Valorant Vanguard Başlatılamadı Hatası Çözümü

Valorant fazlaca fazla hata kodu olmasına karşın oyuncuların en fazla korkmuş olduğu hatalardan bir tanesi de Van Guard sistemi Valorant’da Van Guard öteki oyunlardan birazcık değişik olarak iş koşturmacasındadır.
 Riot Games oyunlardaki giyile çözümü çözebilmek için değişik bir hile koruma sistemi gerçekleştirmiştir. Bu sayede hileleri ciddi oranda azalsa da kimi zaman hataların yaşanması söz mevzusu olabiliyor. Van Guard hatası birçok oyuncunun başına gelebilen ve hatta gelebilecek sorunlardan bir tanesidir.
İçindekilerValorant Güncellemeleri Denetim EdinValorant Vanguard Başlatılamadı Hatasının Çözüm YollarıVALORANT’ı Kaldırın Ve Tekrardan Yükleyin
Valorant Güncellemeleri Denetim Edin
RİOT GAMES belirli aralıklarla oyuna güncelleme getirir.  Van Guard hatası alıyorsanız endişeye kapılmanıza gerek yok. İlk olarak Valorant güncellemesini gerçekleştirin ve daha sonrasında bilgisayarınızı tekrardan başlatarak oyuna giriş yapmayı deneyin. Eğer gene de giriş yapamazsınız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
Valorant Vanguard Başlatılamadı Hatasının Çözüm Yolları
·         Oyundan tamamen çıkın ve PC ayarlar kısmın girin
·         Vanguard tamamen kapalı olsun
·         Uygulamalar alanına giriş yapın
·         Riot Vanguard’ı bulun ve Kaldırın
·         Riot Vanguard’ı kaldırdıktan sonrasında PC restart atın ve oyuna giriş yapın
VALORANT’ı Kaldırın Ve Tekrardan Yükleyin
Van Guard kaldırdıktan sonrasında geri yükleme işleminde başarıyla yaptınız sadece gene de oyuna giriş yapamıyorsanız tek bir yöntem kalıyor.  Valorant’ı bilgisayarınızdan silin ve daha sonrasında tekrardan yükleyin bu mesele büyük seviyede çözülmüş olacaktır.

Bunlarda Var!
Among Us Güncelleme Hatası Çözümü
CS GO Vac Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası ve Çözümü
Roblox Connection Error Hatası çözümü 2022
PUBG New State Sunucuya Bağlanılamıyor Hatası Çözümü

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top