Ana Sayfa > Genel > Turkcell Ramazan 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Ramazan 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Makalede Neler Var

Turkcell Ramazan 1 GB Hediye Kampanyası 2021Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kimlere VerilirTurkcell Ramazan Bedava İnternet Nasıl YapılırTurkcell Ramazan 1 GB Bedava İnternet Paketi DetaylarıRamazan 1 GB İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli
Turkcell Ramazan 1 GB bedava internet kampanyası ile faturalı yada faturasız tüm abonelerine 1 GB bedava internet vermektedir. Abone sayısını hızlıca yükselten Turkcell Ramazan ayına özel olarak tüm bireysel abonelerine 1 GB ücretsiz internet vermektedir.

Ramazan ayının başlaması ile tüm operatörler gibi Turkcell’de abonelerine 1 ay boyunca geçerli 1 GB hediye internet vermektedir. Ramazan ayı boyunca geçerli olan bu kampanyası ile sizlere hemen 1 GB internetin sahibi olabilirsiniz.
Turkcell Ramazan 1 GB Hediye Kampanyası yararlanmak için Dijital operatör uygulamasından hediyenin mutlaka talep edilmesi gerekmektedir. Sizlere bu yazımızda Turkcell Ramazan ayı 1 GB nasıl alınır, Turkcell ramazan 1 GB hediye internet kimlere verilir sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Turkcell Ramazan 1 GB Hediye Kampanyası 2021
Turkcell ile Ulaştırma Bakanlığının aldığı ortak karar ile diğer operatörlerde olduğu gibi faturalı yada faturasız tüm abonelere bedava 1 GB internet verilmesine karar verimiştir.
Her hangi katılım şartı olmadan talep edilmesi halinde tüm Turkcell abonelerinin hattına ücretsiz olarak yüklenecektir.  Ramazan ayının gelmesi ile artan yoğun internet kullanımı için müşterilerine destek olmak isteyen Turkcell 1 GB internet Ramazan ayı boyunca ücretsiz olarak kullanılacak.
Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Hediye İnternet Kimlere Verilir
Her hangi kısıtlama olmadan Bireysel/Kurumsal faturalı ve ön ödemeli hatta sahip Turkcell’li müşterilerin Ramazan boyunca kullanabilecekleri 1 GB cepten internet hediye edilecektir. Her hangi bir paket yada kampanyaya dahil olmanız bile bedava 1 GB internet alma hakkınız bulunmaktadır.

Devletin verdiği 1 GB bedava almak istiyorsanız iste Turkcell bedava internet nasıl alınır sorusunun cevabı;
Turkcell Ramazan Bedava İnternet Nasıl Yapılır
Turkcell ramazan 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için mutlaka hediye interneti talep etmeniz gerekmektedir. Eğer interneti talep etmezseniz hattınıza otomatik olarak yüklenmez. Hediye interneti almak için hesabım uygulaması olan Turkcell Dijital Operatöre girmeniz gereklidir.
Ramazan 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra ana sayfada Hemen Al tuşuna basılarak kampanya katılım gerçekleştirilir.

Katılım talebi oluşturduktan sonra 1 GB bedava internet katılım talebiniz alındıktan sonra size kısa mesaj ile bilgilendirme mesajı geldikten sonra interneti 1 ay boyunca kullanabilirsiniz.
Turkcell Ramazan 1 GB Bedava İnternet Paketi Detayları

Kampanyadan yararlanmak için “Hemen Al” butonuna tıklanması gerekmektedir.
Ramazan 1GB Hediye kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı, ön ödemeli, hibrit ses hattına sahip olan kullanıcılar yaralanabilecektir. Data Hatları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
Kampanya Ramazan sonuna kadar geçerlidir.
Tanımlanan 1GB internet faydasının son kullanım tarihi 23.05.2021’dir.
Kampanyadan yalnızca bir kez yararlanılabilir.
Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.
Ne kadar internet kaldığınız KALAN yazıp 2222’ye göndererek öğrenebilirsiniz.
Kampanyaya sadece Dijital Operatör üzerinden katılabilirsiniz.

Ramazan 1 GB İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli
Turkcell ramazan ayın 1 GB bedava intenret kampanyası ramazan sonuna kadar geçerlidir. Ramazan ayının bitmesi ile kampanya faydaları sona erecektir.
Sizlere bu yazımzda Turkcell Ramazan 1 GB bedava internet kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir