Turkcell Parasız Ileti Hakkı Kazanma

turkcell bedava mesaj hakki kazanma 605b533fb70d7 Turkcell Parasız Ileti Hakkı Kazanma

Makalede Neler Var

Turkcell Parasız Ileti Hakkı Iyi mi YapılırTurkcell Parasız 100 Ileti HakkıTurkcell Parasız Ileti HakkıTurkcell Parasız Ileti Hakkı Kazanma Yolları
Turkcell Parasız Ileti Hakkı Kazanma Cep telefonları piyasaya ilk çıkmış olduğu süre, insanoğlu içinde mesajlaşmak oldukça önemliydi. Hatta konuşmadan fazla kullanırdı ki; bu durum kişilere daha azca satmaca gelebilmesini sağlardı. Bir tek GSM operatörleri süre içinde kendilerini zarara uğratan bu eylemi ortadan kaldırmak için, SMS lere, doğrusu kısa mesajlaşma servislerindeki, bildiri birim fiyatını oldukça arttırdı. Bu yüzden insanoğlu, ucuza ya da parasız mesajlaşmanın yollarını arar oldu.

Her ne kadar konuşma paketlerinin yanında verilen sınırı olan parasız sms armağanları olsa da, bunlar gene yetersizdir. Kıyıda köşede gizlenmiş, her insanoğlunun bilmediği parasız mesajların sahibi birazcık araştırarak olabilirsiniz.
Turkcell Parasız Ileti Hakkı Iyi mi Yapılır
Turkcell’liler parasız bildiri hakkı kazanama da birazcık daha talihli. Bunun için;  BEDAVA SMS yazıp 7777 yollayabilirsiniz. Günlük olarak parasız minimum 25 SMS gelebilirken, haftalık ya da aylık olarak da paketler kazanabilirsiniz.

Günlük olarak kazandığınız SMS lerin arkasından, aynı gün gene parasız SMS kazanamazsınız. Bu durum haftalık ve aylık kazanımlardan sonrasında da geçerlidir. Doğrusu haftalık parasız 250 SMS kazanırsanız, 1 hafta süresince bildiri göndersenizde armağan gelmeyecektir. Bu uygulama faturalı ve faturasız hatlar için kullanılabilir. SMS ler Turkcell içi mesajlaşmalar için geçerlidir.
Turkcell Parasız 100 Ileti Hakkı
“SMS” yazıp 2222’e kısa bildiri gönderdiğinizde 100 tane SMS hakkı kazanabilirsiniz. Ek olarak “GEL SMS” yazıp 2222’e kısa bildiri gönderdiğinizde 30 tane parasız sms hattınıza tanımlanır.
Turkcell Parasız Ileti Hakkı
Turkcell parasız SMS hakkı kazanmak için Turkcell Yükle Kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Turkcell yükle kazan kampanyası kapsamında yüklediğin kadar kazanırsın. Dijital Operatör Uygulaması yada Paycell uygulamasından kredi kartıyla yada banka kartı ile hattınıza yükleme yatığınızda yüklediğiniz kadar TL armağan olarak hattınıza tanımlanır. Hattınıza gelen armağan TL ile parasız SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell Parasız Ileti Hakkı Kazanma Yolları
Bir diğeri parasız bildiri kazanma yöntemi ise; HERYONE SMS yazıp 2222 ye göndermektir. Bu yöntemde kazanılan SMS ler diğeri GSM operatörlere doğru gönderilen mesajların da parasız bir halde ulaşmasını sağlamaktadır. Bu kazanımdan aylık yalnız 1 kez faydalanılıp; 100, 250, 500, 1000, 1500 benzer şekilde sayılarda parasız SMS gelebilmektedir. Kazanılan SMSler ise, derhal kullanılmaya başlanmalıdır. Aksi taktirde 1 ay içinde geçerliliğini yitirmektedir. Kalan SMSler bir sonraki aya devir etmemektedir.
Dikkat çeken SMS kampanyalarından biri de SURPRIZ SMS yazıp 4444 e göndermektir. Bu uygulama ise; her ay satın aldığınız paketinizin içindeki parasız SMS ler bitince, operatöre gönderdiğinizde, genel olarak biten parasız SMSlerin kadar SMS göndermektedirler. Kimi süre şanssızlıkla paketinizdeki SMSlerin yarısı kadar armağan gelebilmektedir. Bu uygulama ayda yalnız 1 kez kullanılmaktadır.
Eğer hali hazırda üye olduğunuz SMS paketiniz yok, doğrusu her attığınız SMS ücretlendiriliyor ve faturasız hat kullanıyorsanız FATURASIZ SMS800 yazıp 2222 e gönderebilirsiniz. Hattınızda yüklü bakiyeniz olmasa bile aylık hesabınıza 800 SMS tanımlanmaktadır. Bir tek senede 1 kez yararlanabileceğiniz bu imkandan, 800 SMS iniz bittikten sonrasında 15 tl karşılığında, ücretli olarak faydalanabilirsiniz. Parasız SMSler her yöne doğrusu her operatöre doğru geçerlidir. Ek olarak gelen SMSlerin son kullanım zamanı vardır. Genel olarak bu süre 6 ay ya da 1 senedir. Doğrusu 1 kez parasız SMS alıp 1 yıl süresince kullanabilirsiniz.

Parasız SMS leri kullanırken, kaç tane SMS iniz kaldığını öğrenmeniz sizin için yararlı olacaktır. Bunun için Turkcellin mobil uygulamasından, hattınızın numarasını ve şifrenizi girerek, kalan SMSlerim kısmına girip görebilirsiniz. Ek olarak KALAN yazıp 2200 a SMS gönderebilirsiniz. Parasız olan bu mesajdan sonrasında cep telefonunuza kalan parasız SMS adediniz ulaşacaktır.
Sizlere bu yazımızda Turkcell parasız bildiri atma hakkı iyi mi kazanılır mevzusunda informasyon vermeye çalıştım. Turkcell parasız bildiri hakkı kazanmak için yazımızda verdiğimiz şekilleri deneyebilirsiniz.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir