Turkcell Bip Her Yöne Dakika Kazanma

turkcell bip her yone dakika kazanma 618eabcf1d02d Turkcell Bip Her Yöne Dakika Kazanma

Makalede Neler Var

Turkcell Bip Günlük 100 Dakika KampanyasıBip Kesintisiz İletişim Parasız Dakika PaketiTurkcell Bip Her Yöne 1000 DakikaTurkcell Bip Her Yöne 500 Dakika KazanmaTurkcell Bip Parasız Dakika KazanmaTurkcell Bip’ten Her Yöne Arama Nedir
Turkcell Bip her yöne dakika kampanayası ile sizlere ister günlük yada aylık her yöne 1000 dakika’ya kadar parasız konuşabilirsiniz. Yapmış olduğu bir birinde güzel armağan dakikalar ile abonelerini sevindiren Turkcell Bip uygulaması ile parasız dakikalar kazanabilir ve sevdiklerini arayabilirsiniz.
Turkcell Bip her yöne 1000 dakika kampanyası aylık olarak kullanabileceğiniz şeklinde Turkcell bip her yöne 100 dakika ise günlük olarak hattınıza tanımlanır.

Sizlere bu yazımızda Turkcell bip parasız dakika kazanma, Turkcell bip her yöne dakika kampanyası ve paketleri hakkında informasyon vermeye çalışacağım.
Turkcell Bip Günlük 100 Dakika Kampanyası
Turkcell bip günlük her yöne 100 dakika konuşma paketi 24 saat süresince geçerlidir. Turkcell bip’den günlük 100 dakika konuşma paketi katılmak için BIP 100DK yazıp 2200’a SMS göndermeniz yeterlidir. Bilgilendirme mesajı ulaştıktan sonrasında 24 saat her yöne dakikalarını kullanabilirsiniz.

Turkcell bip 100 dakika paketi tüm bireysel abonelerin kullanımına açıktır. Günlük her yöne 100 dakika konuşma paketi için sizden 1 TL ücret eğitim edilecektir. Paketiniz bittiğinde gene alım yapabilirsiniz. 1 ay içinde istediğiniz kadar paket almanız mümkün. Kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek KALAN yazıp 2222’e ileti göndermeniz yeterlidir.
Bip Kesintisiz İletişim Parasız Dakika Paketi
Tüm Turkcell Bip kullanıcıları hususi olarak verilen kesintisiz dakika paketi ile 1 GB web ve 500 dakika kazanabilirsiniz. Paket içinde haftalık BiP 1 GB ve BiP Her Yöne geçerli 500 dakika yer almıştır. Faturalı ve faturasız tüm abonelerin katılımına açıktır. Herhangi bir kayıt işlemine gerek kalmamıştır otomatikman hattınıza tanımlanır.
Turkcell Bip Her Yöne 1000 Dakika
Turkcell BİP her yöne 100 dakika Turkcell aboneleri yönelik yapmış olduğu kampanyalardan biridir. Turkcell Bip her yöne 1000 dakika paketi aylık bir tek 10 TL karşılığında alabilirsiniz. Bip üstünden yapacağınız aramalar 1000 dakika her yöne paketinden düşer. Her abone ayda bir tek bir kez katılabilir.

Turkcell Bip her yöne 1000 dakika paketi ile arama yapmak için internetinizin olması gerekmektedir. Eğer internetiniz yoksa Turkcell Bip Parasız İnternet Kazanma yazımızı ve Turkcell Parasız İnternet 2021 yazımızı okuyabilirsiniz.
Bu kampanya belli dönemlerde etken edilip kapanmaktadır.

İlgili Makaleler

Turkcell Faturalı Tarifeler ( Güncel Paketler )

09/10/2021

Turkcell İnternet Paketleri

05/10/2021

Turkcell Konuşma Dakika Paketleri ( Güncel Tarifeler )

04/10/2021

Turkcell Faturasız Konuşma Paketleri

07/08/2021

Turkcell Bip Her Yöne 500 Dakika Kazanma
Turkcell bip her yöne 500 dakika konuşma paketi haftalık konuşma paketlerinden biridir. Her yöne 500 dakika konuşma paketini almanız için BİP uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında Armağan Havuzu linkini tıklayarak verilen görevleri yaparak yada yarışmalara katılarak anında parasız her yöne 500 dakika paketini kazanabilirsiniz.
Turkcell bip her yöne 500 dakika konuşma paketi için haftalık ve aylık olarak verilen görevleri yaparak yada kampanyalara katılarak bir tek 500 dakika kazanmakla kalmazsınız ek olarak sürpriz hediyeler ve parasız web kazanma imkanı da bulunmaktadır. Armağan Havuzu ile sizlere hediyeler kazanmak istiyorsanız Turkcell Armağan Havuzu Nedir yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bip Parasız Dakika Kazanma
Turkcell Bip dakika kazanmak için Bip uygulamasının ve Dijital Operatör uygulamasının kesinlikle telefonunuda yüklü olması gerekmektedir. Turkcell Dijital Operatör uygulaması içinde bulunan Salla Kazan ile günlük ve haftalık parasız konuşma paketi kazanmak için her hafta salla kazan yapmanız yeterlidir.
Bip uygulaması içinde bulunan Sende Yap Diye yarışmasına katılarak verilen görevleri yaparak armağan bip konuşma paketi kazanabilirsiniz. Arkadaşlarına meydan okuyarak ve verilen görevleri yaparak her yöne parasız dakika kazanmanız mümkün.
Bip konuştukça kazan kampanyası ile bip üstünden yaptığınız görüşmelerde parasız dakika kazanırsınız. Aramalarınız Bip üstünde yaptıkça armağan dakika kazanırsınız.
Parasız bip konuşma paketi kazanmak için Bip uygulaması üstünden Sürpriz nokta kampanyası katılarak parasız dakika kazanabilirsiniz.
Ek olarak parasız konuşma paketi kazanmak için Turkcell Parasız Konuşma Paketi Iyi mi Kazanılır yazımızı okuyabilirsiniz.
Turkcell Bip’ten Her Yöne Arama Nedir
Turkcell Bip’ten her yöne arama Bip uygulaması üstünden web bağlantısının olduğu her yerden arama yapma özelliğidir. Bip üstünde her yöne ve durağan(durgun) hatlarını arama imkanınız bulunmaktadır. Sesli ve görüntülü olarak arama imkanı sunan Bip istediğiniz durağan(durgun) hat dahil her yöne arama imkanı sunmaktadır.
Bip kullanıcılar Turkcell’li ise web bağlantısının olduğu her yerden parasız bir halde fakat yapabilir. Sesli aramalar Bip kullananlar yapıldığında bir tek webin olması yeterlidir. Eğer arama meydana getirilen kişi diğeri operatörden ve bip kullanıcı değilse Bip dakika paketinizden düşer.
Ayarlar –> Arama Ayarlarım bölümündeki Aramalarımı BiP üzerine alabilirsiniz bu sayede tüm aramları bip üstünden yönetirsiniz.
Sizlere bu yazımızda Turkcell BİP Her Yöne Dakika ve konuşma paketi kazanma hakkında informasyon vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.
Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir