Turkcell Biz Nedir? Turkcell Biz İnternet Gönderme ve Paylaşma

turkcell biz nedir turkcell biz internet gonderme ve paylasma 605b5ba49f58a Turkcell Biz Nedir? Turkcell Biz İnternet Gönderme ve Paylaşma

Makalede Neler Var

Turkcell Biz Nedir?Turkcell Biz’e Katılmak İçin Neler GerekliTurkcell Biz Ekibi Iyi mi Oluşturulur?Turkcell Biz Ekip İçi Sınırsız KonuşmaTurkcell Biz Ücretli MiTurkcell Biz Parasız İnternet PaylaşımıTurkcell Biz İnternet Paylaşımı Iyi mi Yapılır?Turkcell Biz GB Transferi Iyi mi Yapılır?Turkcell Biz 2 GB Parasız İnternet
Turkcell Biz sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile grup kurarak hem parasız dakika hemde her ay 2 GB parasız web vermektedir. Satın alan memnuniyetini en üst seviyede tutan Turkcell son yapmış olduğu kampanyada sevdiklerinizle Turkcell Biz ekibinizi oluşturmanız halinde sizlerde derhal kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Biz ile siz ve sevdiklerinizin yararlanabileceği bu kampanyada en 2 şahıs en fazla 5 şahıs olacak şekilde ekibinizi oluşturmanız yeterlidir. Sürpriz hediyeler, dakika ve web kazanabilirsiniz.
Sizlere bu yazımızda Turkcell Biz nedir? Turkcell Biz’iyi mi katılırım? ve Turkcell Biz 2 GB parasız web iyi mi alırım? sorularına yanıt vermeye çalışacağım.

Turkcell Biz Nedir?
Turkcell Biz sevdikleriniz yada arkadaşlarınızla minimum 2 şahıs en fazla 5 kişilik ekip oluşturarak indirim kazanabilirsiniz. Ek olarak Turkcell biz ile ekip için konuşma parasız olduğu şeklinde 25 yaş altı gençlere her ay 2 GB parasız web hatlarına yüklenecektir.
25 yaş aştı gençlere ek parasız 2 GB armağan web veren Turkcell ek olarak 65 yaş üstü akıllı satmaca paketi parasız bir halde tanımlanır.
Turkcell biz ekibine katılmak için sevdiklerini Turkcell’e çağrı ettiğinizde kullandığınız faturalı paketinizden 12 ay süresince  %10 indirim verilecektir.

Turkcell Biz’e Katılmak İçin Neler Lüzumlu
Turkcell biz ekibine katılmak için taşımanız gereksinim duyulan şartlardan biri faturalı hat sahibi olmanız yeterlidir. Her hangi ücret ödemeden paket yada tarife değişikliği yapmadan ekibinizi oluşturabilirsiniz.
Turkcell Biz Ekibi Iyi mi Oluşturulur?
Turkcell biz ekibini oluşturmak için Turkcell mağazalarından, turkcell.com.tr yada Dijital Operatör uygulamasın üstünden ekibinizi oluşturabilir yada ekibinize üye dahil edebilirsiniz.
Turkcell Dijital Uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında “Turkcell Biz” linkine tıkladıktan sonrasında “Ekip Oluştur” adımını takip ederek ekibinize dahil etmek istediğiniz kişinin numarasını eklemeniz kafi.

Turkcell Biz ekibi iyi mi oluşturulur;

Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yapın
Turkcell Biz linkine tıklayın
Oluşturulan sayfadan Ekip Oluştur linkine tıklayın
Ekibe dahil etmek istediğiniz kişinin numarasını giriş ve çağrı gönder tuluna basın
Karşı tarafa onay mesajı gönderilecektir
Eğer işlemi onaylarsa artık ekibiniz ile parasız konuşabilirsiniz.

Turkcell Biz ekibi oluşturma işlemi sonrası karşı taraf ekibe dahil olursa bir biriniz ile parasız konuşabilir ve her ay 1 GB parasız web kazanırsınız.
Turkcell Biz Ekip İçi Sınırsız Konuşma
Turkcell Biz ekip oluşturmanın en yararlı yanlarından biride ekip içinde parasız görüşme sağlamasıdır. Aile yada sevdikleriniz ile parasız konuşmak için kesinlikle Turkcell ekip oluşturmanızı tavsiye ederim.
Turkcell Biz Ücretli Mi
Turkcell faturalı müşterilerine hususi olarak hazırlanan Turkcell biz faturalı hatlara hususi olarak hazırlanan tamamen parasız kampanyalardan biridir.
Turkcell Biz Parasız İnternet Paylaşımı
Turkcell Biz ekibine uye olanlar kendi aralarından interet paketlerini diledikleri şeklinde paylaşma olanağına sahiptirler. Turkcell biz ekip üyeleri satmaca döneminde 2 GB kadar internetini diğeri üyeler ile paylaşabilir. Ek olarak 25 yaşından küçükler ekibe dahil olduklarında en olarak 2 GB daha parasız web kazanırlar.

Turkcell Biz İnternet Paylaşımı Iyi mi Yapılır?
Turkcell Biz ekip içinde web gereksinim duyan kişilerle web paketinizi paylaşabilirsiniz. Turkcell biz web transferi ile ekip içinde parasız bir halde GB göndermeniz mümkün.  Turkcell biz web paylaşımı yapmak için aşağıda sizlere verdiğim ekip web paylaşım adımlarını takip edebilirsiniz.
Turkcell Biz GB Transferi Iyi mi Yapılır?

Turkcell Dijital operatör uygulamasına giriş yapılır
Uygulama içinde Turkcell Biz sayfasına gidebilir yada arama yaparak sayfaya ulaşabilirsiniz.
Eğer daha ilkin ekip oluşturmadıysanız Ekip Oluştur linkine tıklayanız
Turkcell biz ekip oluşturmak ekibe üye çağrı edebilirsiniz.
Çağrı gönderdiğiniz tüm üyeler daveti kabul ettiklerinde Turkcell biz ekibine katılırlar
Ekip bilgisi bölümde ekipte olan üyeleri görebilirsiniz
Artık Turkcell Biz web transferi yapabilirleriz
Ekip bilgisinin yanında bulunan İşlemlerim linkine tıklayınız
İşlemlerim adımında ekip içinde web gönderebilir ve aktarma edebilirsiniz

Turkcell Biz 2 GB Parasız İnternet
Turkcell Biz parasız web kazanmak için ekip kurduğunuzda her ay 1 GB tüm ekip üyelerin hatlarına otomatikman yüklenecektir. Günlük 1 GB armağan web ayda 1 kere yararlanabilirsiniz.
Turkcell müşterileri “Turkcell Biz” ekibine dahil olduklarında her ay parasız web ekipten çıkmadıkça her ay verilir.
Turkcell Biz Genç 2 GB parasız web kazanmak için de Turkcell Biz ekibine dahil olan 25 yaş altı gençlere her ay 2 GB ekipten ayrılmadıkça hatlarına yüklenecektir. 25 yal altı gençlerin ekibe dahil olmaları yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Biz nedir? ve Turkcell biz ekip iyi mi oluşturulur sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir