Turkcell Tv Plus Paketleri Nedir? TV Plus Tutarları

turkcell tv plus paketleri nedir tv plus fiyatlari 618eab1148cd4 Turkcell Tv Plus Paketleri Nedir? TV Plus Tutarları

Makalede Neler Var

Turkcell TV Plus Nedir?Turkcell TV Plus Paketleri 2021Yıllık Premium TV+ Paketi Senelik Giriş TV+ Paketi Premium TV+ PaketiGiriş TV+ 30 GB PaketiYepyeni Canlı TV+ 5 GB Paketi Yepyeni Canlı TV+ 10 GB Paketi Temel TV+ 5GB Paketi Turkcell TV Plus Paket FiyatlarıTurkcell TV Plus Aile PaketiTurkcell TV Plus Kumanda ÖzellikleriTurkcell TV Plus Iyi mi İptal EdilirTurkcell TV Plus Cayma BedeliTurkcell TV Plus Bilgisayardan Iyi mi İzlenirTurkcell TV Plus Maksimum Aygıt SayısıTurkcell TV Plus Kanal ListesiTurkcell TV Plus Ücretli MiTurkcell Tv Plus Satın alan Hizmetleri
Turkcell Tv Plus Paketleri Nedir?  Turkcell TV Plus Tutarları 2021; Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirmek isteyenler için kullanıma sunulan Türkcell TV plus fazlaca fazlaca fazla seçenekler sunuyor. Yerli yabancı kanal seçenekleri ile filmleri ve filmleri sorun yaşamadan günün her saati seyredebilirsiniz. Üstelik 110 kanaldan fazla yerli ve yabancı tv kanalı bulunan TUrkcell TV plus paket seçenekleri de isteğe ve beklentiye uygun olarak satışa sunuluyor.
TV paket seçenekleri üstünden araştırma yaptığınızda beklentinizi karşılayacak seçenekler arasından siz de seçiminizi yapabilirsiniz. Mobil aygıt üstünden Turkcell TV plus uygulaması ile istediğiniz kanalı günün her saati seyredebilirsiniz. Bunun yanı sıra turkcell tv plus resmi web sayfası üstünden de istediğiniz kanalları izleyerek keyifli vakit geçirme fırsatı bulabilirsiniz.

Turkcell TV Plus Nedir?
Bunun yanı sıra 2 TL’den süregelen fiyat seçenekleri ile kullanıma sunulan Turkcell TV plus paketleri yardımıyla istediğiniz film ve dizileri takip edebilirsiniz. Bu sayede günümüzün en popüler ve en oldukça tercih edilen çeşitli filmleri kiralayarak seyretme şansını yakalarsınız. Bununla birlikte daha fazlaca detaylı informasyon almak isteyenler için Türkcell site üstünden kullanıcılarına birçok bilgiyi paylaşmıştır.
Bu bilgilere erişmek için tek yapmanız gereksinim duyulan şifreniz ile birlikte giriş yapmak ve derhal sonrasında Ürün ve Hizmetler alanında Servisler kısmına tıklayarak bu içeriklere ulaşmaktır. Bu alan üstünden siz de en ideal paket seçeneklerini inceleyebilir ve paket seçenekleri arasından bütçeniz dahil birçok paketten dilediğinizi kiralayarak kullanabilirsiniz.

Turkcell TV Plus Paketleri 2021
Turkcell TV Plus paketleri nedir ve Turkcell TV hangi paket alınır merak ediyorsanız aşağıdaki paketleri karşılaştırarak size uygun olan paketi alabilirsiniz.
Senelik Premium TV+ Paketi
12 ay kalma sözüne Premium TV+ Paketini avantajlarından indirimli faydalanabileceğin üyeliktir. Bu pakette Premium içeriklerin yanında TV+ uygulamasında geçerli 10GB web hediyesi verilir. Turkcell Bireysel faturalı hat sahipleri 532 numarasından Turkcell Çağrı Merkezini arayarak, Turkcell Mağazalarından, turkcell.com.tr web adresinden yada Dijital Operatör uygulamasından abone olabilirler. Senelik Premium TV+ Üyeliği 12 ay kalma sözünüze ayda bir tek 12,90 TL’dir.
Senelik Giriş TV+ Paketi 
12 ay kalma sözüne Giriş TV+ Paketini avantajlarından indirimli faydalanabileceğin üyeliktir. Bu pakette Giriş içeriklerin yanında TV+ uygulamasında geçerli 5GB web hediyesi verilir. Turkcell Bireysel faturalı hat sahipleri 532 numarasından Turkcell Çağrı Merkezini arayarak, Turkcell Mağazalarından, turkcell.com.tr web adresinden yada Dijital Operatör uygulamasından abone olabilirler. Senelik Giriş TV+ Üyeliği 12 ay kalma sözünüze ayda bir tek 9,90 TL’dir.

Premium TV+ Paketi
150’den fazla canlı kanalı, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, Premier Lig, NBA, Moto GP, Formula 1, Bundesliga, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve oldukça daha fazlası TV+’a hususi 1 GB interneti ile birlikte ayda bir tek 17,99 TL’dir. Turkcell Bireysel hat sahipleri bu paketten yararlanmak için Turkcell Çağrı Merkezini arayarak, Turkcell Mağazalarından ya da PREMIUMTV1GB yazıp 2200’a SMS atarak satın alabilirsiniz.
Giriş TV+ 30 GB Paketi
GIRISTV30GB yazıp 2200’a göndererek 30 GB internetiyle birlikte aylık 47,90 TL’ye yüzlerce canlı TV kanalı, en yeni filmler, diziler, haber çocuk programları sizinle!
Yepyeni Canlı TV+ 5 GB Paketi 
 YEPYENICANLI5GB yazıp 2200’a göndererek 5 GB internetiyle birlikte aylık 14,90 TL’ye yuzlerce canli TV kanali, en sevilen film kanalları, spor, belgesel, cocuk programlari ve cok daha fazlasi her an cebinizde!
Yepyeni Canlı TV+ 10 GB Paketi 
YEPYENICANLI10GB yazıp 2200’a göndererek 10 GB internetiyle birlikte aylık 24,90 TL’ye yuzlerce canli TV kanali, en sevilen film kanalları, spor, belgesel, cocuk programlari ve cok daha fazlasi her an cebinizde!
Temel TV+ 5GB Paketi 
TEMELTV5GB yazıp 2200’a göndererek 5 GB internetiyle birlikte aylık 18,90 TL’ye 150’den fazla canlı TV kanalı, sevdiğiniz spor, belgesel ve çocuk programları, s”Tadımlık Filmler” kategorisindeki filmleri ve oldukça daha fazlası cebinizde!
Temel TV+ Paketi ( TV +’a hususi 1 GB interneti içinde )
Premium TV+ Paketi ( TV +’a hususi 1 GB interneti içinde )
Senelik Giriş TV+ Paketi ( TV +’a hususi 5 GB interneti içinde )
Senelik Premium TV+ Paketi ( TV +’a hususi 10 GB interneti içinde )
Turkcell TV Plus Paket Tutarları
Değişik paket seçenekleri ile kullanıma sunulan bu hizmetler paket seçeneğine bakılırsa de değişik fiyat aralıkları ile kullanıma sunuluyor. Siz de seçimlerinizde bütçeniz dahilinde ya da pakette yer almasını istediğiniz hizmet içeriğine bakılırsa değişik fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Turkcell Faturalı Tarifeler ( Güncel Paketler )

09/10/2021

Turkcell İnternet Paketleri

05/10/2021

Turkcell Konuşma Dakika Paketleri ( Güncel Tarifeler )

04/10/2021

Turkcell Faturasız Konuşma Paketleri

07/08/2021

Ücretlendirmeye baktığımızda ilk paketin 9,90 TL’den başladığını görüyoruz. Bununla birlikte paketin özelliğine bakılırsa 14,99 TL benzer şekilde fiyat seçenekleri ile kullanıma sunuluyor. Tüm ücretlendirme bilgileri için siz de Türkcell web sayfası üstünden bu bilgilere son güncel hali ile ulaşabilirsiniz. Beklentiye bakılırsa değişen paket seçenekleri uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılara ulaştırılıyor.
Turkcell TV Plus güncel tutarları ise;
Paketler
Paket İçeriği
Ücret
Premium TV+ Paketi (TV+’a hususi 1 GB interneti içinde)

Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, Premier Lig, NBA, Moto GP, Formula 1, Bundesliga, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve oldukça daha fazlasını seyredebilirsiniz.

17,99 TL / Ay
Giriş TV+ Paketi (TV+’a hususi 1 GB interneti içinde)

Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve oldukça daha fazlasını seyredebilirsiniz.
Premium kanalları seyretmek için Premium TV+ Paketini ya da Senelik Premium TV+ Paketini satın alabilirsiniz.

15,99 TL / Ay
Senelik Giriş TV+ Paketi (TV+’a hususi 5 GB interneti içinde)**

Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve oldukça daha fazlasını seyredebilirsiniz.
Premium kanalları seyretmek için Senelik Premium TV+ Paketini satın alabilirsiniz.
9,90 TL / Ay (12 Ay Kalma Sözünüze)
Senelik Premium TV+ Paketi (TV+’a hususi 10 GB interneti içinde)**

Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, Premier Lig, NBA, Moto GP, Formula 1, Bundesliga, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve oldukça daha fazlasını seyredebilirsiniz.

12,90 TL / Ay (12 Ay Kalma Sözünüze)
Turkcell TV Plus Aile Paketi
Turkcell TV Plus aile paketi ile hem siz hem de çocuklarınız diledikleri benzer şekilde film yada çizgi film seyretme olanağı bulunmaktadır. Ailelere hususi olarak hazırlanan Turkcell TV Plus’da SSport, NBA TV, Eurosport, Discovery Channel, Nat Geo Wild, Da Vinci Learning, Animal Planet, GINX TV, Disney Junior, Duck TV, Baby TV ve bir birinden değişik 130’dan fazla kanal bulunmaktadır.

Bilhassa çocuklarınız için alabileceğiniz Turkcell TV Plus aile paketi ek olarak 24 saat geriye alma ve derhal sonrasında seyretmek için kaydetme özelliği bulunmaktadır.
Turkcell TV Plus Kumanda Özellikleri
Turkcell TV plus kumanda özellikleri hakkında sizlere informasyon vermek isterim.

Tv Plus R tuşu ile istediğiniz yayını kaydedebilirsiniz
Aylık 100 saat kayıt etme imkanınız parasız bir halde bulunmaktadır.
Arzu ettiğiniz vakit yayını durdurma ve geri alma özelliği bulunmaktadır
TV Plus Kumandasından 1 tuşuna basarak “seç izle” özelliğinden yararlanabilirsiniz
Yayını geri alma (HD yayınlar dahil 12 saate kadar)
İki kanalı aynı anda seyretme
Aynı anda onlarca kanalı kaydetme (Standart pakette toplam 100 saat)
Tek abonelikte TV, bilgisayar, tablet ve cep telefonundan paylaşımlı seyretme (Bulut sistemi)
Kişiselleştirilebilen tv ve ebeveyn kontrolü (My TV)
Kirala-izle sistemi (Market)

Turkcell TV Plus Iyi mi İptal Edilir
Turkcell TV plus iptal işlemi için eğer taahhüt verdiyseniz cayma bedeli ödemeniz gereklidir. Turkcell tv plus iptal işlemi için SMS atabileceğiniz benzer şekilde satın alan hizmetlerini arayarak iptal işlemini kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Eğer sizde Turkcell TV Plus iptal etmek isterim diyorsanız aşağıdaki iptal etme şekillerinden size uygun olan yöntemi kullanabilirsiniz.
Temel TV+ 1 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL TEMELTV1GB yazıp 2200’a kısa ileti gönderebilir,
Premium TV+ 1 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL PREMIUMTV1GB yazıp 2200’a kısa ileti gönderebilirsiniz.
Canlı TV+ 3 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL CANLITV3GB yazıp 2200’a kısa ileti gönderebilirsiniz.
Giriş TV+ 3 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV3GB yazıp 2200’a kısa ileti gönderebilirsiniz.
Giriş TV+ 5 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV yazıp 2200’a kısa ileti gönderebilirsiniz.
Giriş TV+ 1 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV1GB yazıp 2200’a kısa ileti gönderebilirsiniz.
Full TV+ 3 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL FULLTV3GB yazıp 2200’a kısa ileti gönderebilirsiniz.
Giriş TV+ 10 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV10 yazıp 2200’a kısa ileti gönderebilirsiniz.
Giriş TV+ 15GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV15GB yazıp 2200’a kısa ileti gönderebilirsiniz.
Giriş TV+ 8 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV8GB yazıp 2200’a kısa ileti gönderebilirsiniz.
Full TV+ 5 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL FULLTV yazıp 2200’a kısa ileti gönderebilirsiniz.
Giriş TV+ Paketi 30 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV30GB yazıp 2200’a kısa ileti gönderebilirsiniz.
Yepyeni Canlı 5 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL YEPYENICANLI5GB yazıp 2200’a kısa ileti gönderebilirsiniz.
Yepyeni Canlı 10 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL YEPYENICANLI10GB yazıp 2200’a kısa ileti gönderebilirsiniz.
Temel TV+ 5 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL TEMEL5GB yazıp 2200’a kısa ileti gönderebilirsiniz.
Turkcell TV Plus Cayma Bedeli
Turkcell TV ve Turkcell T plus cayma bedeli eğer 12 ay yada 24 ay taahhüt verildiğinde son faturanıza yansıtılır. İndirimli olarak verilen Turkcell TV plus eğer iptal edilirse sizden aygıt bedeli, meydana getirilen toplam indirim ve vergiler tek seferde eğitim edilir.
Turkcell TV Plus Bilgisayardan Iyi mi İzlenir
Turkcell TV Plus bilgisayardan kullanmak isteyen aşağıdaki adımları takip ederek diledikleri yerden Turkcell TV seyretme imkanı bulunmaktadır.
Bilgisayardan Turkcell TV plus seyretmek için tarayıcınızı açın
Tarayıcıya https://web.tvplus.com.tr/ adresini yazarak giriş yapın
Telefon numarasını ve şifreni girerek oturumu açınız
TV seyretmek için bilgisayarına program yüklemesi yapmış olacaktır
Program yüklemesi için onay veriniz
Tarayıcınızı kapatıp tekrardan giriş yaparak artık Turkcell TV İzleyebilirsiniz.
Turkcell TV Plus Maksimum Aygıt Sayısı
Turkcell tv plus aynı kaç cihazla kullanılır sorusuna cevap vermek gerekirse paketinizi aynı anda 5 değişik cihazda kullanabilirsiniz. Arzu ettiğiniz aman istediğiniz yerden 5 cihaza kadar sorunsuz bağlanırsınız.
Turkcell TV Plus Kanal Sıralaması
Turkcell TV plus kanal listesinden neredeyse tüm kanallar bulunmaktadır. Yerli, yabancı, belgesel, yaşam ve spor kanallarının yanında yerli ve yabancı beyazperde kanalları bulunmaktadır. Ek olarak kaydet izle ve Turkcell TV plus geçmiş dizi izle özelliği ile kaçırdığın dizi ve filmleri tekrardan seyretme özelliği bulunmaktadır.
Turkcell TV Plus Ücretli Mi
Turkcell TV Plus ücretli servislerden biridir. Aylık yada senelik ödeme seçenekleri bulunan Turkcell TV aylık üyelik tutarı bulunmaktadır.
Turkcell Tv Plus Satın alan Hizmetleri
Turkcell tv plus satın alan hizmetlerine bağlanmak için Turkcell Çağrı Merkezini (532) ya da Turkcell Superonline (0850 222 0 222) satın alan hizmetlerini arayarak teknik alabilirsiniz.
Sizlere bu yazımızda Turkcell Tv Plus Paketleri Nedir? Turkcell TV Plus Tutarları ve Turkcell TV kanalları hakkında informasyon vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.
Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir