veeam replication nasıl yapılır

İkinci bir yıkım kurtarma sitesi oluşturmanın maliyeti ve karmaşıklığı fazlası kuruluşun gözünü korkutur. Veeam, yıkım halinde metanet için lazım olan her şeyin beraberinde entegre iş yeri dışına replikasyon amacı sağlamak üzere Hizmet olarak Felaket Kurtarma (DRaaS) iş ortaklarımıza bağlanmayı basitleştirir. Sıkıştırma, çoklu akış ve 256-bit AES şifreleme ile data tekilleştirmeyi bir araya getiren yerleşik WAN Hızlandırma yardımıyla bilgiler ilişki süratinden özgür olarak süratle gaye konuma ulaştırılır.

 

Veeam Backup & Replication bir yedekten mahalli olarak bir farazi makinenin tam replikasını oluşturup yedek bir VMware vSphere yahut Microsoft Hyper-V anne bilgisayarına yerleştirebilir. Bu replika lüzum duyulana kadar orjinal farazi makina ile eşitlenmiş halde tutulur. Veeam Backup & Replication, kurtarma hedeflerinizi daha kısa sürede asgari data kaybıyla gerçekleştirmenize yardımcı olmak suretiyle isminde belirtildiği gibi replikasyondan yararlanır. Geleneksel yedeklemeden geri yükleme söz hususu olduğunda kurtarma prosedürü ilk yedekleme vazifiyeti kadar, üstelik ara sıra yedekleme görevinden daha uzun sürer.

 

Bu epey sıkı kurtarma hedeflerinin karşılanmasına yardımcı olmak suretiyle Veeam süratli, imaj tabanlı yedeklere ilave olarak yerleşik replikasyon sağlar. Veri replikasyonu bilhassa hedeflerin anlar içinde kurtarılması gereken epey dar kurtarma hedeflerinin söz hususu olduğu kurtarma senaryolarında uygun. Veeam Backup & Replication, yedekleme verilerini siteler arasında süratle ve güvenle taşımak için replikasyondan yararlanarak kurtarmaya eşsiz bir yaklaşım getirir. Veeam müşterilerine entegre iş yeri dışına yedekleme ve yıkım kurtarma seçenekleri sunmak üzere 180’den çok ülkede değişik bulut ve yönetilen hizmetler sağlayıcılarıyla ortak çalışır. DRaaS şayet bunun yerine cebinizi yakmadan yahut sizi uğraştırmadan hem yıkım kurtarma planlaması üstelik yük havale gerçekleştiren bulut tabanlı yıkım kurtarma öneriyi sunar. Veeam Backup & Replication’ın özelliklerinden Veeam Cloud Connect, yedekleri ve replikaları size yakın bir bulut sağlayıcısına yönlendirmeyi basitleştirir.

 

Veeam Backup & Replication’ın özelliklerinden Veeam Cloud Connect, yedekleri ve replikaları size yakın bir bulut sağlayıcısına yönlendirmeyi basitleştirir. Herkesin herkesten öğreneceği birşeyler var Veeam Backup & Replication 10 Replication 0Merhaba Veeam firmasının hem Microsoft Hyper-V üstelik Vmware VMware vSphere platformları için tasarlanmış olduğu Backup yazılımının yeni sürümü ve yeni özelliklerinin bulunduğu Veeam Backup & Replication 10 18 Şubat 2020 tarihi bakımından kullanıma tanıttı.

 

Veeam Backup & Replication 10 sürümünü 2020 ilk çeyreğinde kullanıma sunulacağını bildirmişlerdi. 18 Şubat 2020 tarihi bakımından Veeam Backup & Replication 10 sürümü yeni özellikleri ile karşımıza çıktı. 2-in-1: Backup and Replication Replikasyon bundan sonra bir gösterişli değil, yedekleme stratejinizin bir parçası. Bulut tabanlı yıkım kurtarma: süratli ve güvenilir Artık her boyuttan işletme bulut tabanlı yıkım kurtarmadan mahalli olarak faydalanabilir. Veeam Cloud Connect yardımıyla, Virtual Machine ( Sanal Makine ) replikalarınızı iş yeri dışına bir Veeam Cloud & Service Provider’a (VCSP) gönderebilir, böylelikle yerleşik Hizmet Olarak Felaket Kurtarma ( DRaaS ) vasıtasıyla Kesintisiz Çalışırlık stratejinizi tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.