Turkcell Ramazan 1 GB Armağan İnternet Kampanyası

turkcell ramazan 1 gb hediye internet kampanyasi 605b561864c5d Turkcell Ramazan 1 GB Armağan İnternet Kampanyası

Makalede Neler Var

Turkcell Ramazan 1 GB Armağan Kampanyası 2021Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Armağan İnternet Kimlere VerilirTurkcell Ramazan Parasız İnternet Iyi mi YapılırTurkcell Ramazan 1 GB Parasız İnternet Paketi DetaylarıRamazan 1 GB İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli
Turkcell Ramazan 1 GB parasız web kampanyası ile faturalı yada faturasız tüm abonelerine 1 GB parasız web vermektedir. Abone sayısını hızlıca yükselten Turkcell Ramazan ayına hususi olarak tüm bireysel abonelerine 1 GB parasız web vermektedir.

Ramazan ayının başlaması ile tüm operatörler benzer şekilde Turkcell’de abonelerine 1 ay süresince geçerli 1 GB armağan web vermektedir. Ramazan ayı süresince geçerli olan bu kampanyası ile sizlere derhal 1 GB webin sahibi olabilirsiniz.
Turkcell Ramazan 1 GB Armağan Kampanyası yararlanmak için Dijital operatör uygulamasından hediyenin ne olursa olsun talep edilmesi gerekmektedir. Sizlere bu yazımızda Turkcell Ramazan ayı 1 GB iyi mi alınır, Turkcell ramazan 1 GB armağan web kimlere verilir sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Turkcell Ramazan 1 GB Armağan Kampanyası 2021
Turkcell ile Ulaştırma Bakanlığının almış olduğu ortak karar ile diğeri operatörlerde olduğu benzer şekilde faturalı yada faturasız tüm abonelere parasız 1 GB web verilmesine karar verimiştir.
Her hangi katılım şartı olmadan talep edilmesi halinde tüm Turkcell abonelerinin hattına parasız bir halde yüklenecektir.  Ramazan ayının gelmesi ile artan yoğun web kullanımı için müşterilerine destek olmak isteyen Turkcell 1 GB web Ramazan ayı süresince parasız bir halde kullanılacak.
Turkcell Ramazan Ayı 1 GB Armağan İnternet Kimlere Verilir
Her hangi engelleme olmadan Bireysel/Kurumsal faturalı ve ön ödemeli hatta haiz Turkcell’li müşterilerin Ramazan süresince kullanabilecekleri 1 GB cepten web armağan edilecektir. Her hangi bir paket yada kampanyaya dahil olmanız bile parasız 1 GB web alma hakkınız bulunmaktadır.

Devletin verdiği 1 GB parasız almak istiyorsanız iste Turkcell parasız web iyi mi alınır sorusunun cevabı;
Turkcell Ramazan Parasız İnternet Iyi mi Yapılır
Turkcell ramazan 1 GB parasız web kampanyasından yararlanmak için ne olursa olsun armağan interneti talep etmeniz gerekmektedir. Eğer interneti talep etmezseniz hattınıza otomatikman yüklenmez. Armağan interneti almak için hesabım uygulaması olan Turkcell Dijital Operatöre girmeniz gereklidir.
Ramazan 1 GB parasız web kampanyasından yararlanmak için Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında ana sayfada Derhal Al tuşuna basılarak kampanya katılım gerçekleştirilir.

Katılım talebi oluşturduktan sonrasında 1 GB parasız web katılım talebiniz alındıktan sonrasında size kısa bildiri ile bilgilendirme mesajı ulaştıktan sonrasında interneti 1 ay süresince kullanabilirsiniz.
Turkcell Ramazan 1 GB Parasız İnternet Paketi Detayları

Kampanyadan yararlanmak için “Derhal Al” butonuna tıklanması gerekmektedir.
Ramazan 1GB Armağan kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı, ön ödemeli, hibrit ses hattına haiz olan kullanıcılar yaralanabilecektir. Data Hatları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
Kampanya Ramazan sonuna kadar geçerlidir.
Tanımlanan 1GB web faydasının son kullanım zamanı 23.05.2021’dir.
Kampanyadan yalnızca bir kez yararlanılabilir.
Paket yalnız yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ek olarak ücretlendirilir.
Ne kadar web kaldığınız KALAN yazıp 2222’ye göndererek öğrenebilirsiniz.
Kampanyaya yalnız Dijital Operatör üstünden katılabilirsiniz.

Ramazan 1 GB İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli
Turkcell ramazan ayın 1 GB parasız intenret kampanyası ramazan sonuna kadar geçerlidir. Ramazan ayının bitmesi ile kampanya yararları sona erecektir.
Sizlere bu yazımzda Turkcell Ramazan 1 GB parasız web kampanyası hakkında informasyon vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir