Ana Sayfa > ccv > Vodafone Faturasız Tarifeler ve Paketler

Vodafone Faturasız Tarifeler ve Paketler

Makalede Neler Var

Vodafone Faturasız Hat TarifeleriFaturasız Avantajlı Paket TercihleriVodafone Faturasız Yenilenen TarifelerVodafone Faturasız Yenilenen 2 GBVodafone Faturasız Yenilenen 4 GBVodafone Faturasız Yenilenen 6 GBVodafone Faturasız Saçma Güzel Tarifeleri
Vodafone Faturasız Tarifeler ve Paketler; Türkiye’nin hatta dünyanın birçok değişik konumuna muhteşem gücü ile başarı bir servis hizmeti veren Vodafone senenin her döneminde çıkardığı birbirinden avantajlı paketleri ile her daim müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Rakiplerinden açık ara ilkin ilerlemesine yol açan paketleri ile kullananların her koşulda en ekonomik kampanya ve paketlere haiz olmasını sağlıyor.

Muhteşem hızı ve geniş kullanım kapasitesine haiz olan Vodafone hem faturalı hem de faturasız kullanıcıları için birbirinden değişik birçok alternatif paket sunuyor. Faturasız hat kullanıcıları için sunulan hususi tarifeler ile kullanıcılar hem birçok avantaja haiz oluyor hem de özgür paket içerikleri ile kendi bütçelerine uygun paketleri seçme fırsatı yakalıyor.
Vodafone Faturasız Hat Tarifeleri
Vodafone’de faturasız hat kullanıcıları için birden fazla paket seçeneği bulunuyor. Aylık ya da haftalık periyotlar ile yüklenecek TL işlemlerinin peşinden bu paketlere verilen süre içinde kolayca üye olunuyor ve oldukça süratli bir halde kullanılabiliyor. Belirli bir tutara doğal olarak olan paketler avantajlı olmaları sebebi ile de oldukça ilgi görüyor. Faturasız hat kullananlar için hususi olarak hazırlanan bu avantajlı paketler birçok faturasız hat kullanıcılarının da çoğunlukla tercih ettikleri paket seçeneklerine haiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Vodafone faturasız mobil tarifleri en fazlaca tercih edilen paketlerden biridir. İnternet, dakika ve SMS içeren faturasız mobil tarifleri arasından seçim yaparak istediğiniz paketi alabilirsiniz. Hattınız vodafone taşıyan yada yeni hat alan alanlara hususi faturasız hat tarifleri ise;

Vodafone Faturasız Süper Kolay Paket 8

En fazlaca satan tariflerden kabul edilen Süper Kolay Paket 8 her yöne 750 dakika 250 SMS ve 8 GB web içermektedir. 28 gün geçerlidir. Paket fiyatı 30 TL.

Vodafone Faturasız  Süper Kolay 25 GB Paketi

Kucak kucak web isteyenlerin tercih etmiş olduğu Süper Kolay 25 GB her yöne 750 dakika 250 SMS ve 25 GB web içermektedir. Yeni faturasız hat alanlara bu paket ilk ay armağan.

Vodafone Faturasız Süper Kolay Paket 10

Yeni abonelere hususi bu kampanyada her yöne 750 dakika 250 SMS ve 10 GB web bulunmaktadır.

Vodafone Faturasız Süper Kolay Paket 3

Vodafone faturasız süper kolay paket her yöne 750 dakika 250 SMS ve 3 GB web bulunmaktadır. Bu paket hattını taşıyanlara yada yeni hat alanlara hususi bir pakettir.

Vodafone Faturasız Süper Kolay Paket 2500

Kucak kucak dakika isteyenlerin tercih etmiş olduğu bu pkaette her yöne 2500 dakika 250 SMS ve 500 MB web bulunmaktadır. Yeni abonelere özeldir.

Faturasız Avantajlı Paket Tercihleri
Vodafone bünyesinde sunulan birbirinden değişik avantajlı paket seçeneği bulunur. Hepsi birbirinden değişik ücretlendirmeler ile haiz olunacak paketler verilen süre süresince kullanılabiliyor. Vodafone kullanıcıları avantajlı paket seçenekleri hakkında informasyon almak ve diledikleri pakete üye olmak için 542 yada 444 0 542 numaralı hat üstünden alan kişi temsilcilerinden günün her saati detaylı informasyon alabilme fırsatına haiz oluyor. Buna ek olarak yetkili servis olarak hizmet icra eden her Vodafone bayileri de her mevzuda lüzumlu desteği günün her saati kullanıcılarına sunuyor. Vodafone web sitesi üstünden kolay giriş yaparak paket içeriklerine dair detaylı bilgilere de ulaşılabiliyor. Son seçenek olarak da Vodafone mobil uygulama programını telefona indirerek buradan da lüzumlu tüm paket içerikleri hakkında informasyon almak mümkün olabiliyor.
Vodafone faturasız hat kullanıcısı iseniz günün her saati sunulan değişik seçenekler arasından uygun olan şekiller ile siz de paketler hakkında detaylı informasyon alabilir ve bir an ilkin hattınıza paket tanımlayabilirsiniz. Bir kısa bildiri ile gerçekleştireceğiniz tanımlama işleminin peşinden seçtiğiniz paketi verilen süre süresince kullanabilir ve birçok anlamda avantaj sağlayabilirsiniz.
Vodafone Faturasız Yenilenen Tarifeler
Vodafone faturasız hat sahibi iseniz ve kullandığınız tarife size yetmiyorsa vodafone yenilenen tarifelerden her hangi birine geçiş yapabilirsiniz. Aşağıdaki tarifelerden her hangi birine geçiş yapmak için bildiri atmanız kafi.

Vodafone Faturasız Yenilenen 2 GB

Yenilenen 2 gb paketi her yöne 750 dakika 250 sms ve 2 GB web içermektedir. YENILENEN2GB yazıp 7000‘e bildiri atarak tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Tarife 30 gün geçerlidir. Tarifeyi yenilemek için YENILE yazıp 7000‘e SMS atmanız yeterlidir.

Vodafone Faturasız Yenilenen 4 GB

Yenilenen 4 gb paketi her yöne 750 dakika 250 sms ve 4 GB web içermektedir. YENILENEN4GB yazıp 7000‘e bildiri atarak tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Tarife 30 gün geçerlidir. Tarifeyi yenilemek için YENILE yazıp 7000‘e SMS atmanız yeterlidir.

Vodafone Faturasız Yenilenen 6 GB

Yenilenen 6 gb paketi her yöne 750 dakika 250 sms ve 6 GB web içermektedir. YENILENEN6GB yazıp 7000‘e bildiri atarak tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Tarife 30 gün geçerlidir. Tarifeyi yenilemek için YENILE yazıp 7000‘e SMS atmanız yeterlidir.
Vodafone Faturasız Saçma Güzel Tarifeleri
Son dönem en fazla tercih edilen faturasız paketler saçma güzel paketlerdir. Birçok değişik seçeneği bulunan paketler uygun kullanım koşulları ile de oldukça beğenilir.

Saçma Güzel 4+ Tarifesi: Bu paketin muhteviyatında 4 GB web, 750 DK konuşma ve 250 SMS seçeneği bulunur. 22 TL karşılığı yapılacak paket ile sınırsız Whatsapp ve İnstagram fırsatına da haiz olunur.
Saçma Güzel 8+ Tarifesi: 8 GB İnternet, 750 DK konuşma ve 250 SMS seçeneği sunan paket 28 TL ile yapılır ve sınırsız Whatsapp ile toplumsal paket seçenekleri kullanıcılara armağan edilir.
Saçma Güzel 10+ Tarifesi: 10 GB, 750 DK ve 250 SMS seçeneğine haizdir ve 35 TL karşılığında yüklenebilir.

Sizlere bu yazımızda Vodafone faturasız tarifeler ve paketler hakkında informasyon vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir