Vodafone Konuştuğunca İnternet Kazan Kampanyası

vodafone konustugunca internet kazan kampanyasi 605b57986b41d Vodafone Konuştuğunca İnternet Kazan Kampanyası

Makalede Neler Var

Vodafone Konuştuğunca İnternetVodafone Konuştukça İnternet PaketiVodafone Konuştukça Kazan Iyi mi YapılırVodafone Konuştukça Kazan Kampanya DetaylarıVodafone Konuştukça İnternet İptal
Vodafone konuştukça kazan kampanyası ile yaptığınız telefon görüşmeleri karşılığında parasız web kazanıyorsunuz. Konuştukça kazan kampanyası yardımıyla hafta içi yaptığınız telefon görüşmeleri karşılığında hafta sonu geçerli web anında hattınıza yükleniyor.

Oldukça ses getiren kampanyalardan önde gelen vodafone konuştukça kazan kampanyasında hafta için yaptığınız konuşmaların karşılığında konuştuğunuz dakika kadar dakika web armağan. Faturasız hat sahiplerine hususi olan kazandıran bu kampanya hakkında ayrıntılar yazımızda.
Vodafone Konuştuğunca İnternet
Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla etkinlik gösteren Vodafone, faturasız aboneleri için kazandıran teklifler sunmaya devam ediyor. Türkiye’de ilk kez Vodafone tarafınca sunulan “Konuştuğunca İnternet Tarifeleri” ile hafta içi konuştukları dakika kadar interneti hafta sonu tarifelerine ek olarak kazanan Vodafone Faturasızlar, bu sayede bütçelerini aşmadan saatlerce web kullanabilecek.

Konuştukça faturanıza ek web kazanmak ve ücret ödemek istemiyorsanız kesinlikle kullanmanız gerken paketlerden önde gelen konuştukça kazan paketi faturasız tüm müşterilere açıktır. Telefon ile meydana getirilen her 1 dakika görüşmeye 1 dakika parasız web verilmektedir. Kazanılan dakika web hakları Cumartesi 00:59 – Pazar 23:59 saatleri içinde kullanılır.
Vodafone Konuştukça İnternet Paketi
Vodafone Faturasızlara yönelik “Konuştuğunca İnternet Tarifeleri” 19 TL’den süregelen fiyatlarla üç ayrı tarife halinde sunuluyor. Buna nazaran…

Konuştuğunca İnternet S Tarifesi” 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB web,
Konuştuğunca İnternet M Tarifesi” 750 dakika, 1000 SMS ve 2 GB web,
Konuştuğunca İnternet L Tarifesi” ise 750 dakika, 1000 SMS ve 3 GB web içeriyor.
Konuştuğunca İnternet Xlarge Tarifesi her yöne 750 dakika, 1000 SMS VE 6 GB web

Tarifelerdeki düzgüsel GB’ların üstüne, “Konuştuğunca İnternet Kazanma” özelliği tarifelerin içeriklerine ek olarak geliyor. Pazartesi 00:59’dan Cuma 23:59’a kadar meydana getirilen telefon görüşmeleri karşılığı dakika web kazanılır.

Konuştukça Kazan Paket Tarifi ve Tutarı

Konuştuğunca İnternet Fırsat kapsamında 20 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 2GB web sunulacaktır.
Konuştuğunca İnternet XXL kapsamında 39 TL karşılığında yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6GB web sunulacaktır.
Konuştuğunca İnternet S Yeni kapsamında 19 TL karşılığında yurt içi her yöne 500 dakika ve 500MB web sunulacaktır.
Konuştuğunca İnternet Süper kapsamında 27 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 3GB web sunulacaktır.
Konuştuğunca İnternet L Yeni kapsamında 29 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 4GB web sunulacaktır.
Konuştuğunca İnternet Small, Medium, Large ve XLarge tarifeleri tüm Vodafone bireysel faturasız hat sahibi olan abonelere sunulacaktır.
Konuştuğunca İnternet Small kapsamında 23TL karşılığında yurt içi her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2GB web sunulacaktır.
Konuştuğunca İnternet Medium kapsamında 25 TL karşılığında yurt içi her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 3GB web sunulacaktır.
Konuştuğunca İnternet Large kapsamında 30 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 4GB web sunulacaktır.
Konuştuğunca İnternet XLarge kapsamında 35 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 5GB web sunulacaktır.

Yukarıdaki tarifelerden biri katılmak için Vodafone ofislerine gidebilir yada  0850 542 0 542 alan şahıs hizmetlerini aramaları kafi.
Vodafone Konuştukça Kazan Iyi mi Yapılır
Vodafone konuştukça dakika web kazanmak için kesinlikle konuştukça web kazanma tarifelerinden birine katılmanız gerekmektedir. Bu tarifelerden birine katıldıktan sonrasında konuştukça dakika web kazanmanız artık mümkün.

Vodafone Konuştukça Kazan Kampanya Detayları
Dakika web iyi mi kazanılır?
Haftaiçi tarifeden konuşulan dakika kadar haftasonu dakika web kazanılır. Ek paket, tarife dışı yada haftasonu meydana getirilen konuşmalar dakika web kazandırmaz.
 Dakika web iyi mi çalışır
Dakika web, haklardan veri transferinin yapıldığı süre kadar düşer. Yüklenmiş bir web sayfasında beklediğinizde veri transferi gerçekleşmediği için geçirme gerçekleştikten sonrasında dakika internetler düşmez.
Telefondaki küçük güncellemeler web hakkını bitirir mi?

Arka planda çalısan güncellemeler haklardan düşmez. 1dk’da 100KB’ın üstündeki kullanımlar haktan düşer.
Kazanılan İnternetler iyi mi takip edilir?
Armağan web Vodafone Yanımda uygulamasından yada «Ne Kazandım» yazıp 7000’e gönderildiğinde takip edilebilir.
Armağan internetler ne zaman geçerlidir?
Armağan web konuşma meydana getirilen hafta içini takip eden hafta sonu geçerlidir. Kazanımlar Cumartesi ilk 1 saat içinde yüklenir ve Pazar 23.59’a kadar geçerlidir. Kullanılmayan bakiyeler Pazartesi 00.00 itibariyle silinir ve devretmez.

Vodafone Konuştukça İnternet İptal
Eğer bu paketi iptal etmek istiyorsanız kesinlikle yeni bir tarifeye geçmeniz gerekmektedir. Vodafone konuştuğunca kazan tarifesi iptal edilen bir tarife olmadığından yeni bir tarife seçerek otomatikman bu tarifeden çıkmış olmuş olmuş olursunuz.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir