Turkcell Superbox Tutarları – Turkcell Vınn Tutarları

turkcell superbox fiyatlari turkcell vinn fiyatlari 6197e55f64f1b Turkcell Superbox Tutarları – Turkcell Vınn Tutarları

Makalede Neler Var

Turkcell Kablosuz İnternetTurkcell Superbox FiyatlarıTurkcell Superbox Ek Paket ÜcretleriTurkcell Superbox Iyi mi Abone Olurum?Turkcell Superbox Kullanımı
İstediğiniz her yerde internete bağlanmanıza olanak elde eden Turkcell Superbox Tutarları’nı, eski adı ile Turkcell vınn tutarları’nı araştırıyoruz.
Turkcell Kablosuz İnternet
Turkcell’in kablosuz web hizmeti olan Superbox ile Fiber Süratli İnternetinizi her yere taşıyın. Eğer evinizde fiber alt yapınız yoksa, yada gideceğiniz yere Turkcell Fiber hızında internetinizi de götürmek istiyorsanız Turkcell Superbox’unuz ile bunu dert etmenize gerek kalmıyor. Turkcell Superbox taşınabilir web hizmeti ile alt yapı derdi olmadan, 4.5G’nin ve bir prizin olduğu her yerde internetinizi kullanabilirsiniz. Superbox’un kurulumu oldukca kolay! Bir tek bir Turkcell 4.5G’li sim kart ile bir de priz her şey için kafi oluyor.

Turkcell Superbox’u isterseniz evde, isterseniz yazlıkta ve isterseniz de okulda, doğrusu arzu ettiğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Turkcell Superbox’un oldukça şık ve çağıl tasarımı ile üstün teknolojisini kullanarak fiber hızında netin tadını çıkarabilirsiniz. Ek olarak herhangi bir kabloya ihtiyacınız kalmadan, kablosuz web elde eden Superbox sayesinden ülkemizin her yerine fiber hızında interneti kullanabiliyorsunuz.
Turkcell Superbox Tutarları
Eskiden kullanılan Turkcell Vınn’ların yeni nesli olan ve başka herhangi bir web hizmeti almanıza gerek kalmadan, 4.5G SIM Kart’ı ile Turcell Superbox yardımıyla fiber hızında internete şimdi istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Ek olarak ihmal etmeyin ki kampanya dahilindeki kullanım haklarınız bir sonraki aya devretmiyor.

Turkcell Superbox kampanyalarına ve Turkcell Superbox fiyatlarına gelin birlikte bakalım:
Superbox 100GB: Turkcell 4.5G kapsama alanını içinde kalan istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz 100 GB kotalı ve 4.5G hızında web kullanabilmeniz için, 24 ay kalma sözünüze hususi olarak aylık 169.90 ₺ ödeyerek haiz olabilirsiniz.
Superbox 200GB: 2021 yılı itibariyle Turkcell Superonline müşterisi olan kişilere hususi, bir ay süresince ek 5 GB web hediyesi ile verilen taşınabilir web paketine, priz bulabileceğiniz her yerde kullanmaya başlayabilirsiniz. 4.5G hızında ve 200 GB kotalı Turkcell Superbox paketini 24 ay taahhüt ile beraber almak isterseniz aylık olarak 229.90 ₺ ödemeniz gerekiyor.
Superbox 300GB: Size en yakın Turkcell Satış Noktası yada arzu ettiğiniz her an da Turkcell Alan kişi Hizmetleri üstünden satın alabileceğiniz Turkcell Superbox’un bu paketi ile arzu ettiğiniz her yerde kullanabileceğiniz tam 300 GB kotalı ve 4.5G hızında internete haiz olmak için; vereceğiniz 24 ay kalma sözünüze hususi aylık 279.90 ₺ ödeyerek haiz olabilirsiniz.
Superbox Limitsiz 15 Mbps: Turkcell hizmet kalitesinin olduğu bölgelerde sunulan, 15 Mbps’e kadar hızı ile Limitsiz taşınabilir web hizmetinden yararlanmak için; 24 ay taahhüt vererek ayda 599,9 TL ödeyerek kullanamaya başlayabilirsiniz. Superbox 15 Mbps netin taahhütsüz paket fiyatı ise aylık olarak 699 TL’dir.
Turkcell Superbox Ek Paket Ücretleri
Turkcell Superbox kotalı paket alan kişiler için, kullanım kotaları dolduktan sonrasında alabilecekleri ek web paketleri ve ücretleri şu şekilde oluyor:
Superbox 15GB: 4.5G hızında kullanabileceğiniz ek 15GB internete 20,40 TL ödeyerek paketinize ekleyebilirsiniz.
Superbox Devam 5GB: 4.5G hızında ve otomatikman yenilenen ek 5GB web paketine 5,10 TL ödeyerek haiz olabilirsiniz.
Turkcell Superbox Iyi mi Abone Olurum?
Turkcell’in taşınabilir web kampanyalarından yararlanmak için istediğiniz bir Turkcell Satış Noktalası ve Turkcell Alan kişi Hizmetleri numarası üstünden başvurularınızı kolay bir halde ileterek kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum hizmetleri için ise başvurunuz sonrasında adres teyidi alını ve adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için buluşma verilerek kurulum işlemi için teknik ekip geliyor.

Kurulum aşamasında adreste ikinci bir denetim yapılarak ve kullanıma uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri orada imzalatılarak ürün ile ilgili son kontroller yapılır ve kurulum işlemleri tamamlanıyor. Peşinden Turkcell Superbox aleti size teslim edilerek kullanmaya başlayabilirsiniz.
Turkcell Superbox Kullanımı
Turkcell kablosuz taşınabilir web kullanmak isteyen kişiler abone olarak, Turkcell 4.5G hizmetinin sunulmuş olduğu her yerde ve yeni bir Turkcell data hattı alarak kullanmaya başlayabiliyor. Yukarıda saydığımız kampanyaların herhangi birisinden yararlanmak isteyen kişiler, yeni bir data hattı ve kampanya içinde Superbox modemi de almaları gerekiyor. Yukarıdaki paket ücretlerine modem tutarı de dahildir.

İlgili Makaleler

Turkcell Superbox Tutarları – Turkcell Vınn Tutarları

6 saat ilkin

Turkcell Faturalı Tarifeler ( Güncel Paketler )

09/10/2021

Turkcell İnternet Paketleri

05/10/2021

Turkcell Konuşma Dakika Paketleri ( Güncel Tarifeler )

04/10/2021

Buradaki paket ücretleri içinde, Superbox Modem tutarı 24 ay taksitli olarak yansıtılıyor ve Superbox modemi için kredi limit sorgusu yapabilirsiniz. Turkcell Superbox, Turkcell 4.5G hizmetinin verildiği bölgelere satılıyor ve gene kampanya başvurunuz esnasında adresinizin uygunluğu açısında ön denetim de yapılıyor.
Yukarıdaki taşınabilir web paketlerinden birisini satın aldıktan sonrasında paketler dahilindeki kalan kullanımlarınızı ve paketinizin geçerlilik süresini Turkcell Hesabım üstünden takip edebiliyorsunuz. İsterseniz de sisteme kayıtlı olan cep telefonunuz üstünden SUPERBOXSIFRE yazıp 2200’a ya da 05327520008‘a kısa ileti göndererek data hattınızın numarasını ve Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yapabileceğiniz şifrenizi alabilirsiniz.
Aldığınız taşınabilir netin taahhüt süresi bittikten sonrasında ise, aksi bir durumu Turkcell’e iletmediğiniz sürece, kullanımınıza devam edebiliyorsunuz sadece taahhütsüz paket ücretleri tarafınıza yansıtılıyor. Bundan dolayı taahhütünüzün bitiş geçmişine dikkat etmenizi tavsiye ediyorsunuz. Bu kapsamda sunulan KDV/ÖİV dahil olarak taahhütsüz web paket ücretleri ise şu şekilde oluyor:

Superbox 100GB 4.5G web paketi için aylık 269 TL,
Superbox 150GB 4.5G web paketi için aylık 299 TL,
Superbox 200GB 4.5G web paket için aylık 319 TL ve
Superbox Fırsat 10 Mbps web paketi için aylık 299,9 TL,
Superbox Fırsat 20 Mbps web paketi için ise aylık olarak 409 TL ödeyeceksiniz.
Bu paketler satışa kapalı olmakla birlikte yalnız taahhüt süresi biten aboneler yararlanabiliyor.
Ek olarak bakınız:
Turkcell Yılbaşı Parasız İnternet > TIKLAYIN
Turkcell Parasız İnternet (Güncel Kampanyalar) > TIKLAYIN
Parasız Exxen Hesapları > TIKLAYIN
Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir