Vakıfbank temel gerekseme kredisi başvurusu {nasıl} yapılır? Vakıfbank destek kredisi…

Vakıfbank, hane halkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel segmentte yer edinen müşterilerini finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması hayata geçirdi. Vakıfbank kredi faizi ne kadar? Vakıfbank temel gerekseme desteği…

3 kamu bankasından meydana getirilen ortak açıklamaya bakılırsa, küresel ölçekte yaşanmış olan ve Türkiye’yi de etkileyen yeni tip koronavirüs salgınının ekonomik hayata, üretim ve istihdama ilişkin ihtimaller içinde hasarlarını en aza indirme hedefiyle uygulamaya alınan “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri doğrultusunda Ziraat Bankası, Halkbank ve VakıfBank, hanehalkı geliri aylık 5 bin lira ve altında olan bireysel segmentte yer edinen müşterilerini finansal açıdan desteklemek için yeni bir kredi uygulaması başlattı.

“Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi” isminde olan uygulamada, temel gereksinimlerini uygun şartlarda finanse edebilmeleri amacıyla bireysel segment müşterileri, 10 bin liraya kadar, 6 ayı ödemesiz dönemli, 36 aya kadar vadeli, aylık eşit taksitli kredi kullanabilecek.

Müşterilere, Kredi Güvence Fonu (KGF) kefaleti ile bu krediden yaralanma imkanı da sunulacak. “Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi”, bankalar tarafınca ortak kriterlerle değerlendirilecek.

Vakıfbank 6 ay ertelemeli kredi bilgileri

10.000 TL’ye kadar,

6 ay ödemesiz dönemli, aylık eşit taksitli,

36 aya varan vadelerle,

Aylık %0,49 faiz oranıyla kullanabilirsiniz.

Temel İhtiyaç Destek Kredisi kampanyasından hane halkı geliri 5.000 TL ve altında olan bireysel müşteriler faydalanabilecektir.

Müracaat {nasıl} yapılır?

Temel İhtiyaç Destek Kredisi kampanyasına ilk olarak cep telefonunuz vasıtasıyla müracaat yapabilirsiniz.

Sms ile kredi başvurusu yapmak için;

Aralarında birer boşluk bırakarak DESTEK TCKN ve HANEGELİRI yazıp 5724’e sms gönderebilirsiniz.

Kredi Başvurunuz değerlendirmeye alınacak olup başvurunuzun pozitif yönde bulunması durumunda tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilendirmenin arkasından şubeye gitmeden, VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı ve Davet Merkezi kanallarından kredinizi kullanarak anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

Başvurunuzun negatif bulunması durumunda ek olarak bilgilendirme yapılacaktır.

Hane halkı geliri 5.000 TL ve altında olan bireysel müşteriler kampanyadan yararlanabilecektir.

Eşlerden yalnızca biri krediden faydalanabilecektir.

Kredinin ödemesine 6 ay sonrasında başlanabilir, kredi kullanım esnasında tarafınıza bu seçenek sunulur.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top