Vasıta Kullananlar İçin Kullanışlı Android Uygulamalar

 
Akıllı telefonların kullanım alanlarından biriside elbetteki günlük yaşantımızda kullanılan araçlarımız. Otomobillerle gelen navigasyon cihazları haricinde akıllı telefonlarınızda bu amaçla rahatça kullanabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan elbetteki telefonunuzla uyumlu navigasyon uygulamaları. Akıllı telefonunuzu daha etken kullanarak araçlarınızla ulaşmak istediğiniz noktaya daha kısa zamanda varabilirsiniz. işte android telefonlarınızda kullanabileceğiniz birkaç navigasyon yazılımı.

Waze Social GPS Traffic & Gas

Waze Social Gps & Traffic GPS sistemi ile çalışan bir Navigasyon uygulamasıdır. Uygulamayı kullanan kişileri trafik üstünde görebilmenizi elde eden bir özelliği de bulunmaktadır. Size en yakın en ucuz benzin istasyonunuda bulmaktadır.
İndirmek İçin Tıklayın –>> Waze Social GPS Traffic & Gas
Trapster

Trapster mütevazi bir arayüz, 3 boyutlu gece ve gündüz haritaları, geliştirilmiş uyarı sistemi ve daha pek oldukca özelliğe haiz bir navigasyon uygulamasıdır. Bu parasız uygulamayla hız tuzaklarını, kırmızı ışık ve hız kameralarını, kazaları, trafik sıkışıklıklarını ve öteki yol tehlikelerini paylaşan 15 milyondan fazla kullanıcıya katılabilirsiniz.
İndirmek İçin Tıklayın –>> Trapster
Car Locator

Car Locator adlı mobil uygulama adından da anlaşılacağı benzer biçimde aracınızı park ettiğiniz yeri bulmanıza destek olmaya çalışıyor. Gelişmiş özellikleri ile fark yaratan yazılım, radar ve harita görünümü ile görsel olarak da yer tespitini kolaylaştırıyor. Park süresi sayacı, yer işareti için bekleme ekranı kısayolu, telefonu sallayarak yer kaydını yapma, fotoğraf ve not ekleyebilme, koordinatları görebilme benzer biçimde işlevsel araçları da bununla beraber getiriyor.
İndirmek İçin Tıklayın –>> Car Locator

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top