Türk Telekom bedava internet herkese 2022

Türk Telekom Faturasız Paketler ve Tarifeler Türk Telekom faturasız paketler ve tarifeler hattınız Türk telekoma taşımak isteyen yada tarife değişikliği yapmak isteyenler tarafınca sıkça araştırılmaktadır. Bazı kişiler paket yada tarifelerinden bol miktarda oranda oranda web olmasını isterken bazıları ise dakika yada SMS içeren tarifelere geçiş yapmak istemektedirler.

Bir fazlaca süre Türk Telekom paket ve tarifeleri içinde seçim yapmakta güçlük çeken yada uygun tarife hangi olduğuna karar veremeyenler için sizlere bu yazımızda Türk Telekom tarifeleri 2021 ve Türk Telekom paketleri 2021 güncel olarak paylaşmaya çalışacağım.
Sizlere bu yazımızda Türk Telekom faturasız paketler, Türk Telekom faturasız tarifeler ve hangi paket web, dakika yada SMS ihtiva etmiş olduğu anlatmaya çalışacağım.

ı;
Türk Telekom Faturasız Üçlü Paketler
Türk telekom mobil üçlü paketler her ihtiyacınıza karşılık veren paketlerden biridir. Üçlü tarifelerde intenret, dakika ve SMS paketleri ihtiyacınız ve bütçenize uygun şekilde güncellenmiştir. Genel olarak en fazlaca tercih edilen paketler ise
Hesaplı 1 GB Paketi her yöne 300 dakika, 3000 SMS ve 1 GB web içermektedir.

Bolca oranda oranda ve Süratli 5GB Paketi Her Yöne 750 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 5GB Cepten İnternet içermektedir.
3 Ay Rahat 10GB Paketi 90 gün geçerli her yöne 1.000 dakika, her yöne 1.000 SMS ve 10 GB cepten web içermektedir.
Türk Telekom Faturasız Selfy Paketleri
Türk Telekom selfy paketleri bol miktarda oranda oranda web içeren gençlere yönelik paketlerden biridir. Bilhassa online işlemler üstünde gelen müşterilere hususi 15 GB kadar web armağan vermektedir. Eğer intenret kullanımınız fazlaca yoğunsa selfy paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Gençlere yönelik faturasız selfy paketleri içinde en fazlaca tercih edilen paketler Selfy’nin Mobilist 7 GB Paketi, Selfy’nin Mobilist 12 GB Paketi ve Selfy’nin Mobilist 17 GB Paketidir. Ek olarak bedava toplumsal medya paketleri tüm selfy gençlere armağan.
Türk Telekom Faturasız İnternet Paketleri
Türk Telekom faturasız ek web paketleri saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak seçebileceğiniz paketlerdir. İhtiyacınıza nazaran seçebileceğiniz faturasız web paketleri isterseniz tarifenize ek olarak alabilirsiniz. Saatlik paketler ise gün belirli saatinde aylık olarak kullanabileceğiniz paketlerdir.
Türk Telekom Faturasız Bal Paketler
Türk Telekom faturasız Bal Paketleri, ihtiyacınıza nazaran 4 GB, 8 GB, 12 GB, 16 GB ya da 20 GB cepten web seçenekleri ile her yöne 750 dakika ve 1000 SMS içermektedir. Bal paketlerin kullanım süresi aylıktır.

 

Bal 4 Paketi
4 Hafta
Her Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
4GB Cepten İnternet
40 TL
Türk Telekom Mağazalarından
kredi kartı, banka kartı
ya da nakit ödeme ile
ya da Türk Telekom Mobil
kredi kartı ve banka kartı ile

Bal 8 Paketi
4 Hafta
Her Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
8GB Cepten İnternet
50 TL

Bal 12 Paketi
4 Hafta
Her Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
12GB Cepten İnternet
60 TL

Bal 16 Paketi
4 Hafta
Her Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
16GB Cepten İnternet
70 TL

Bal 20 Paketi
4 Hafta
Her Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
20GB Cepten İnternet
80 TL

Bal 750 Paketi
4 Hafta
Her Yöne 750 DK
Her Yöne 750 SMS
27 TL

Bal 1 Paket
4 Hafta
Her Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
1GB Cepten İnternet
28 TL

Bal 2 Paketi
4 Hafta
Her Yöne 750 DK
Her Yöne 1000 SMS
2GB Cepten İnternet
32 TL

Türk Telekom faturasız Multy Paketleri, tüm web ihtiyacınız olan şeyleri karşılayan bolca oranda oranda GB’lı cepten web, toplumsal medyada geçerli web, Sil Süpür’de güvence web hediyesi ve Türk Telekom WiFi noktalarında geçerli WiFi web içerikleri ile her yöne 500 dakika ve 1000 SMS içermektedir.

Türk Telekom Faturasız İkili Paketler
Türk Telekom ikili paketler tamamen neye ihtiyacınız var ise kullanabileceğiniz kampanyalardan biridir. İkili paketlerde genel olarak SMS ve dakika kullanımı için daha uygundur.

Türk Telekom Faturasız Konuşma Paketleri
İnternet yada SMS ile işim olmaz diyorsanız faturasız konuşma paketleri tam size nazaran ek konuşma paketleri ve ev hanımlarına hususi konuşma paketi ile doya doya konuşabilirsiniz.
Türk Telekom Faturasız Mesajlaşma Paketleri
Kucak dolusu SMS atmayı seven biriyseniz faturasız mesajlaşma paketleri ile aylık olarak doya doya bildiri atabilirsiniz. İster 10 000 SMS paketini seçebilir yada kademeli 10 SMS 2 TL paketini seçebilirsiniz.
Türk Telekom Tarifeler Tarifeler 2021

Türk telekom tarifleri 2021 sıralaması ise;
Türk Telekom Faturasız Mobil Wi-Fi Tarifesi
Türk Telekom faturasız hat sahibi iseniz her hangi bir paket istemiyorsanız yalnız TL yükleyerek gerekseme halinde kullanabileceğiniz tarifedir.  Faturasız Mobil Wi-Fi Tarifesi sesli görüşmelere kapalıdır; yalnız veri bağlantısı, SMS ve MMS kullanımına açıktır. ​Bu tarifeye geçenler talep etmedikçe sesli görüşme yapamazlar.
Türk Telekom Faturasız Mobil Her Yöne Tarifesi
Faturasız her yöne tarifesi her hangi bir paket içermez ve gerekseme halinde kullanabileceğiniz tarifelerden biridir.

Tüm Şebeke İçi/ Diğeri Operatör/ Ev-İş
56,70 KR/DK

SMS
40,75 KR/SMS

MMS
1,25 TL/MMS

Türk Telekom Faturasız Şampiyon Tarifesi
Uygun fiyata konuşmak için en iyi tarifelerden önde gelen şampiyon tarifesi ile hem uygun fiyata konuşursunuz hemde seçtiği kişiler ve yandaş ailesi ile 2000 dakika bedava görüşme sağlıyor.

Tüm ekip hatlarıyla
2000 dk

Yurtiçi her yöne
20 kuruş / 2 dakika

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom faturasız paketler 2021 ve Türk Telekom faturasız tarifeler 2021 hakkında data vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top