Vodafone Parasız İnternet Kazanma Yolları

vodafone bedava internet kazanma yollari 605b5343d1d2e Vodafone Parasız İnternet Kazanma Yolları

Makalede Neler Var

Vodafone Parasız İnternet Kazanma Paketi 2021Vodafone Yanımda Uygulaması ile Parasız İnternet KazanmaSeviyorum İnterneti 3 GB Parasız İnternet KampanyasıVodafone 4,5 SIM’e Geçenlere 5 GB Parasız İnternetVodafone Yanımda Arkadaşını Çağrı Et KampanyasıVodafone 15 GB Parasız İnternet500 MB Vodafone Parasız İnternet PaketiVodafone Yanımda Uygulamasını İndirenlere 1 GB Parasız İnternetVodafone Faturasız Aylık 2GB Parasız İnternetVodafone Eba 6 GB Parasız İnternetVodafone E-Satmaca’ya geçenlere hususi 1 GB parasız web paketi:
Vodafone Parasız İnternet Kazanma : Müşterilerine birden oldukça parasız web paketi sunan, böylelikle ülkemizin en sevilen GSM operatörlerinden biri olmayı başaran Vodafone; hepsi birbirinden cazip parasız web kazanma yolları ile popülerliğini sürdürmeye devam ediyor.

Öyleki ki Vodafone kullanıcıları, bilhassa interneti bittiği zamanlarda parasız web paketlerini hatlarına tanımlayarak, internete kaldıkları yerden kesintisiz bir halde giriyor.
Bu yazımda tüm Vodafone kullanıcıları için özetlemek gerekirse Vodafone parasız web paketi iyi mi kazanılır? sorusunu yanıtlamaya, merak edilenler hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağım.

Devamlı web paketinizi aşıyor, bu yüzden ek paket almak zorunda kalıyorsanız, bu yazımızın tam da size bakılırsa bulunduğunu ifade edebilirim.
Peki, Vodafone parasız web kazanma şekilleri neler? Gelin, bu suali beraber yanıtlamaya çalışalım:
Vodafone Parasız İnternet Kazanma Paketi 2021
Vodafone, kullanıcılarına parasız web kazanabilmelerine olanak tanıyan birden oldukça yöntem sunuyor. İşte vodafone parasız web kazanma yolları detaylı olarak yazımızda.

Bu yöntemlerin en popüler olanlarını özetlemek gerekirse en oldukça rağbet görenlerini aşağıdaki şekilde özetleyebilmemiz mümkün:
Vodafone Yanımda Uygulaması ile Parasız İnternet Kazanma
Tüm Vodafone kullananların web yükleme, satmaca ödeme vb. işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebildikleri Vodafone Yanımda Uygulaması; birden oldukça parasız web kazanma şekilleri ile müşterilerinin kalbini kazanmayı başarıyor.
Parasız web paketi kazanabilmeniz için ilk olarak mobil cihazlarınıza ‘Vodafone Yanımda’ uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

Haftanın neredeyse nerede ise tüm günlerinde değişik hediyelerle gündemde kalmayı başaran bu uygulamanın en sevilen parasız web kazanma yönteminin ise ‘Çarkıfelek’ olarak isimlendirilen ‘Bana Ne Var’ kısmı bulunduğunu ifade edebiliriz.
Bu bölüme tıkladığınız süre karşınıza çıkan çarkı mobil cihazlarınız üstünden çevirmeniz gerekiyor.
Çarkta kullanıcılara parasız webin haricinde bambaşka hediyeler de sunuluyor. Bu çarkı çevirdiğinizde 1 GB hatta 5GB parasız web paketi bile kazanma şansınız bulunuyor.
Her pazartesi günü yenilenen bu kampanya; Vodafone kullanıcılarına her hafta başlangıcında yepyeni hediyeler kazanma fırsatı da tanıyor.
Neredeyse Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı cihazlarınıza indirmediyseniz, en kısa sürede indirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Seviyorum İnterneti 3 GB Parasız İnternet Kampanyası
Vodafone kullananların yararlanabilecekleri bu kampanya, hem de müşterilerine son aşama keyifli bir süre dilimi geçirebilme şansı tanıyor.
Parasız web kazanma şansını yakalayabilmek adına yapmanız gereksinim duyulan tek şey; https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ linkini tıklamak ve Vodafone’un sizin için hazırladığı testi çözmek!
Bu testi başarı ile çözdüğünüzde Vodafone sizlere 3GB parasız web sunuyor. Teste devam ettiğiniz takdirde ise tam 5 yıl süresince geçerli olacak senelik parasız web paketi kazanma fırsatınız da bulunuyor.
Derhal yukarıda belirttiğimiz linki tıklayarak, sizler de anında 3GB web kazanma şansını yakalayabilirsiniz.
Vodafone 4,5 SIM’e Geçenlere 5 GB Parasız İnternet
Vodafone, 4.5 G teknolojisini kullanmaya başlamış olan müşterilerine ‘4.5 G Kullan Kazan Kampanyası’ dahilinde 30 gün özetlemek gerekirse 1 ay süresince kullanabilecekleri 5 GB parasız web paketi sunuyor.

30 gün süresince gönlünüzce kullanabileceğiniz 5 GB interneti 30 gün sonunda kullanamıyorsunuz. Özetlemek gerekirse 5GB web yalnızca tek seferlik hattınıza tanımlanıyor.
Hala 4,5 G teknolojisi kullanmıyorsanız; size en yakın Vodafone mağazasına giderek, 4,5 G uyumlu sim kartınızı satın alabilirsiniz.
Vodafone Yanımda Arkadaşını Çağrı Et Kampanyası
Vodafone kullanıcısıysanız; bu uygulamayı neredeyse kullanmayan arkadaşlarınızı Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmaya ikna etmeyi başardığınız takdirde 2 GB parasız web paketi kazanabilirsiniz.
2 GB interneti kazanmak için yapmanız gereksinim duyulan tek şey ise uygulamadaki ‘Arkadaşını Çağrı Et’ butonuna tıklamak ve Vodafone kullanıcısı olan diğeri arkadaşlarınıza çağrı linkini yollamak! Dostunuz bağlantıya tıklayıp, uygulamayı telefonuna indirdiğinde hattınıza tanımlanan parasız interneti derhal kullanmaya başlayabiliyorsunuz!
Üstelik uygulama tek seferlik bir parasız ile de sınırı olan değil! Yeni bir dostunuz uygulamayı kullanmaya başladığında tekrardan 2GB web kazanma şansınız bulunuyor!

Bu uygulamanın toplumsal özetlemek gerekirse onlarca arkadaşı bulunan kişiler için görkemli bir Vodafone parasız web paketi kullanma yöntemi bulunduğunu söyleyebiliriz.
Vodafone Parasız İnternet Kazandıran Güncel Kampanyalar
Vodafone 15 GB Parasız İnternet
Vodafone’un faturasız hat kullanıcılarına sunmuş olduğu bu parasız web paketinden yararlanmak için Vodafone faturasız hat kullanmaya başlamanız gerekiyor.
Vodafone mağazasından faturasız hat aldıktan sonrasında aylık 5GB web özetlemek gerekirse toplam 3 ay devam edecek olan 15 GB web kazanıyorsunuz.
Yeni Hatta Sefalar getirdin hediyesinden yararlanmak istiyorsanız; hattınız kullanıma açıldıktan sonrasında ‘HEDİYE 5GB’ yazarak, 700’e göndermelisiniz. Üstelik Vodafone bu mesajınızdan dolayı sizden hiçbir şekilde fazladan bir bildiri bedeli talep etmiyor. Özetlemek gerekirse parasız bir halde bu mesajı gönderebiliyorsunuz.

500 MB Vodafone Parasız İnternet Paketi
Vodafone, akıl tüpü tarifesi kullanan müşterilerine yılda 3 sefere mahsus olmak suretiyle 500 MB parasız web sunuyor.
Eğer tarifeniz akıl küpüyse bu hediyelerden yararlanmak için ‘500 Yedek MB’ yazarak 3636’ya bildiri yollayabilirsiniz.
Vodafone Parasız İnternet 2021
Vodafone Yanımda Uygulamasını İndirenlere 1 GB Parasız İnternet
Vodafone Yanımda Uygulaması’nın daha oldukça şahıs tarafınca kullanılmasını hedefleyen Vodafone; Google Play Store üstünden uygulamayı indirenlere tek seferlik 1 GB web armağan ediyor.
Bu hediyeyi derhal kullanabilmek için tek yapmanız gereksinim duyulan şey; uygulamaya giriş yapmak! Uygulamaya girmek için 7000’a S yazıp göndermeli ve Vodafone’dan size gönderilen şifreyi karşınızdaki ekranda çıkan butona tıklamalısınız!

Uygulamaya girer girmez, hattınıza tanımlanan 1 GB interneti 1 ay süresince istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
Vodafone Faturasız Aylık 2GB Parasız İnternet
Vodafone, faturalı hat kullananların yanı sıra faturasız hat kullanan müşterilerine de parasız web paketleri sunuyor.
Örnek olarak; aylık 35 TL ve üstü kontör yükleyen kişiler; aylık 2GB parasız internete girebiliyor.
2GB parasız interneti kullanmak isteyen Vodafone faturasız hat kullananların ise ABONE SUPER 2GB yazdıktan derhal sonrasında 3636’a bildiri yollamaları gerekiyor.
Onay mesajının Vodafone tarafınca size gönderilmesi sonrasında hattınıza tanımlanan 2GB parasız interneti bir ay süresince gönlünüzce kullanabiliyorsunuz.
Vodafone Eba 6 GB Parasız İnternet
Vodafone parasız web kampanyalarından kabul edilen eba 6 GB parasız web faturalı ve faturasız tüm vodafone müşterileri için geçerlidir. Ulusal Eğitim Bakanlığı resmi sitelerinden olan eba.gov.tr ve EBA uygulaması yönüne web kullanımı parasız.
Her ay vodafone eba 6 GB tüm abonelerin hattına otomatikman yüklenecek ve EBA yönüne kullanımları parasız olacaktır.
Vodafone E-Satmaca’ya geçenlere hususi 1 GB parasız web paketi:
Vodafone’nun çevre dostu uygulamalarından kabul edilen E-Satmaca; adresinize satmaca gönderilmesi amacıyla binlerce ağacın katledilmesini önlemeye yönelik bu politikası doğrultusunda E-faturaya ya da SMS ile satmaca uygulamasına geçen Vodafone kullanıcılarına tek seferlik 1GB parasız web sunuyor.
Üstelik hiçbir fazladan ücret bile ödemeden E-faturaya kolaylıkla geçebiliyorsunuz. E-fatura kullanmaya başlayarak, oksijen kaynağımız olan ormanların ve ağaçların daha uzun süre yaşamasını desteklemek için derhal 7070’e EFATURA yazabilir ve kısa bildiri yollayabilirsiniz.
Bu yazımda özetlemek gerekirse en popüler ve en avantajlı Vodafone parasız web paketlerini sizlerle paylaşmaya çalıştım.
Sizler de parasız paketleri takip ederek, ek web paketine fazladan ücret ödemekten kurtulabilir, böylelikle tutum edebilirsiniz.
Vodafone Parasız 8 GB İnternet Kazanma Yolları
Vodafone Gani Paketleri İle 30 GB İnternet
Sizlere bu yazımızda vodafone parasız İnternet kazanma yolları ve kampanyaları hakkında güncel detayları vermeye çalıştım.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir