Turkcell Hususi Numaraya Açma ve Kapama, Gizli saklı saklı Numaraya Engelleme

turkcell ozel numaraya acma ve kapama gizli numaraya engelleme 6067379bd1931 Turkcell Hususi Numaraya Açma ve Kapama, Gizli saklı saklı Numaraya Engelleme

Makalede Neler Var

Turkcell Hususi Numaraya Engelleme Servisi Nedir?Turkcell Hususi Numaraya KapamaTurkcell Hususi Numaraya AçmaTurkcell Gizli saklı saklı Numaraya Açma ve KapatmaTurkcell Hususi Numara Kapatma Iyi mi YapılırTurkcell Hususi Numara Arama Kodu
Gizli saklı saklı numaralardan gelen aramaları görmek istemiyorsanız ve telefonunu gizleyerek arayanlar bana ulaşamasın diyorsanız, Turkcell müşterilerine sunulan Gizli saklı saklı Numaradan Arama Engelleme servisinden yararlanabilirsiniz. Turkcell Gizli saklı saklı Numaradan Arama Engelleme servisi parasızdır.

Turkcell Hususi Numaraya Engelleme Servisi Nedir?
Hususi numaralardan gelen aramalara hattınızı kısıtlamak istiyorsanız ve telefonunuzun ekranında “Arayan Numara Yok” bilgisini görmek istemiyorsanız, arzu ettiğiniz vakit, arzu ettiğiniz yerden hattınızı hususi numaraya kısıtlayabilirsiniz. Parasız bir halde yararlanabileceğiniz Gizli saklı saklı Numaraya Kapatma servisi ile, hattını gizleyerek meydana getirilen aramalar telefon ekranınıza düşmeden, otomatikman engellenmiş olur.
Karşı taraf sizi aradığında; “Aradığınız numara gizli saklı saklı numaralardan gelen aramaları kabul etmemektedir” bilgisini almaktadır. Böylece, karşı taraf numarasının gizliliğini açarak tekrardan arama yaptığında size ulaşabilir.

Turkcell Hususi Numaraya Kapama
Turkcell’e kayıtlı hattınızı gizli saklı saklı numaralardan gelen çağrılara kapatmak isterseniz, cep telefonunuzun arama kısmına *253# yazıp arama tuşuna basmanız yeterlidir. Artık, hattınızı gizli saklı saklı numaralardan gelen çağrılara kapattınız. Bu servisten yararlanmaya parasız bir halde devam edebilir ve hattınızı tekrardan gizli saklı saklı numaralardan gelen çağrılara açana kadar devam edebilirsiniz.
Turkcell Hususi Numaraya Açma
Turkcell’e kayıtlı hattınızı gizli saklı saklı numaralardan gelen çağrılara açmak isterseniz; #253# yazıp arama tuşuma basmanız yeterlidir. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde, Gizli saklı saklı Numaraya Kapatma servisi kendiliğinden iptal olmuş olur. Turkcell hususi numaraya açma ve kapama hizmetinden, tüm bireysel Turkcell kullanıcıları parasız bir halde yararlanabilmektedir.
Turkcell Gizli saklı saklı Numaraya Açma ve Kapatma
Kimi vakit keyif kaçıran gizli saklı saklı numaralardan arayanları engellemek sizin kimin niçin aradığınız öğrenmek için etkili yöntemlerden biri olabilir. Gizli saklı saklı numaralardan gelen aramaları engellemek oldukça kolay ve rahat bir işlenmdir. Sizi gizli saklı saklı numaralardan aramalarını engellemek için *253#  numarasını tuşlamanız yeterlidir. Ek olarak bu numarayı tekrardan tuşlayarak gizli saklı saklı numara engellemeyi kaldırabilirsiniz.

Turkcell Hususi Numara Kapatma Iyi mi Yapılır
Turkcell hat sahipleri hususi numaradan arama kabul etmek istemiyorlarsa *253# tuşlayıp “YES”e basarak servisi iptal edilebilirler. Servis etken iken *253# tuşlamaları ve arama tuşuna basları gereklidir.
Turkcell Hususi Numara Arama Kodu
Turkcell hususi şu demek oluyor ki gizli saklı saklı numara aram kodu ve engelleme kodu *253# dir. Ek olarak gizli saklı saklı numaradan sizi biri aradığında  *#30# tuşlarına bastığınızda sizi arayanı öğrenebilirsiniz. *#38# numara servisi de kullananlar tarafınca işe yaradığı söylemiştir.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir