TikTok Ülke Değişiklik yapma {Nasıl} Yapılır?

Kullananların kısa videolar oluşturmasına ve yayınlamasına olanak tanıyan video tabanlı toplumsal ağ TikTok, oldukça internasyonal bir takipçi kitlesi elde etti.
Dünyanın her yerinden kullanıcılar, takipçilerine çeşitli içerikte, her gün kısa videolar oluşturup milyonlara paylaşıyor.
Normal olarak, öteki çeşitli bölgelerin TikTok’u {nasıl} kullandığına bir göz atmak istiyorsanız, konumunuzu değiştirmeniz gerekecektir. Tiktok ülke değişiklik yapma {nasıl} yapacağınıza bir göz atalım.
TikTok Ülke ve Dil Değişiklik yapma
TikTok, size seçtiğiniz dil haricinde videolar göstermez. Sadece bu durumu düzeltmenin kolay bir yolu var:

Uygulamayı açın ve ‘Profil’ e basın (sağ alt köşe).
Sağ üst köşede 3 minik nokta Menü simgesine basın.
Hesap bölümünde ‘İçerik Tercihleri’ne dokunun.
Hangi ülkeden paylaşılan videoları görmek istiyorsanız, bölgenin dilini ilave edin.

Bu yöntem, TikTok bölge değişiklik yapma işlemi anlık olarak düzelmeyebilir, bundan dolayı TikTok’un size görmek istediğiniz içinde ne olduğu göstermesini sağlamak için aşağıdaki şekilleri kullanmanızı tavsiye ederiz.
Benzer Yazı: TikTok Kullanıcı Adı Değişiklik yapma
Tik Tok Giriş Yap
Tiktok uygulaması Vine uygulamasının kapanmasından sonrasında ortaya çıkan bir uygulamadır. Vine popülerliği yardımıyla Tiktok’un çıkmasıyla beraber oldukça süratli bir kullanıcı artışı yaratmıştır. Bu kullanıcılar kervanına katılıp videoları seyretmek için derhal uygulamayı telefonun mağazasından indirip, kayıt olduktan sonrasında derhal aşağıda, Tiktok giriş yap bağlantısına tıklamanız kafi olacaktır.
Tıkla Git → → TikTok Giriş Yap – Trend TikTok Videoları İzle
Değişik Dilde İçerik Oluşturucularını Takip Edin
TikTok, izlediğiniz içeriklere dayanarak, takip ettiğiniz kişilere ve en oldukça etkileşim kurduğunuz video türlerine nazaran içerik önerecektir. Uygulama içinde ilgilendiğiniz bölgedeki insanları takip etme, videoları seyretme yöntemi şöyledir:
Uygulamanın sol alt tarafındaki ‘Keşfet’ etiketli büyüteç simgesine tıklayarak, seyretmek istediğiniz bölgedeki en popüler kullanıcıları arama çubuğuna yazın.
Benzer Yazılar: TikTok Slowmo {Nasıl} Yapılır?
Kırmızı ‘İzle’ butonuna basın. Peşinden, seçtiğiniz kullanıcının ‘Takipçiler’e dokunun, bu hesabın takipçilerini görmüş olacaksınız, listede bulunan hesapları da takip edin.
Kimin ne kadar popüler olduğundan ve hangi bölgeden olduklarından güvenli değilseniz, uygulamanın önerilmiş olduğu izlenecek kişilerin sıralamasında bulunan TikTok yaratıcılarını bularak çözümleme edebilirsiniz.

Yazı İçeriği

TikTok Ülke ve Dil DeğiştirmeTik Tok Giriş YapFarklı Dilde İçerik Oluşturucularını Takip Edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.