Turkcell Parasız SMS Hilesi

turkcell bedava sms hilesi 605b652361093 Turkcell Parasız SMS Hilesi

Makalede Neler Var

Turkcell Parasız SMS Hilesi 2021Turkcell Salla Kazan Parasız SMS HilesiTurkcell Yüklediğin Kadar Kazan Parasız SMS HilesiTurkcell Armağan Havuzu Parasız SMS HilesiTurkcell Hediyeli Sual Servisi Parasız SMS HilesiTurkcell Hediyeli Oyun Parasız SMS Hilesi Turkcell BOL GB Tanışma Seti Kampanyası Parasız SMSTurkcell BİP Sürpriz Nokta Kanalı Parasız SMS HilesiTurkcell BİP #Sen Yap Diye Kanalı Parasız SMS HilesiTurkcell BİP Parasız SMS Hilesi
Turkcell Parasız SMS Hilesi; Dev GSM şirketlerinden biri olarak, ülkemizin haricinde Azerbaycan ve Ukrayna şeklinde ülkelerde de hizmet veren, merkezi Türkiye olmakla beraber her yıl değişik ülkelerde de hizmet vermeye süregelen Turkcell; uygun fiyatlı paket ve tarifeleri yardımıyla yeni müşterilere erişme noktasında sorun çekmiyor.

Turkcell çekim gücü ve hizmet kalitesi ile tanışan müşteriler; uzun seneler süresince hiçbir şekilde GSM operatörlerinde değişikliğe gitmeden, Turkcell’de kalmaya devam ediyorlar.
Turkcell’in bu başarısının ardında uygun fiyatlarının yanı sıra her yıl düzenlemiş olduğu kampanya ve çekilişler ile müşterilerine armağan etmiş olduğu hediyeler de bulunuyor.

Öyleki ki Turkcell, gerek Dijital Operatör uygulamasındaki Salla Kazan oyunu gerekse BİP uygulamasındaki kanalları ile müşterilerine cazip hediyeler armağan ediyor.
Bu yazımızda tüm faturalı ya da faturasız Turkcell müşterilerinin bilmesi gereksinim duyulan bir mevzuya değinmeye, Turkcell parasız sms iyi mi kazanılır? sorusunu yanıtlamaya çalışacağız.
Satmaca periyodu bitmeden smsleriniz bitiyorsa ve smslerinizin bitmemesi için smslerinizi tasarruflu bir halde kullanıyorsanız; Turkcell her yöne parasız sms hilesi önerilerimizi en kısa zamanda denemenizi öneriyoruz.

Turkcell Parasız SMS Hilesi 2021
Turkcell tarafınca düzenlenen kampanyalar ve uygulamalar tarafınca müşterilere dağıtılan hediyeler, her yıl güncelleniyor ve farklılık gösteriyor.
Kampanyaların belirli bir süresi olduğundan süre dolduğunda kampanya kapsamında kazanılan hediyelerin de kullanım süresi bitiyor.
2021 yılı sonuna kadar geçerli, güncel Turkcell parasız sms hilesi önerilerimizi aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Turkcell Salla Kazan Parasız SMS Hilesi
Tüm Turkcell bireysel hat sahibi abonelerin katılabileceği Salla Kazan kampanyasına nazaran Dijital Operatör uygulamasındaki Salla Kazan kanalını takip eden kişiler; parasız sms kazanma fırsatını elde ediyorlar.
Parasız sms; Salla Kazan tarafınca dağıtılan hediyeler içinde bulunmakla beraber kanal tarafınca abonelerine parasız web, konuşma paketi ve servis üyelikleri de dahil olacak şekilde değişik hediyeler de dağıtılabiliyor.
Dijital Operatör uygulaması denildiğinde akla ilk gelen kanal olan Salla Kazan kanalı aboneliği için ilk olarak Dijital Operatör uygulamasını Google Play ya da Apple Store üstünden akıllı telefona indirmek gerekiyor.
Müşterilere her hafta dağıtılan hediyeler, her hafta güncellenip, yenileniyor.
4.5G aboneliği bulunan kişiler; Salladıkça hediyeler kazanabiliyorlar. 4.5G abonesi olmayanlar ise armağan kazandıklarında bununla birlikte da 4.5G başvurusunda bulunmuş olarak kabul ediliyorlar. Başvuruları onaylandığında kazandıkları hediyeyi diledikleri şeklinde kullanabiliyorlar.

Doğrusu Salla Kazan kanalı ile armağan kazanmak için 4.5G abonelik şartı da bulunuyor diyebiliriz.
Salladıkça kazanmak için Dijital Operatör uygulamasına hala üye değilseniz, bu uygulamaya bir an ilkin abone olmanızı öneriyoruz.
Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Parasız SMS Hilesi
Hazır Kart’lı Turkcell müşterilerinin oldukça ilgi gösterdiği Yükle Kazan kampanya katılım koşullarına nazaran tek seferde her ay 35 TL ya da üstünde hattına TL yükleme oluşturan aboneleri eşit oranda armağan TL bekliyor.
Doğrusu 60 TL yükleme oluşturan kişinin 60 TL değerinde armağan çeki bulunuyor.
Şahıs; armağan çekini sms, web ya da dakika olarak kullanabiliyor.

Kullanım esnasında ücretlendirme yapılırken kişinin abone olduğu tarifesi temel alınıyor.
Yükle Kazan ile armağan TL kazanmak için TL yüklemesinin Dijital Operatör, Paycell ya da turkcell.com.tr sitelerinden biri üstünden yapılması gerekiyor.
Doğrusu bayilere gidilip meydana getirilen TL yüklemelerinde armağan TL kazanmak söz mevzusu olmuyor.
Turkcell Armağan Havuzu Parasız SMS Hilesi
Pek fazlaca Turkcell müşterisinin ilgi ile takip etmiş olduğu Armağan Havuzu; bu kanalı takip eden abonelerine hususi hediyeler hazırlıyor.
Armağan Havuzu’nda 7’den 70’e her insana yönelik hediyeler bulunuyor.

Hediyeler; kişinin gereksinimlerine, web, dakika ve sms kullanımlarına nazaran değişebiliyor.
Hediyelerin derhal yanı başlangıcında ise hediyeyi kazanmak adına kişinin ne yapması gerektiği yazıyor.
Doğrusu parasız sms kazanmak isteyen kişinin sms kazandıran görevi yerine getirmesi gerekiyor.
Armağan Havuzu da Turkcell’in en temel uygulaması olan Dijital Operatör uygulamasında bulunuyor ve bu kanala girebilmek için uygulamadaki armağan kutusuna tıklamak kafi oluyor.
Turkcell Hediyeli Sual Servisi Parasız SMS Hilesi
Turkcell, pek fazlaca kanallarında düzenlemiş olduğu informasyon yarışmaları ile müşterilerine hediyeler dağıtıyor.

Bununla birlikte ücretli sual servisleri ile de katılımcılara hediyeler kazandırıyor.
Haftalık 7 TL tutarı olan Hediyeli Sual servisine girerek, haftalık toplam 5 sorudan oluşan informasyon yarışmasına katılan kişiler; armağan sms, web vb. hediyeler elde ediyorlar.
Kişinin armağan kazanabilmesi için ilk olarak sorulara doğru yanıt vererek, puan toplaması gerekiyor.
Genel kültür bilginizi değerlendirmek ve hediyeler kazanmak için sizler de Hediyeli Sual servisine abone olabilirsiniz.
Turkcell Hediyeli Oyun Parasız SMS Hilesi
Google Play Store ya da Apple Store üstünden hızlıca indirebileceğiniz Hediyeli Oyun; parasız sms, parasız web vb. hediyeler kazanmanın en keyifli ve en kolay şekilleri içinde bulunuyor.

Bu servisteki oyunları oynayan ve puan kazanan katılımcılar, kazandıkları puanlarla katalogda belirtilen sms, dakika, web, servis üyeliği, indirim çeki vb. değişik hediyelerden dilediklerini tercih edebiliyorlar.
Üstelik her hafta bitiminde armağan kazanma şansları bulunuyor.
Bir taraftan oyun oynarken bir taraftan da armağan kazanmak istiyorsanız; Hediyeli Oyun servisini en kısa zamanda telefonunuza indirmenizi tavsiye ediyoruz.
 Turkcell BOL GB Tanışma Seti Kampanyası Parasız SMS
Turkcell faturasız hat kullanıcılarına önerdiğimiz BOL GB Tanışma Seti dahilinde yer edinen tarife ve paketlerden birine abone olanlar; anında ilk 30 gün süresince kullanabilecekleri 25GB web hediyesinin sahibi oluyorlar.
Üstelik yeni abonelere 750 her yöne konuşma paketi ve 250 her yöne sms paketi armağan ediliyor.
Doğrusu bu kampanya kapsamında yeni faturasız hat alarak, Hazır Kart müşterisi olan kişiler; pek fazlaca avantajdan yararlanıyorlar.
Üstelik paketleri oldukça ekonomik fiyatlara da satın alabiliyorlar.
Turkcell BİP Sürpriz Nokta Kanalı Parasız SMS Hilesi
Turkcell’in hediyeler dağıtan uygulamalarından kabul edilen BİP; tüm BİP kullanıcılarına parasız sms, web ve dakikalar sunuyor.
BİP Sürpriz Nokta kanalını takip eden ve kampanya kurallarına uyan kişileri parasız netin yanı sıra armağan sms de bekliyor.
Hediyeler, belirli adreslerde konumlandığından Sürpriz Nokta kanalında belirtilen adreslere gidip, armağanları toplamak gerekiyor.
Kanalı ziyaret eden kişiler, aylık en fazla 10 hediyenin sahibi olabiliyorlar.
Turkcell BİP #Sen Yap Diye Kanalı Parasız SMS Hilesi
Ara sıra düzenlemiş olduğu kampanyalar ile hediyeler dağıtan #senyapdiye kanalı parasız sms kazandıran ve BİP uygulamasında bulunan bir diğeri kanal olarak ön plana çıkıyor.
#senyapdiye kanalını ziyaret edenler; kanalda belirtilen bazı hedeflere ulaştıklarında parasız sms de dahil çeşitli hediyeler kazanıyorlar.
BİP uygulamasındaki kanallar yardımıyla armağan kazanmak isteyen kişilerin ilk olarak BİP’i Apple Store ya da Google Play Store üstünden telefonlarına indirmeleri gerekiyor.
Turkcell BİP Parasız SMS Hilesi
2021 yılının favori Turkcell kampanyalarından olan Yeşil Beyaz BİP kampanyası da armağan 1GB ya da 5GB netin yanı sıra kampanyadaki tarifelerden birini seçip, yeni abone olanlara her ay BİP’te geçerli parasız mesajlaşma armağan ediyor.
Doğrusu kampanyaya katılanlar BİP’te saatlerce mesajlaşıp, söyleşi edebiliyorlar.
Üstelik hediyeler her ay kampanya kapsamında sözleşme süresince yenileniyor.
BİP’ten sms kazanmak için bu kampanyaya katılabilirsiniz.
Sizler de Turkcell müşterisiyseniz; Turkcell parasız sms hilesi önerilerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, deneyimlerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir