Turkcell 10 GB Parasız İnternet Kampanyası

turkcell 10 gb bedava internet kampanyasi 618eabe203b4f Turkcell 10 GB Parasız İnternet Kampanyası

Makalede Neler Var

Tribün Cepte Nedir?Tribün Cepte Parasız İnternet KazanmaTribün Cepte Kampanyasına Iyi mi KatılırımTurkcell Tribün Cepte Ücretli MiTribün Cepte İptal EtmeTurkcell 10 GB Parasız İnternet Iyi mi Yapılır
Turkcell 10 GB parasız web kampanyası kapsamında Tribün Cepte ile takımızın marşını dinletin hemde 10 GB kadar parasız web kazanın
Turkcell Tribün cepte ile parasız web kazanmak hemde takımıza destek olmak için abonelik işlemi başlatabilirsiniz.

Turkcell’in ücretli servislerinden kabul edilen Tribün cepte ile takımınızı maçın olduğu gün ekip marşını dinletebilir tuttuğunuz ekip galip ulaştığında Bip üstünden armağan çarkını çevirerek 10 GB kadar armağan web alınırsınız.
Tribün Cepte Nedir?
Turkcell Tribün cepte servisi abone olanların tutuğu takımların seçtiği süre süresince her maç günüde arayanlara ekip marşını dinletirler. Normalde maç günü arayanlar takımınız marşı gün sonunda kadar dinler ve gün sonunda otomatikman servis sonlanır. Isterseniz Tribün cepte bip kanalı üstünden takımızın marşını dinlemeyi kapatabilir yada müddetsiz dinletebilirsiniz.

Tribün Cepte Parasız İnternet Kazanma
Turkcell tribün cepte kampanyası ile parasız web kazanmak için seçtiğiniz takımın ne olursa olsun galiğ gelmesi gerekmektedir. Tribün cepte ile FB,GS,BJK ya da TS takımlarının marşlarını dinletebilir ve galip gelmesi halinde parasız web kazanırsınız.
Takımız galip gelmesi halinde ne olursa olsun BİP uygulaması içinde çarkı çevirmeleri gerekmektedir. Armağan çarkını Perşembe günü kadar kullanamadığınızda o haftaki haklarınızı kaybederseniz. Haftada 1 kere ekip değişim yapma hakkınız bulunmaktadır.
Tribün Cepte Kampanyasına Iyi mi Katılırım
Tribüm cepte servisine abonelik gerektiren ücretli servislerden biridir. Tribün cepte servis aboneliğinizi TRIBUN CEPTE yazıp 2200’a göndererek ya da BİP Tribün Cepte kanalı takip ederek katılabilirsiniz.

Turkcell Tribün Cepte Ücretli Mi
Tribün cepte servisi üyelik tutarı tüm vergiler dahil haftalık 2,99 TL’dir. Hattınızda kafi bakiye olması halinde haftalık olarak bakiyeden düşer faturalı hatların ise ücretleri hatlarına servis abonelik tutarı olarak yansıtılır.
Tribün Cepte İptal Etme
Tribün cepte iyi mi iptal edilir? Arzu ettiğiniz vakit cep telefonunuzdan IPTAL TRIBUN CEPTE yazıp 2200’a kısa ileti göndererek servis aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal işlemi bilgilendirme mesajı sonrasında gerçekleşir.

İlgili Makaleler

Turkcell Faturalı Tarifeler ( Güncel Paketler )

09/10/2021

Turkcell İnternet Paketleri

05/10/2021

Turkcell Konuşma Dakika Paketleri ( Güncel Tarifeler )

04/10/2021

Turkcell Faturasız Konuşma Paketleri

07/08/2021

Turkcell 10 GB Parasız İnternet Iyi mi Yapılır
Tribün cepte servisi ile taraftarı olduğunuz FB,GS,BJK ya da TS takımlarının marşları sizi arayanlara dinletilebilirsiniz
Servisten Turkcell bireysel ve kurumsal aboneleri yararlanabilir. Rahat tarife aboneleri yararlanamamaktadır.
Bip Tribün cepte kanalı içinden abonelik başlatabilir, ton atayabilir, spor haberlerini ve fikstürü takip edebilirsiniz
Tribün cepte aboneliği olup, ekip seçen kişiler takımının Süperlig maçlarında galip gelmesi durumunda  Haftalık 1GB , Haftalık 10GB , Günlük 500MB, Günlük 1GB, Günlük 2GB, Günlük 5GB web hediyelerinin bulunmuş olduğu bip içindeki çarkı çevirme hakkı kazanır. Çark armağanları gün içinde hatlarına yüklenir.
Hak kazanıp çark çevirmeyen kişiler ilgili haftanın Perşembe günü haklarını kaybeder.
Ekip değişimi haftada 1 kez yapılmaktadır.
Çark çevirme hakkını kazanabilmek için ekip seçimi maç başlamadan ilkin yada maç esnasında yapılacak. Maç sonrasında ekip seçilmesi bir sonraki maç için değerlendirilecektir.
Oldukca oldukca fazla parasız web veren operatörlerden kabul edilen Turkcell Parasız İnternet kampanyaları ve paketleri ile parasız web kazanmak için aşağıdaki mevzuları okuyabilirsiniz.
Turkcell Parasız İnternet Kazanma Yolları
Turkcell Parasız İnternet Kampanyaları

Turkcell Bip Parasız İnternet
Turkcell Parasız İnternet Veren Uygulamalar
Turkcell Biz Parasız İnternet Kampanyası
Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir