Üniversite Öğrencilerine 6 GB Parasız İnternet Kampanyası

Makalede Neler Var

Üniversite Öğrencilerine 6 GB Parasız İnternetÜniversite Öğrencilerine Parasız İnternet Iyi mi AlınırÜniversitelilere Parasız İnternet TurkcellÜniversitelilere Parasız İnternet VodafoneÜniversitelilere Parasız İnternet Türk TelekomÜniversite Öğrencilerine Verilen 6 GB Parasız İnternet Hangi Okullarda Geçerli
YÖK Üniversiteliler 6 GB parasız web kampanyası YÖK ile mobil opratörler içinde meydana getirilen antak kalma ile tüm üniveriste öğrencilerinin hatlarına armağan web yüklenmesine karar verilmiştir.

Uzaktan eğitimin için hatlara yüklenmesine karar verilen 6 GB armağan web Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hatlarını kullanan öğrencilere tanımlanacaktır. Uzaktan eğitim sistemi geçilmesi ile yoğun şekilde artan web kullanımı için verilen 6 GB parasız web tüm operatörlerin mobil uygulamaları üstünden yüklenecektir.
Sizlere bu yazımızda üniversite öğrencilerine parasız web iyi mi alınır, üniversite öğrencilerine 6 GB parasız web iyi mi alınır ve üniversiteliler 6 GB parasız web detaylarını yazmaya çalışacağım.

Üniversite Öğrencilerine 6 GB Parasız İnternet
Üniversite öğrencilerine karşılıksız uzaktan eğitim için 6 GB parasız web YÖK başkanı ve mobil operatörler içinde meydana getirilen antak kalma ile 29 nisan 2020 zamanı ile devreye alınmıştır.
YÖK tarafınca meydana getirilen resmi açıklamada;
Sevgili Öğrencilerimiz,

Dünyada toplum sağlığını etkileyen Covid-19 küresel salgın tedbirleri kapsamında uzaktan öğretim çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu süreçte bildiğiniz suretiyle https://yokdersleri.yok.gov.tr adresinde “YÖK Dersleri Platformu”nu hizmete sunduk.
Artık https://yokdersleri.yok.gov.tr adresinden ulaşabileceğiniz üniversitelerimize ilişik içeriklere, mobil operatörleriniz tarafınca hatlarınıza parasız bir halde tanımlanacak olan 6 GB’lık “Uzaktan Eğitime Destek” kotası kapsamında erişebileceksiniz.
Tüm mobil operatörler tarafınca üniversitelerimizdeki uzaktan eğitime destek amacıyla verilen 6 GB’lık parasız web kullanımına birçok üniversitemizin elde etmiş olduğu ders içinde ne olduğu ve online eğitimler de* dahil olacaktır. 
Bu adımın anlamlı fakat mütevazi bir adım bulunduğunun farkındayız. Fakat sizler için çalışmaya devam ediyoruz.
Öğrencilere destek kampanyası olarak evde uzaktan eğitim için verilen 6 GB üniversitelerin resmi sitelerinde geçerlidir.
Üniversite Öğrencilerine Parasız İnternet Iyi mi Alınır
Üniversite öğrencilerine verilen 6 GB parasız web talep edilmesi halinde hatlara yüklenecektir. Mobil operatörlerin uygulamaları üstünden alabileceğiniz parasız web ister faturalı olsun isterse faturasız tük öğrencilerin hatlarına yüklenecektir.
Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafınca verilen parasız web almak için yapmanız gerekenler yazımızın devamında. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörlerinden hattınıza yüklenen 6 GB parasız web için her hangi bir ücret talep edilmeyecektir.
Üniversitelilere Parasız İnternet Turkcell
Bireysel ve Kurumsal faturalı ve faturasız Turkcell’li kullanıcılarına, BiP’in Keşfet bölümünde yer edinen Kampüs Evimde kanalı üstünden duyurulan üniversite siteleri yönünde geçerli 6GB web armağan! Turkcell BİP uygulaması üstünden Kampüs Evimde kanalı kovuşturmak ve armağan talep etmeniz yeterlidir.

Bip uygulamasını telefonunuza indirdikten sonrasında Kampüs Evimde kanalına paketi etken ederek derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.
Üniversitelilere Parasız İnternet Vodafone
Faturalı yada faturasız tüm üniversite öğrencilerine verilecek 6 GB parasız web Vodafone abonelerinin Yanımda uygulaması üstünden talep etmeleri halinde hatlarına yüklenecektir.
Bireysel faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterilerine, Yükseköğretim Kurulu’na bağlı üniversitelerin web sitelerinde 3 ay süresince her ay kullanabilecekleri 6GB web armağan.
Üniversite paketi parasız olup tüm faturalı ve faturaz aboneleri faydalanabilir. Paket içinde üniversitelerin web adreslerinde geçerli aylık 6GB web mevcuttur. 3 ay süresince kendiliğinden tekrardan eder ve 3.ayın sonunda kendiliğinden sonlanmış olur.
6 GB parasız web yararlanmak için kesinlikle Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapılması gerekmektedir. 3 ay süresince her ay 6 GB parasız web otomatikman hatlara yüklenecektir.

Üniversitelilere Parasız İnternet Türk Telekom
Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahibi kullanıcılar Türk Telekom online işlemler menüsünden 6 Gb parasız interneti talep edebilirler.
Faturalı yada faturasız Tük Telekom müşterileri 3 ay süresince her ay 6 BG parasız interneti uzaktan eğitim sisteminde diledikleri benzer şekilde kullanabilirler. YÖK’den öğrencilere 6 GB parasız web üniversitelerin uzaktan eğitim ve online eğitim için kullanılmaktadır.
Üniversite öğrencilerine web verilecek mi sorusu son günlerde uzaktan eğitim gören öğrenciler tarafındna sıkça sorulmaktaydı. YÖK ve mobil operatörle meydana getirilen görüşme sonucunda tüm öğrencilere 6 GB parasız web verilmesine karar verilmiştir.
Üniversite Öğrencilerine Verilen 6 GB Parasız İnternet Hangi Okullarda Geçerli
Uzaktan eğitimi desteklemek için verilen 6 GB parasız web Tüm devlet ve hususi üniversitelerde geçerli olması sağlanmıştır. Ek olarak YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç’ın yapmış olduğu açıklamada evde eğitimi desteklemeye devam edeceklerini söylemişlerdir.
 

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir