Vodafone 10 GB Parasız İnternet Kampanyası

vodafone 10 gb bedava internet kampanyasi 605b5635d5b2e Vodafone 10 GB Parasız İnternet Kampanyası

Makalede Neler Var

Vodafone Süpermarket NedirVodafone Süpermarket Iyi mi Üye OlurumVodafone Süpermarket 10 GB Parasız İnternet KampanyasıVodafone Süpermarket Hangi Şehirlerde  VarVodafone Süpermarket İndirim KoduVodafone Süpermarket Hangi Market
Vodafone 10 GB parasız kampanyası kapsamında Vodafone müşterileri yanımda uygulaması üstünden süpermarket yanımda sayfasına giriş yaparak alışveriş yaptıklarında 10 GB parasız web kazanırlar.

Hem mutfak alışverişini yapmak hem de parasız web kazanmak için Yanımda uygulamasına giriş yaparak 100 TL ve üstü alışıveriş yaptığınızda hem 20 TL indirim hem de 10 GB parasız web parasız bir halde alabilirsiniz. İlk alışverişte 10 GB kazandıran süpermarket yanımda ek olarak sonraki her alışverişte 2 GB parasız web kazanırlar.
Bir oldukca kişi tarafınca tercih edilmeye başlanan Vodafone süpermarket yanım nedir, Vodafone süpermarket iyi mi üye olur ve Vodafone süpermaket 10 GB parasız web kampanyası hakkında detaylı informasyon vermeye çalışacağım.

Vodafone Süpermarket Nedir
Vodafone süpermarket yanımda Vodafone yanımda uygulaması üstünden kullanabileceğiniz online alışveriş mağazasıdır. Vodafone müşterilerine hususi olarak hazırlanan Vodafone süpermarket yanımda üstünden 7000 çeşit ürün içinden alışveriş yapabilirsiniz. Şimdilik İstanbul, İzmit, Ankara illeri ve Bodrum’da hizmet veren Vodafone süpermarket yanımda minimum 60 TL alışveriş yapıldığında eve servis yapmaktadır.
Vodafone süpermarket yanımda tüm faturalı ve faturasız Vodafone müşterilerinin kullanımın açıktır. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak alışveriş hayata geçirmeye başlayabilirsiniz.
Vodafone Süpermarket Iyi mi Üye Olurum
Vodafone süpermarkete üye olmak isteyen Vodafone müşterileri yanımda uygulamasını telefona indirmeleri gerekmektedir. Vodafone yanımda uygulamasını telefona indirdikten sonrasında giriş yaparak kolay şekilde süpermarket yanımda sayfasına giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Süpermarket yanımda sayfasında adres bilgilerini girdikten sonrasında yaptığınız alışverişin evinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Minimum 60 TL alışveriş yaptığınızda evinize kadar ürünleriniz gelmektedir. Kredi kartı ve banka kartınızı tanımayarak ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.
Vodafone Süpermarket 10 GB Parasız İnternet Kampanyası
Vodafone süpermarket yanımda 10 GB parasız web kazanmak için ilk kere alışveriş gerçekleştiren Vodafone müşterileri ilk alış verişinde 100 TL ürün siparişi verdiklerinde hem 20 TL indirim hem de 1 hafta geçerli 10 GB Vodafone parasız web kazanırlar.
Ek olarak ilk alışveriş yapıldığından 10 GB kazandıran süpermarket yanımda ile derhal sonrasında yapacağınız her alışverişe 2 GB parasız web kazanırsınız. İnternet paketiniz bittiğinde ek web paketi almak yerine mutfak alışverişinizi süpermarket yanımda üstünden yaparak parasız web kazanabilirsiniz.

Vodafone Süpermarket Hangi Şehirlerde  Var
Bir oldukca kişi tarafınca tercih edilmeye başlanan Vodafone süpermarket yanımda şimdilik bir tek İstanbul, İzmit, Ankara illeri ve Bodrum2da hizmet vermektedir. İlerleyen dönemlerde bir oldukca il’de hizmet vermeye başlayacaktır.
Vodafone Süpermarket İndirim Kodu
Vodafone süpermarket yanımda indirim kodu alışveriş yapmak isteyen bir oldukca vodafone müşterileri tarafınca araştırılmaktadır. Vodafone aboneleri süpermarket yanımda üstünde alış veriş yaptıklarında her hangi bir indirim kodu girmelerine gerek kalmamıştır. İlk alışverişte 20 TL indirim ve 10 GB parasız indirim otomatikman yapılacaktır.
Ek olarak derhal sonrasında yapılacak alışverilerde 2 GB parasız web için indirim kodu girmenize gerek kalmamıştır. Alışveriş sonrasında armağan web otomatikman hattınıza tanımlanacaktır.
Vodafone Süpermarket Hangi Market
Vodafone süpermarket yanımda hizmeti için istegelsin alt yapısını kullanmaktadır. Yanımda uygulaması üstünden yapacağınız alışveriş için ürünler istegelsin tarafınca size teslim edilecektir.
Vodafone süpermarket yanımda alan şahıs hizmeti numarası 0850 255 15 15 olarak bildirilmiştir.

Sizlere bu yazımzda Vodafone süpermarket nedir, Vodafone süpermarket iyi mi üye olunur ve Vodafone süpermarket 10 GB parasız web kampanyası hakkında informasyon vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir