Turkcell Faturasız hat en ucuz İnternet Paketleri 2022

Makalede Neler Var

Turkcell Faturasız İnternet Paketleri 2021Turkcell Fırtına Avantaj ve Fırtına Plus PaketiTurkcell Telekom Faturasız Dev 16 GB paketiTurkcell Faturasız Gülümseten Paketi 2021Turkcell Aynen Faturasız PaketiTurkcell Faturasız Ek İnternet PaketleriTurkcell Hazır Kart GNÇ Hoş Geldin PaketiTurkcell Faturasız 4 GB İnternet PaketiTurkcell Faturasız İnternet TarifeleriTurkcell Faturasız bedava İnternet PaketleriTurkcell Hazır Kart TL Hediyeli Tanışma Seti
Turkcell Faturasız İnternet Paketleri; Devletimizde 3 büyük operatör hizmetlerinden kabul edilen Turkcell ailesi müşterileri için en uygun fiyatlarıyla ve bedava armağanları ile kullanıcılarına faturasız web paketlerini fırsat ayrıcalığıyla sunmaktadır.

İyi bir çekim gücüne haiz olan Turkcell çıkardığı kampanyalarıyla ve her hafta bedava dağıttığı salla kazan armağanları ile halk içinde ön plandadır.
Turkcell Faturasız İnternet Paketlerine nasıl Haiz Olunur?

Turkcell hesabım üstünden online işlemler de alınmak istenen faturasız web paketi seçilir. Sonrasında kredi kartı bilgileri girilir ve telefona gelen banka onay kodu girilerek işlem tamamlanır.
Turkcell tim bayilerinde kolayca web paket yüklemeleri yapılmaktadır.
Bunların yanı sıra Bip, GNC, goller cepte ve Turkcell hesabım uygulamaları indirilerek, ücretli ve bedava Turkcell faturasız web paketleri kolaylıkla alınabilmektedir.

Turkcell Faturasız İnternet Paketlerinin İçeriği Nasıldır?
Müşterilerine ve kaliteye önem veren Turkcell ailesi paketleri yaşa, kullanımlara, tarifeler ve mesleklere gore içeriğini değişik sunmaktadır.

26 Yaş ve altında olanlara, öğrenci, asker, engelli ve işgören olanlara ayrı ayrı bol miktarda oranda internetli ücretli ve bedava paketler sunmaktadır.
Türkcell ailesine yeni gelen müşterilerini de unutmayan Turkcell interneti oldukça bol miktarda oranda tutarı azca olan paketleri alma fırsatını vermektedir.
Alan şahıs memnuniyetine oldukça büyük seviyede önem veren Turkcell ailesi müşterilerini mağdur internetsiz kalmasın diye en uygun fiyatlarıyla GB si bol miktarda oranda Turkcell faturasız web paketlerini çıkarmaktadır

Turkcell Faturasız İnternet Paketleri 2021
Turkcell faturasız hat kullananların kullanabilecekleri web paketleri ve tarifeleri hem yeni hazır kart alan müşterileri hemde hattınız faturalıdan faturasız hatta taşıyanlara uygun paketlerdir.

Turkcell Fırtına Avantaj ve Fırtına Plus Paketi
Turkcell faturasız avantaj 3 GB paketi ve faturasız avantaj plus paketi 5 GB netin yanında her yöne 500 dakika ve 750 dakika içermektedir. Paketi satın almak için FIRTINA PLUS yaz 2200’a kısa bildiri gönderebilirsiniz.
Turkcell Telekom Faturasız Dev 16 GB paketi
Kucak kucak internete girmeyi seviyorsanız kullanabileceğiniz paketlerden kabul edilen dev 16 GB paketi içinde 3 ay süresince yurt içi her yöne 5000 dakika + 5000 SMS + 16 GB web+ Dergilik Mini aboneliği ve Dergilik’te geçerli 3GB +BiP’te geçerli 15GB web+ Lifebox Standart + üyeliği, 25 GB Lifebox gizleme alanı ve Lifebox’ta geçerli 15GB web + Mini TV+ paket aboneliği ve TV+’ta geçerli 15GB web bulunmaktadır.
Turkcell faturasız dev 16 GB paketini satın almak için Dev 16 GB yaz 2200’a kısa bildiri gönderebilirsiniz.

Turkcell Faturasız Gülümseten Paketi 2021
Turkcell faturasız gülümseten paketleri ise;

Gülümseten 6 GB Paketi 
Gülümseten 8 GB Paketi 
Gülümseten 10 GB Paketi 
Gülümseten 14 GB Paketi 

Tüm faturasız gülümseten paketlerde 1000 dakika konuşma dakikası bulunmaktadır. Paketi satın almak için Gulumseten 6 GB yaz 2200, Gulumseten 8 GB yaz 2200, Gulumseten 10 GB yaz 2200 ve Gulumseten 14 GB yaz 2200’a bildiri gönderebilirsiniz.
Turkcell Aynen Faturasız Paketi
Turkcell hazır kart aynen 5 GB, 10 GB ve 15 GB olmak üstü 3 değişik paketi bulunmaktadır. Tüm paketlerde her yöne 500 dakika bulunmaktadır. Turkcell faturasız müşterileri satın alma işlemi Dijital Opratör üstünden gerçekleştirebilir.
Turkcell Faturasız Ek İnternet Paketleri
Turkcell faturasız hat kullananlar gereksinimleri halinde diledikleri ek web paketini satın alabilir. Alabileceğiniz turkcell ek web paketleri ise;

Turkcell 1 GB satın almak YENI 1GB yaz 2222’ye gönder
Turkcell 2 GB satın almak YENI 2GB yaz 2222’ye gönder 
Turkcell 4 GB satın almak için YENI 4GB yaz 2222’ye gönder
Turkcell 6 GB satın almak için YENI 6GB yaz 2222’ye gönder
Turkcell 8 GB satın almak için YENI 8GB yaz 2222’ye gönder

Turkcell Hazır Kart GNÇ Hoş Geldin Paketi
25 yaşından küçük hazır kartlı abonlere yönelik GNÇ sefalar getirdin paketi 5 GB, 6 GB ve 15 GB olmak üstü 3 değişik tarife içermektedir.

GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketi:  25 yaş ve altına hususi; her yöne 2 GB, Youtube, Instagram, Feysbuk ve Twitter’da geçerli 3 GB web ve daha fazlası GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketinde! Ek olarak Youtube, Instagram, Feysbuk ve Twitter’da geçerli 3GB armağan. Paket fiyatı 25 TL.
GNÇ Hoş Geldin 5 GB Paketi: 25 yaş ve altına hususi; her yöne 10 GB, Youtube, Instagram, Feysbuk ve Twitter’da geçerli 5 GB web ve daha fazlası GNÇ Hoş Geldin 15 GB Paketinde! Ek olarak Youtube, Instagram, Feysbuk ve Twitter’da geçerli 5GB armağan paketi fiyatı 49 TL.
GNÇ Avantaj 6 GB Paketi: 25 yaş ve altına hususi; her yöne 6GB, Youtube, Instagram, Feysbuk ve Twitter’da geçerli 3GB web ve daha fazlası GNÇ Avantaj 6 GB Paketinde! Ek olarak Youtube, Instagram, Feysbuk ve Twitter’da geçerli 3GB armağan. Paket fiyatı 34 TL.
GNÇ sefalar getirdin ve GNÇ avantaj paketleri yalnız 25 yaşından küçük bireyler katılabilir. Hazır kartlılara yönelik bu paketler dijital operatör ve Turkcell mağazalarında taahhüt vererek 12 ay süresince kullanabilirsiniz. Kampanya yeni hat alan yada hattını taşıyan Turkcell abonelerine özeldir.
Turkcell Faturasız 4 GB İnternet Paketi
Turkcell faturasız ekonomik web paketi olan 4 GB web paketi ile aylık olarak web ihtiyacınız olan şeyi giderebilirsiniz. Satın almak için;

Paket
Satın Alma
Fiyat
Süre

4 GB
ABONE 4GB -> 2222
63 TL
Aylık

Turkcell Faturasız İnternet Tarifeleri
Turkcell faturasız web tarifelerinden kabul edilen Bol miktarda oranda GB tanışma seti kampanyası ön ödemeli hat almak isteyen müşteriler için çıkarılan görkemli paketlerden biridir. Faturasız bol miktarda oranda GB tanışma seti için hazır kart alan abonelere  30 gün süresince kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB hediyesi edilerek hatları açılacaktır.
Bol miktarda oranda GB Tanışma Seti alarak Turkcell Hazırkartlı olan müşterilerimizin hatları 30 gün süresince kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250SMS ve 25GB hediyesi ile açılacaktır. Ek olarak bu kampanyada 120 gün içinde hatlarına 34 TL yükleyen tüm abonelere 30 gün geçerli 20 GB web hediyesi hatlarına tanımlanacaktır.
Turkcell Faturasız bedava İnternet Paketleri
Turkcel faturasız bedava web kazanmak isteyenler yeni hat aldıklarında yada hattını Turkcell taşıdıklarında 3 GB web armağan. 12 ya süresince her ay 1 ve 3 GB web kazanmak için hattını 25 ile 27 lira yükleme yapmış olursanız 1 GB 27 lira üstü yükleme yapmış olursanız 3 GB web 12 ay süresince armağan.
Turkcell Faturasız İnternet Paketlerinin Avantajları 
İçeriği bol miktarda oranda GB’ler olup bedava ya da ücretleri makul olan paketlerdir. TL yetersiz olduğunda yakınlarınızdan kolaylıkla TL istenebilir ya da ön ödeme TL ile 8 TL hattınıza tanımlayabilirsiniz. Paket bitmesi durumun da sayısız bedava web kampanyaları yardımıyla bol miktarda oranda GB’li web sahibi olunabilir. Bip uygulaması birçok armağan Turkcell faturasız web paketleri dağıtmaktadır. Yapılması gereksinim duyulan aşağıda yazılan sayfaları keşfet bölümünden takip ederek katılım sağlamaktır.

Haydi gel paketine iştirakı için her hangi bir bildiri atmanıza gerek kalmamıştır. Faturasız hat alan yada hattını taşıyan tüm Turkcell aboneleri otomatikman iştirak edecektir. 25 TL üstü yükleme yaptığınızda GB hattınıza otomatikman yüklenecektir.
Turkcell Hazır Kart TL Hediyeli Tanışma Seti
Yeni faturasız hazır kart alan Turkcell aboneleri yeni hatlarına 25 TL bakiye ve 6 GB web yüklenecektir. Ek olarak yeni hat alan Hazır kartlılar hat açıldıktan 30 gün içinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200 gönderirse 90 gün içinde hatlarına 25 TL bakiye yüklediklerinde 5 GB daha bedava web kazanacaklar. Hediyeli tanışma setine saahip olmak için Turkcell Mağazalarında gitmeniz gereklidir.
Alan şahıs Memnuniyetine Önem Verilen Hizmet Kalitesi
Yalnız satın alan memnuniyetine önem veren Turkcell ailesi yeni ve kişiye hususi paketler çıkarmak için gece gündüz iş koşturmacasındadır. Bu paketler Turkcell hesabım uygulaması üstünden ya da 532 satın alan hizmetlerinden canlı ve ya tuşlama yapılarak kolayca ulaşılabilir. *100# arama tuşuna basılarak karşınıza çıkan seçeneklere gore de paketler incelenip tuşlama yapılarak alınabilir. Türkiye genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan firmanın kampanyaları ve tarifeleri her koşulda her kullanıcıya hitap edecek rakamlar ile müşterilerine sunulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.