Tutması Ihtimaller içinde 4 İş Fikri

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!
100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!
(Parasız VİOP Deneyim etme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

İş fikri 1: Özçekim Çubuğu / Özçekim Tripodu

Cihazın yaratıcısı ürünlerini yaptıklarını şu şekilde mevzu alıyor: “2017 yılının sonlarında bir konferansa katıldığımız sırada, etrafta fazlaca fazla Youtuber ve vlogger bulunduğunu, bu insanların da yaptıklara {{{{hiç de}}}} uygun olmayan aletler kullandıklarını fark ettik. Onlarca kere ellerindeki kameraları ileri doğru uzatıp tutmalarını ve sonrasında düz bir yüzeye sabitlemeye çalışmalarını izledik. Kullandıkları aletler hantal, kullanımı zahmetli ve süre alan, hatta izlemesi üzücü aparatlardı. Kendi kendimize ‘bunun daha iyi bir yolu olmalı’ diye düşündük. Fakat o şekilde bir şey yoktu. Bundan dolayı, sonraki 14 ayda SwitchPod’u buluş ettik.”Özetlemek gerekirse katlanabilen bir tripod olarak tanımlayabileceğimiz SwitchPod, akıllı tasarımı yardımıyla saniyeler içinde katlanarak özçekim çubuğuna dönüşüyor. Bu sayede el ile çekimden tripodlu çekime kolayca geçiş yapılabiliyor ve vloggerlar ile kendi kameramanlığını icra eden insanoğlu için SwitchPod, ideal araç haline geliyor. Dahası hafifçe ve dayanıklı alüminyum malzemeden üretilen SwitchPod, kırılmasından kaygı etmenize de izin vermiyor. Hatta o denli dayanıklı ki, muhtemelen kameranız daha ilkin bozulacaktır.

 
İş fikri 2: Otomatik Köpek Tuvaleti

Köpekler en iyi dostlarımız ve sadık yaşam arkadaşlarımızdır. Fakat köpek sahiplenmek yanında büyük sorumlulukları da getirir. Onlarla ilgilenmeli ve gereksinimleri ulaştığında onları dışarı çıkarıp gereksinimlerini gidermelisiniz. Inubox, denenmiş ve işe yarayan bir yöntem kullanarak size alternatif sunmayı ve köpeğinizin evinizden çıkmadan ihtiyacını giderebilmesini sağlamak için adım atıyor. 2019 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda tanıtılan otomatik ev içi köpek tuvaleti, artık Kickstarter sitesinde ulaşılabilir vaziyette.Üretici firmanın iddiasına gore Inubox, köpeğinizin platforma çıktığını tespit ederek çalışmaya başlıyor. Dostunuz işini bitirdikten sonrasında geride bıraktığı atığı belirleyen aygıt, kapanarak kendini temizlemeye başlıyor. Inubox kapandıktan sonrasında köpeğinizin dışkısı platformdan kaldırılıyor ve bir sonraki kullanıma hazır hale gelmiş olarak gene açılıyor. Katı ya da sıvı farketmeksizin platformdan temizlenen dışkılar, kapalı poşetlere konularak tutuluyor. Otomatik wc dolduktan sonrasında tamamen kapalı bir poşete konulmuş olan atıklar, kolayca çöpe gönderilecek hale geliyor. Poşetleri sıkıca kapatan Inubox, evinizin hiçbir yerinin kokmamasını da garantiye alıyor.
Kesinlikle okuyun: Evcil Hayvan Sektörü İş Fikirleri
 
İş fikri 3: Robot Langırt Eğitmeni

Eğer langırt oynamayı seviyor ve oynayacak birini bulamıyorsanız. Üstelik evinizde langırt masanız da var ise, Kickstarter’da başlamış olan bu yeni Foosfit adlı kampanya tam size gore. Yeteneklerinizi geliştirmenize yardım eden bu robot dost, karşı ekibi yönetiyor. Bu eğitmen yardımıyla edineceğiniz kabiliyetleri de birgün dost edinebilirseniz, onu oyunda yok etmek için kullanabilirsiniz.Cihazın amacı karşılıklı oyun oynama deneyimini ortadan kaldırmak değil, oyuncuların daha rekabetçi olabilmeleri için onların kabiliyetlerini geliştirmeye destek olmak. Zira bu gelişim rakip olmadan elde edilebilecek bir şey değil. Foosfit Android telefonunuza indireceğiniz (Nerede ise iOS için uygulama bulunmuyor) uygulama aracılığı ile değişik oyun metodları sergileyebiliyor. Aygıt ek olarak derhal her langırt masasına kolayca monte edilebiliyor.
 
İş fikri 4: Cebe Sığabilen Drone

Senelerce drone piyasası birkaç büyük şirket tarafınca domine edildi ve oldukça güzel fakat bir o denli pahalı dronelar satıldı. Artık, dronelarda kullanılan hızla gelişen hızla gelişen hızla gelişen hızla gelişen teknolojinin ucuzlamaya ve daha ulaşılabilir olmaya başlamasının peşinden, birçok yeni isim bu piyasada yerini almak için kollarını sıvadı ve işe başladı. Günümüzde piyasadan büyük hisse almaya çalışan birçok yeni marka, donanımı yüksek ve uygun fiyatlı dronelar ile karşımıza çıkmaya başladı.Bu dronelardan birisi de Micro Drone 4.0 adlı Micro Drone serisinin dördüncü ve en gelişmiş modeli. “Gelişmiş otonom uçuş becerilerini mümkün kılmanın temel gereksinimi olan kontrolün bırakılması için otomatik gezinti sistemini entegre ettik.” sözleri ile Indiegogo sitesindeki proje sayfasında açıklama icra eden dronenun yaratıcıları, açıklamaya şu şekilde devam ediyor: “Bir oldukca küçük dronenun durağan(durgun) ve stabilizasyonu olmayan kamerası bulunuyor ve bu da bulanık fotoğraflar ile videolar ortaya çıkarıyor. Micro Drone 4.0’ın haiz olduğu iki eksenli gimbal, bu problemi ortadan kaldırıyor. Drone yaşamına dalıyor olsanız da, yeni bir drone alacak olsanız da, artık bu keyifli aletler için binlerce dolar ödemenize gerek yok.”
Kesinlikle okuyun: Drone Sektörü İş Fikirleri

Evde Çevirmenlik Meydana getirecek Dostlar Arıyoruz!

100.000 TL Paranız Olsa Iyi mi Yatırım Yapardınız? Derhal Deneyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir