Ana Sayfa > Yatırım > VakıfBank Worldcard Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

VakıfBank Worldcard Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

vakifbank kredi karti basvurusu

VakıfBank Worldcard Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 Vakıfbank world kredi kartı başvurusunda bulunabilmeniz için, Vakıfbank şubesine uğramanız yeterli. Nüfus cüzdanınızla birlikte başvuru yapabilirsiniz. İki gün yani kırksekiz (48) saat içersinde başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını ya şubelerden yada cep telefonunuza gelen sms’ den öğrenebilirsiniz.

Yine Vakıfbank world kredi kartı başvurusunu 444 07 24 numaralı telefondan 24 saat kesintisiz arayabilir, telefon bankacılığı hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Sonuç olumlu ise en yakın Vakıfbank şubelerine uğrayıp, kimlik ve adres bilgilerinizi yetkili kişiye ulaştırmanız gerekecektir.Vakıfbank İnternet bankacılığı sayesinde world kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru için adınızı, soyadınızı, TC kimlik bilgilerinizi ve cep telefonu numarasını girmeniz yeterli.

En geç yarım saat içinde başvurunuza mesaj yoluyla cevap verilecektir. Eğer başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, Vakıfbank şubelerine uğrayarak kendinizle ilgili gerekli bilgileri Vakıfbank’ın kredi kartlarıyla ilgilenen bölümüne bildirmeniz gerekmektedir. Böylelikle Banka tarafından world kartınız en kısa zamanda adresinize teslim edilecektir.
Gelir düzeyi yüksek olan kişilere Vakıfbank tarafından world kredi kartı limiti daha fazla verilirken, gelir düzeyi düşük olan kişilere world kredi kartı limiti daha az verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir