Türk Telekom Selfy Parasız İnternet

turk telekom selfy bedava internet 605b530037214 Türk Telekom Selfy Parasız İnternet

Makalede Neler Var

Türk Telekom Selfy Parasız İnternet KazanmaTürk Telekom Selfy Armağan İnternet KampanyasıTürk Telekom Selfy Parasız İnternet PaketleriTürk Telekom Selfy Parasız İnternet Iyi mi YapılırTürk Telekom Selfy Faturalı ve Faturasız Hatlara Parasız İnternet
Türk Telekom Selfy parasız web kampanyaları ile sizlerde parasız web kazanabilirsiniz. Türk Telekom Selfy 1 GB parasız web kazanmak için oldukça kolay. Türk Telekom Selfy abonelerine kucak dolusu webin yanında parasız web paketi vererek internetsiz kalmanızı önlüyor.

Türk Telekom Selfy parasız web kazanmak oldukça kolay olduğu benzer halde faturalı ve faturasız hatlara yönelik uygun tutarları ile bir fazlaca kişi tarafınca tercih edilmektedir.
Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Selfy parasız web kazanma, Türk Telekom Selfy parasız web kampanyaları hakkında data vermeye çalışacağım.

Türk Telekom Selfy Parasız İnternet Kazanma
Türk Telekom Selfy parasız web kazanmak için deneyeceğimiz yöntemlerden biri ise Selfy Mor paketlerden birine geçerek anında 1 GB Armağan web kazanmaktır. Hattınızda MOR HEDIYE yazarak 4545 ileti gönderdiğiniz anında hattınıza 1 Gb web yüklenecektir.
Faturasız hat sahipleri bu kampanyadan bu kampanyadan diğeri aylarda devam etmeleri için hatlarına 30 TL yüklemek zorundadırlar.
Türk Telekom Selfy Armağan İnternet Kampanyası
Türk Telekom selfy müşterileri whatsapp ve Bip uygulamalarını web paketlerinden yemeden parasız bir halde kullanıyorlar. Selfy anlık mesajlaşma kampanyası kapsamında yararlanmak isteyen Selfy müşterileri cep telefonlarından ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e kısa ileti gönderdiklerinde yurt içinde ve yurt haricinde geçerli türk telekom parasız web kazanırlar.

Türk Telekom Selfy Parasız İnternet Paketleri
Türk Telekom Selfy parasız web kazanmak için yapmanız gereksinim duyulan yöntemlerden biri ise Selfy’nin Tambu Armağan 1GB Kampanyası katılmaktır. Selfy’nin Tambu Armağan 1 GB Kampanyasına katılmak için Tambu Uygulamasını telefonunuza indirmeniz ve Tambu yazıp bir boşluk bırakarak 4545 göndermeniz yeterlidir. Hattınıza 30 gün süresince geçerli 1 GB armağan web yüklenecektir.
Selfy armağan interneti almak için Tambu uygulamasını mobil telefonuna indirdikten sonrasında uygulama içinde yer edinen armağan kodu alanından alacağın sana hususi “armağan kodunun” başına Tambu yazıp bir boşluk bırakarak 4545’e SMS göndermen kafi..
Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonrasında uygulama içine giriş yaptığınızda size hususi armağan kodunu görmüş olacaksınız. Telefonunuzun ileti kısmından TAMBU (Armağan Kodu) yaz 4545’e ileti göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Selfy Parasız İnternet Iyi mi Yapılır
En fazlaca kullanılan Selfy kampanyalarından önde gelen Selfy Geceleri bol miktarda web ile 3 GB parasız web kazanabilirsiniz. Selfy’den Bol miktarda İnternetli Geceler kampanyasına katılarak 6 ay süresince her ay parasız 3 GB parasız web kazanmak için GECENET yazıp 4545 ileti göndermeniz yeterlidir.
Selfy’den Bol miktarda İnternetli Geceler parasız web paketi her gece 00.00 ile 06.00 içinde parasız bir halde web takılabilirsiniz. Parasız parasız bir halde bu paketi kullanmak için Selfy üyeleri GECENET yazıp, Selfy üyesi olmayan müşteriler GECENET TCKN yazıp 4545‘e ileti gönderdiklerinde hatlarına 6 ay süresince her ay parasız 3 gb web tanımlanacaktır.
Türk Telekom Selfy Faturalı ve Faturasız Hatlara Parasız İnternet
Türk Telekom Selfy parasız web faturasız hat sahiplerine yönelik kampanyalar ilede ön plana çıkmaktadır. Faturasız hat sahiplerini unutmayan Türk Telekom Selfy aboneleri hatlarına 30 TL yükleme yaptıklarında 1 GB parasız web kazanmaktadırlar.
Tek seferde 30 TL ve üstü yükleme yaptıktan sonrasında DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545 ileti göndermeniz kafi armağan internetiniz anında hattınıza yüklenecektir.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir