; son olarak umar olarak size en yakın Vodafone mağazasına ya da bayiliğine gidebilirsiniz.
Sizler de Vodafone Yanımda kullanıcısıysanız, mevzuya dair her türlü sual ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi kıymetli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.