Vidyozone Nedir? Vidyozone Üyelik İptal Etme

vidyozone nedir vidyozone uyelik iptal etme 605dfd04241f3 Vidyozone Nedir? Vidyozone Üyelik İptal Etme

Makalede Neler Var

Vidyozone Üyelik Iyi mi İptal Edilir?Vidyozone Telefonumdan Para Çekti Iyi mi İptal EdeceğimVidyozone Para İadesiVidyozone Abonelik SorgulamaVidyozone Alan şahıs Hizmetleri
Vidyozone Nedir? Vidyozone Üyelik İptal Etme; “Vidyozone” abonesi olanlar, HTML5 platformlarından vidyozone.mobi adreslerinde yer almakta olan video içeriklerini sınırsız bir halde izleyebiliyorlar; aboneliklerini devam ettirdikleri süre süresince sınırsız olarak video streaming yapabiliyorlar. Vidyozone abonelikleri genel olarak bir şey indirdiğiniz esnada ya da film, dizi seyretme sayfaları üstünden belirmekte olan reklamlardan meydana gelmektedir. Ansızın çıkan bu reklamlara onay vermeniz halinde bu servise abonelik yapılabilmektedir.

Bir fazlaca kişinin bilmeden üye olduğu vidyozone ücretli servislerden biridir. Vidyozone servis tutarı 64 TL olduğundan yanlışlıkla üye olanlar vidyozone iyi mi iptal edilir, vidyozone servis iptali ve vidyozone abonelik iptali iyi mi yapılır sorusunun yanıtını merak etmektedirler.
Vidyozone Üyelik Iyi mi İptal Edilir?
Pek fazlaca insan Vidyozone aboneliğine istekleri haricinde yapmış olduğu ve bu uygulamaya para ödemek istemedikleri için aboneliği iptal etmek istiyor. Eğer sizler de Vidyozone uygulamasına istemeden üye olduysanız ve aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız;

Vidyozone Abonelik İptali için yapmanız gerekler ise;

Vodafone kullanıcısıysanız; Vidyozone aboneliğinizi kaldırmak için “iptal vidyozone” yazarak 1240’a SMS göndermeniz gerekmektedir. Eğer talep ederseniz 08503333663 satın alan hizmetleri numarasını tuşlayarak da üyelik sorgulaması ve iptalini yapabilirsiniz.
Bir diğeri iptal etme yöntemi ise iptal vidyo 1240 yazıp göndermektedir.
Eğer bir Turkcell abonesiyseniz, tıpkı Vodafone’da olduğu şeklinde “iptal vidyozone” yazarak 1240’a SMS gönderebilirsiniz. 08503333663 numarasını tuşlayarak çağrı merkezi ile de iletişime geçebilirsiniz.
Eğer bir Türk Telekom abonesiyseniz; Türk Telekom satın alan hizmetlerini arayarak üyeliklerini iptal edebilirler. Eğer SMS ile iptal etmek isterseniz de “iptal vidyozone” yazıp 3480’a kısa SMS göndermeniz gerekmektedir.

Vidyozone Telefonumdan Para Çekti Iyi mi İptal Edeceğim
Aboneler Vidyozone keyword kullanarak; Turkcell ve Vodafone hatlarında 1240, Türk Telekom’da ise 3480 numarasına “iptal vidyozone” şeklinde SMS göndererek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekil ödemelerin önüne tamamen geçmek için de Mobil Ödeme sistemini kapatma olanağına sahipsiniz. İlk çekilen ödemeyi geri alma şansınız fazlaca azca fakat satın alan hizmetlerini arayarak durumu açıklamayı deneyebilirsiniz.

 
Vidyozone Para İadesi
Bir fazlaca kişinin telefonuna gelen bildiri sonrası dikkatini çeken yada faturaya yansıyan ücret sonrası hem üyelik iptali hemde alınan ücretin iadesi en fazlaca dört gözle beklenen konulardan biridir. Genel olarak bilincinde olmadan yanlışlık üyelik işlemi gerçekleşmesine karşın üyeliğin iptal edilmedikçe üyelik bedeli yansır. Siz üyeliğinizi iptal ettikten sonrasında ise sizden aylık kesilen 64 TL ücret ne yazık ki size geri iade edilmez.
Vidyozone Abonelik Sorgulama
Vidyozone abonelik sorgulama işlemleri için standart tarifeden ücretlendirilmekte olduğunuz 08503333663 satın alan hizmetlerini arayarak yetkililerle bağlantı kurabilirsiniz.

Bu numarayı tuşlayarak telefonunuzun Vidyozone uygulamasına herhangi bir aboneliğinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Vidyozone aylık üyelik için talep edilmekte olan ücret ise Vodafone için 64 TL şeklindedir.
Vidyozone Alan şahıs Hizmetleri
Vidyozone ile kontakt oluşturmak isterseniz; Vidyozone Çağrı Merkezi Numarasını 0850 333 36 63 tuşlayarak, merak ettiklerinizi öğrenebilir, abonelik iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Turkcell ve Vodafone kullanıcıları 1240, Türk Telekom kullanıcıları 3480 numarasına kısa bildiri göndererek aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir