Tiktok Takipçi Hilesi – bedava Takipçi Kasma (10K Takipçi)

Makalede Neler Var

Tiktok Takipçi Hilesi nasıl Yapılır?Tiktok Takipçi Kasma HilesiTiktok Beğeni Hilesi 2021Tiktok İzlenme HilesiTiktok İzlenme Arttırma Hilesi ÜcretsizTiktok Yorum HilesiTiktok’ta Takipçi Kasma Yöntemleribedava Tiktok Takipçi HilesiTiktok Takipçi Satın Alma SiteleriTiktok Takipçi Paketi FiyatlarıTiktok Takipçi Arttırma Hilesi UygulamasıTiktok Takipçi Hilesi APKTiktok Beğeni Hilesi bedava 2021Tiktok’ta Para Kazanmak için Ne Kadar Takipçi Gerekir?Tiktok Armağanları ile Para KazanmaEn Popüler Tiktok AkımlarıTiktok Fenomenleri Ne Kadar Para Kazanıyor?
Tiktok Takipçi Hilesi 2021; Son yıllarda oldukça popüler olan, meşhur adların bile canlı yayınlarına ev sahipliği icra eden Tiktok; bilhassa fenomen olmanın hayalini kuran gençler tarafınca yoğun ilgi görüyor.

Tiktok platformuna üye olan kişiler, hazırladıkları ilgi çekici kısa videolar, diğeri üyeler tarafınca izlendiğinde meşhur olabilme yolunda hızlıca ilerliyorlar.
Üstelik, videoları fazla sayıda kişi tarafınca izlendiğinde Tiktok platformu yardımıyla para kazanmaya da başlayabiliyorlar.

Tiktok üyeleri, diğeri üyelerin gönderdikleri armağanları de kullanıp, nakit paraya çevirebiliyorlar.
Kısacası Tiktok, dünyanın dört bir yanından üyeleri bir araya getiren bir toplumsal medya platformu olmanın ötesinde ek gelir deposu olarak da adından söz ettiriyor.
Tiktok platformuna üye olan kişiler, bir an ilkin meşhur olmak ve hediyeler kazanmak içinse fazlaca sayıda takipçiye doğrusu fanatik kitlesine gerekseme duyuyorlar.

Bu yazımızda Tiktok takipçi sayısı düşük olan üyeler için Tiktok takipçi hilesi önerilerimizi paylaşmaya, takipçi sayınızı nasıl yükseltebileceğinize değinmeye çalışacağız.
Tiktok Takipçi Hilesi nasıl Yapılır?
IOS ve Android işletim sistemine haiz olan akıllı telefonlarınızın yanı sıra bilgisayarlarınıza da kolaylıkla yükleyebileceğiniz bu platformda size ilişkin kısa videolar, görseller paylaşabiliyor hatta canlı yayınlanma bile açabiliyorsunuz.
Yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz platformda yeni dostlar edinebiliyor, tanıştığınız kişilerde keyifli bir sohbete koyulabiliyorsunuz.

Fenomen olmayı başardığınız ve belirli bir takipçi sayısına ulaştığınızda ise hediyeler alabiliyor, bu armağanları paraya çevirip, kullanabiliyorsunuz.
Tiktok takipçi hilesi ile takipçi sayınızı yüksek göstererek daha süratli takipçi kazanabilirsiniz. İnsanlar sizin fazla takipçiniz olduğunuzu düşün sizi takip etmeye başlayacaktır.
Tiktok Takipçi Kasma Hilesi
Tiktok’ta video paylaştığınızda paylaştığınız video, diğeri üyeler tarafınca izlenmeye doğrusu erişime açık hale geliyor.
Keşfet’e düştüğünüzde ise videolarınız, daha fazlaca sayıda kişiye ulaşıyor.
Bu yüzden de fenomen olmak isteyen kişiler, bir an ilkin Keşfet’e düşmenin yollarını araştırıyorlar.

Tiktok’ta fazla sayıda takipçiye ve beğeniye haiz olmak ise üyelerin Keşfet’e düşmesini daha kolay bir hale getiriyor.
Hem de takipçi sayısı yüksek olan hesaplar, diğeri hesaplar tarafınca çoğunlukla takip ediliyor.
Sizler de diğeri Tiktok kullanıcılarını kendi sayfanıza yönlendirmek, sayfanızı daha dikkat çekici ve ilgi uyandırıcı bir hale getirmek için ilk olarak Tiktok takipçi sayınızı yükseltmeye odaklanmalısınız.
Bu aşamada kendiniz yeni kullanıcıları takip edebilir, dost sayınızı arttırdıkça naturel bir halde takipçi sayınızı da yükseltebilirsiniz.
Tiktok’a sık sık video yükleyerek de Keşfet’e düşme ve yeni takipçiler kazanma şansınızı fazlalaştırabilirsiniz.

Günümüzde internette Tiktok takipçi satışı gerçekleştiren pek fazlaca adres bulunuyor. Bu adreslerle ve yetkili kişilerle iletişime geçerek, 1000, 10000,500000 vb. istediğiniz sayıda takipçi satın alabilirsiniz.
Üstelik, takipçilerinizi yalnız organik takipçiler doğrusu gerçek üyeler arasından da seçebilirsiniz.
Alternatif olarak hesabınıza tamamen bedava takipçiler gönderen site yetkilileri ile de iletişime geçebilirsiniz.
Bu şekil siteler, bir oldukca süre sizden bazı görevler yapmanızı bekliyor. Şu demek oluyor ki bazı sitelere ya da uygulamalara üye olduğunuzda hesabınıza bedava bir halde takipçi gönderiyorlar.
Böylelikle hem onlar kendi gerekseme duydukları insanlara ulaşmış hem de siz herhangi bir ücret ödemeden yeni takipçiler kazanmış oluyorsunuz.

Bir tek bazı adresler ise sizden kullanıcı adı ve gizyazı bilgilerinizi de isteyebiliyor. Hesabınızın güvenliği açısından sizden gizyazı isteyen bu sitelerden uzak durmanızı öneriyoruz.
Tiktok’ta tek seferde fazlaca sayıda takipçi almanız doğrusu takipçi hilesi yapmanız; hesabınızın askıya alınmasına da niçin olabileceğinden tek seferde fazlaca uçuk rakamlarda takipçi almaktan da kaçınmalısınız.
Aksi halde hesabınızı yitirme riski ile karşılaşabilirsiniz.
Tiktok Beğeni Hilesi 2021
Tek başına Tiktok takipçi hilesinden yararlanmak, bir oldukca zaman Keşfet’e düşmek için kafi olmuyor.
Takip edeni yüksek bir tek beğenisi düşük kullanıcı hesapları, diğeri kişiler tarafınca kolaylıkla fark ediliyor. Şu demek oluyor ki diğeri kişiler, takipçi satın aldığınızı düşünerek, hesabınızı takip etmekten vazgeçebiliyorlar.

Bu aşamada ise Tiktok beğeni hilesi desteğinize koşuyor.
Takipçi hilesi satın alabileceğiniz adreslerden hem de beğeni hilesi de satın alabiliyorsunuz.
Sözgelişi; 20 bin takipçi satın aldıysanız, averaj 5000 beğeni de satın almanızı öneriyoruz. Böylelikle diğeri kullanıcılarının sizden şüphelenmesinin önüne geçebilirsiniz.
Tiktok İzlenme Hilesi
Takipçi ve beğeni hilesi satın alan ya da bedava yöntemlerden yararlanan kullananların hem de Tiktok izlenme hilesi de almaları gerekiyor.
Video izlenme sayısının yüksek olmasını elde eden bu hile, hesabınızda hile bulunduğunun diğeri kullanıcılar tarafınca anlaşılmasını olanaksız hale getiriyor.

Şu demek oluyor ki güvenilir bir görüntü yaratmanıza destek oluyor.
Tiktok’ta Keşfet’e düşmek istiyorsanız, hem takipçi hem beğeni hem de izlenme hilelerinin hepsinden yararlanmanızı öneriyoruz.
Tiktok İzlenme Arttırma Hilesi bedava
Tiktok’ta izlenme sayısı yüksek olan videoları, diğeri kullanıcılar, yalnız videonun niçin bu kadar fazlaca izlendiğini algılamak için bile izleyebiliyorlar.
Şu demek oluyor ki yüksek izlenme sayısı, Tiktok kullanıcılarında video içeriğine dair merak uyandırıyor.
bedava bir halde Tiktok izlenme sayınızı yükseltebilmeniz için tercih edebileceğiniz sitelere aşağıdaki siteleri örnek olarak gösterebiliriz:

sosyalmerlin.com
İnstatakipci.com
bayigram.com
sifrelax.com
İgtok.com
videoizle.club

Yukarıdaki sitelerden hiçbir ücret ödemeksizin izlenme arttırma hilesi alabilirsiniz.
Tiktok Yorum Hilesi
Tiktok yorum hilesi; Tiktok videolarınızın ve paylaşımlarınızın Keşfet’e düşmesine destek olmanın yanı sıra diğeri Tiktok kullanıcılarının da videolarınıza ne kadar fazlaca yorum yapıldığını düşünmelerini sağlıyor.
Şu demek oluyor ki Tiktok hesabınızı daha popüler ve takip edilesi bir boyuta taşıyor.
Hem Keşfet’e düşmek hem de yeni takipçiler kazanmak istiyorsanız; beğeni, takipçi ve izlenme hilelerinize bir de yorum hilesini ekleyebilir, hesabınızı güçlendirebilirsiniz.
Yorum hilesi satın alabileceğiniz sitelere aşağıdaki siteleri örnek olarak gösterebiliriz:

takipavm.com
Anındabegeni.com
bayigram.com

Tiktok takipçi ve beğeni hilesi satan pek fazlaca site; hem de yorum hilesi de sattığından bu sitelerden de yorum satın alabilirsiniz.
Yorumları ücretli olarak satın alabileceğiniz şeklinde bedava yorumlardan da yararlanabilirsiniz.
Tiktok’ta Takipçi Kasma Şekilleri
Tiktok hesabınızın takipçi sayısını yükseltmek için aşağıdaki önerilerimize kulak verebilirsiniz:

Sıradışı bir kullanıcı adı tercih edin

Kullanıcı adınızın olağan dışı olmasına itina göstererek, diğeri kullanıcılarda merak uyandırabilirsiniz.

Keyifli videolar paylaşın

Günümüzde Tiktok başta olmak suretiyle pek fazlaca toplumsal medya platformunda keyifli videolar yoğun bir halde tıklanıyor.
Sizler de keyifli ve güldürücü videolar hazırlayarak, insanları yoğun iş stresinden uzaklaştırabilir ve sadık takipçiler kazanabilirsiniz.

Dublaj kullanın

Tiktok’ta fenomen olmayı dileyen gençler, bir oldukca süre meşhur adların seslerini kullanarak, dublaj yapmayı tercih ediyorlar.
Emsalsiz, kimseler tarafınca tercih edilmemiş, yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz dublajlar kullanarak da hızlıca takipçi kazanabilirsiniz.

Diğeri toplumsal medya hesaplarınızda da videolarınızı paylaşın

Instagram, Feysbuk ve Youtube şeklinde üye olduğunuz diğeri toplumsal medya hesaplarında da videolarınızı yayınlayarak, arkadaşlarınızı ve çevrenizi Tiktok hesabınıza yönlendirebilir, takipçinizi fazlalaştırabilirsiniz.

Popüler hashtagler kullanın

Instagram’da olduğu şeklinde popüler ve güncel hashtag kullanımı da Keşfet’e daha kolay düşmenizi sağladığından videolarınıza trend hashtagleri eklemenizi öneriyoruz.

Arkadaşlarınızla düet yapın

Minimum sizin kadar keyifli ve ilgi çekici arkadaşlarınızla düet yaparak hazırladığınız videoları hesabınıza yükleyerek de takipçi sayınızın arttığına tanık olabilirsiniz.

Profilinizi güncel tutmayı dikkatsizlik etmeyin

Tiktok’ta kısa sürede başarı göstermiş bir Tiktoker olmak istiyorsanız; hesabınızı tertipli olarak kullanmalı, sık sık video paylaşmalı, diğeri takipçilerin sizden uzun süre haber alamamasına engel olmalısınız.
Profilinizi ve hesabınızı güncel tutarak, fanatik kitlesi kazanabilirsiniz.

Tiktok efektlerini kullanın

Videolarınızda ilgi gören ve güncel efektleri kullanarak da bu platforma ne kadar hakim olduğunuzu izah edebilirsiniz.

Yeni bir akım başlatmayı deneyin

Hayal gücünüze güveniyorsanız, Tiktok’ta milyonlarca kişiye ansızın sıçramayı başaracak bir akım başlatmayı deneyebilir, diğeri kullanıcılara öncülük edebilirsiniz.

Tiktok akımlarını yakından takip edin

Popüler ve Tiktok takip edenleri tarafınca sevilen akımlara katılarak ve yeni akımlara kendinizden de bir şeyler ilave ederek takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.

Samimi ve güleryüzlü olun

Tiktok’ta meşhur olmak istiyorsanız, ilk olarak diğeri kullanıcılara kendinizi sevdirmeniz gerekiyor.
Mümkün olduğunca naturel, samimi ve güler yüzlü bir tavır takınarak, insanların kendilerini size yakın hissetmesini ve sizi takip etmeye karar vermelerini sağlayabilirsiniz.

Challengelara katılmayı dikkatsizlik etmeyin

Neredeyse her ay Tiktok’ta yeni bir challenge başlıyor. Tiktoker’lerin yanı sıra ünlüler de diğeri ünlülere meydan okuyarak, kendi kabiliyetlerini sergiliyorlar.
Kendinize güveniyorsanız ve galip geleceğinize inanıyorsanız; Tiktok’taki popüler challengelere katılabileceğiniz şeklinde kendiniz de arkadaşlarınıza ve diğeri kullanıcılara istediğiniz mevzuda meydan okuyabilir ve yeni bir challenge başlatabilirsiniz.

Videolarınızı ne olursa olsun doğru saatlerde paylaşın

Binbir zahmetle hazırladığınız videolarınızın daha fazlaca sayıda kişiye ulaşmasını istiyorsanız; video paylaşım saatlerinize de dikkat etmelisiniz.
Videolarınızı kullananların bu platforma daha fazlaca girmeyi tercih etmiş olduğu akşam 18.00-22.00 ve sabah 06.00-10.00 saatleri içinde paylaşmalısınız.
Aynı şekilde canlı yayınlarınızı da bu platformun en fazlaca kullanıldığı saatlerde açmalısınız.
Paylaşım saatlerinize dikkat ederek, videolarınızda daha fazlaca etkileşim edinebilmeniz mümkün.

Ustalaşmış videolar hazırlayın

Hangimiz, daha ustalaşmış ve daha kaliteli video ve yayınları izlemeyi tercih etmiyoruz ki?
Video hazırlama mevzusunda profesyonelleşerek, gerekirse bilgisayarınızda video hazırlama programlarından yardım alarak, daha kaliteli video içerikleri hazırlayabilir ve izlenme sayınızı yükseltebilirsiniz.

Kendi tarzınızı videolarınızda yansıtın

Başkalarını öykünmek ederek, bir bölgelere gelmeye çalışan kişiler; her alanda olduğu şeklinde bu platformda da başarısız oluyor.
Bu şekil kişiler, takipçi kazanmak bir yana kısa sürede mevcut takipçilerini de kaybetmeye başlıyor.
Kendi stilinizi oluşturup, tarzınızı videolarınızda yansıtarak ve ne kadar emsalsiz ve benzersiz bir kişi olduğunuzu göstermeyi başararak, insanların takdirini toplayabilir ve size imrenmelerini sağlayabilirsiniz.
bedava Tiktok Takipçi Hilesi
İnternette bedava bir halde Tiktok takipçi hilesi alabileceğinizi iddia eden pek fazlaca sayıda site bulunuyor.
Bir tek bu sitelerin büyük bir çoğunluğu, dolandırıcı olduğundan gizyazı ve kullanıcı adı bilgilerinizi asla 3. kişilerle ve sitelerle paylaşmamalısınız.
Bazı siteler ise sizden bazı bölgelere üye olmanızı istiyor. Şu demek oluyor ki takipçi kazanmak için birazcık çaba sarf etmeniz gerekiyor.
Arama motoruna bedava, bedava Tiktok takipçi hilesi yazarak, kolaylıkla bu sitelere ulaşabilir ve yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz.
Tiktok Takipçi Satın Alma Siteleri
Takipçi satın almak istediğinizde bu hizmeti alabileceğiniz birden fazlaca adres bulunuyor.
Fiyatlar ise siteden siteye değişiklik gösterebiliyor. Bu aşamada ilk olarak kapsamlı bir araştırma yapmanızı, acilen karar vermemenizi öneriyoruz.
Tiktok organik takipçi satın almak istediğinizde standart doğrusu robot takipçilere nazaran daha yüksek bir sayı ödemeniz gerekiyor. Bir tek organik takipçiler, kısa bir sürede takipçi satın aldığınızı fark edip, sizi takip etmeyi bırakabiliyorlar.
Robot takipçi sayıları ise belirli bir süre sonrasında kendiliğinden düşmeye başlıyor.
Şu demek oluyor ki Tiktok’ta tek seferli takipçi satın almak, kafi olmuyor. Periyodik olarak takipçi almanız ve hesabınızı güçlendirmeniz gerekiyor.
Takipçi satın alabileceğiniz sitelere aşağıdaki siteleri örnek olarak gösterebiliriz:

Sosyalmedyaofisi.com
Takipavm.com
Takipbonus.com
Fivesosyalmedya.com
Sihirlimedya.net
Yekmedya.com
Takipcibayiniz.com
Munuya.com
Sosyomedya.com
Klasgame.com
İnstaavm.com
Businesmedya.com
Tr.medya.co
Saglamsosyalmedya.com
Takipkutusu.com
Oak.meyda.com
Fenomenpanel.com
Gramtakipci.com

Yukarıdaki adresler; yalnızca Tiktok takipçi, beğeni ya da izlenme hilesi satmıyorlar.
Bu adreslerden hem de Instagram takipçi de satın alabiliyorsunuz.
Fiyatlar, siteden siteye değişse de bir oldukca süre benzer rakamlarda seyrediyor.
Tiktok Takipçi Paketi Tutarları
Fiyatlar, paket muhteviyatında kaç tane takipçi bulunduğuna gore farklılık gösteriyor.
Kimi süre aynı pakette hem takipçi hem de beğeni yer alabiliyor.
Tiktok 1000 takipçiyi averaj 100 TL şeklinde bir rakama satın alabiliyorsunuz.
Söz mevzusu organik takipçiler olduğunda ise bu fiyat, iki katına kadar çıkabiliyor.
Bazı siteler ise takipçi düşmememe doğrusu ilerde takipçi sayısında azalmamama garantisi vererek, sizden 1000 takipçi karşılığında daha yüksek rakamlar talep edebiliyor.

Tiktok Takipçi Arttırma Hilesi Uygulaması
Tiktok kullanıcıları, bazı takipçi arttırma hilesi uygulamalarını akıllı telefonlarına Google Play Store ya da Apple Store üstünden indirip, bu uygulamaları kullanarak da takipçi kasabiliyorlar.
Tamamen bedava olan bu programlar yardımıyla takipçi sayınızı yükseltebiliyorsunuz.
Tikfans, Tikfame, Tikfamous şeklinde akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz bu bedava uygulamalar ile hem takipçi hem de beğeni alabiliyorsunuz.
Bu uygulamaları telefonunuza indirdiğinizde kullanmaya başlamadan ilkin sizden passwords doğrusu gizyazı isteyip istemediklerini de ne olursa olsun denetim etmelisiniz. Sizden Tiktok şifrenizi talep eden uygulamaları kullanmaktan da ne olursa olsun kaçınmalısınız.
Tiktok Takipçi Hilesi APK
Tiktok’ta takipçi kasmak ve fazla sayıda takipçiye ulaşmak için Tiktok takipçi hilesi APK’leri de cihazlarınıza indirmeyi deneyebilirsiniz.
Andorid ve IOS işletim sistemine haiz akıllı telefonlarınıza yönelik APK’leri bulmak için tarayıcınızın arama motoruna Tiktok takipçi hilesi APK yazabilir ve birden fazlaca siteye ulaşabilirsiniz.
Akıllı telefonunuza indirdiğiniz APK’leri kullanmadan ilkin de tıpkı uygulamalarda olduğu şeklinde sizden gizyazı talep edip etmediklerini öğrenmeli, gizyazı isteyen APK’leri hesabınızın ve kişisel bilgilerinizin güvenliği açısından asla kullanmamalısınız.
Tiktok Beğeni Hilesi bedava 2021
Hiçbir ücret ödemeden, bedava Tiktok beğeni ve takipçi hilesi alabileceğiniz, hesabınıza beğeni ve takipçiler gönderebileceğiniz sitelere aşağıdaki siteleri örnek olarak gösterebiliriz:

Bayigram.com
İnstatakipci.com
Takipavm.com
Hilede.com
Tiktok.hilede.com
Hilesi.xyz

Yukarıdaki sitelerden bedava beğeni ve takipçi temin edebileceğiniz şeklinde bu sitelerden ücretli olarak da takipçi ve beğeni satın alabilirsiniz.
Tiktok’ta Para Kazanmak için Ne Kadar Takipçi Gerekir?
Tiktok kullanıcılarının para kazanmaya başlayabilmeleri için canlı yayınlanma açabilme hakkına haiz olmaları gerekiyor.
Canlı yayınlanma açmak isteyen kullananların da minimum 1000 takipçilerinin bulunması, zorunluluk arz ediyor.
Şu demek oluyor ki neredeyse 1000 takipçiye erişmemiş olan aboneler, canlı yayınlanma da açamadıklarından para kazanamıyorlar.
Sponsorları vasıtasıyla reklam yaparak para kazanmayı düşünen kişilerin ise minimum 30 BİN, 50 BİN takipçilerinin bulunması gerekiyor.
Bu aşamada sponsorlar; adaylardan değişik sayıda takipçiye haiz olmalarını bekleyebiliyor.
Şu demek oluyor ki bir marka için 50 BİN takipçi kafi olurken, başka bir marka minimum 100 BİN takip edeni bulunan kullanıcıları tercih edebiliyor.
Tiktok hesabını gelir elde etmek adına kullanmayı planlayan adaylar, değişik yollarla da para kazanabiliyorlar.
Bu şekilleri özetlemek gerekirse aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

Canlı yayınlanma açarak para kazanmak
Sponsorlardan reklam alarak para kazanmak
Tiktok armağanları ile para kazanmak
İş ortaklıkları kurarak, para kazanmak
Bağış toplamak suretiyle para kazanmak
E-ticaret yaparak ve mevcut e-ticaret sitesine takip edenleri yönlendirerek para kazanmak
Takip edenleri diğeri toplumsal medya hesaplarına yönlendirerek para kazanmak
Tiktok jetonları ile para kazanmak

Tiktok kullanıcıları doğrusu Tiktoker’ler; yukarıdaki şekilleri deneyerek, ciddi rakamlarda gelir sahibi olabiliyorlar.
Kural olarak, takipçilerin canlı yayınlanma açmak için 1000 takipçiye haiz olmaları gerekse de 1000 takipçi, bir oldukca zaman kafi olmuyor.
Sizler de Tiktok hesabınızı para kazanabileceğiniz bir platform olarak değerlendirmek istiyorsanız, minimum 50 BİN gerçek takipçiye haiz olmalısınız.
Gerçek takipçilere haiz olabilme noktasında ise ilk olarak Tiktok takipçi hilesi ve beğeni hilesi şeklinde hilelerden yararlanabilir, işinizi kolaylaştırabilirsiniz.
Tiktok Armağanları ile Para Kazanma
Daha ilkin de bahsettiğimiz şeklinde Tiktok’ta canlı yayınlanma açtığınızda size hediyeler gönderen kişiler yardımıyla para kazanabiliyorsunuz.
Yüklü miktarlar kazanabilmeniz içinse fazlaca sayıda armağan almanız gerekiyor.
Hediyeler, bir araya vardığında doğrusu lüzumlu limite ulaştığında artık armağanları Tiktok hesabınızdan para olarak çekebiliyorsunuz.
Sözgelişi, bir takipçiniz size armağan olarak canlı yayınınız esnasında öpücük gönderdiğinde 6 TL sizin hesabınıza geçiyor.
Spor otomobil şeklinde pahalı bir armağan aldığınızda ise hesabınıza 1152 TL geçiyor.
Her ay size 3 kişi spor otomobil armağan yolladığında ciddi para kazanmış oluyorsunuz.
En Popüler Tiktok Akımları
Tiktok’ta başlamış olan bir akım, kısa sürede ülke geneline yayılmayı başarıyor ve bu akımlara dair çekilen videolar; milyonlarca kişi tarafınca izleniyor.
Kendiniz neredeyse yeni bir akım yaratmak için hazır değilseniz; mevcut akımlara katılabilirsiniz.
2021 senesinde da popüler olan, size takipçi kazandıracak, en kısa sürede katılmanızı önerdiğimiz Tiktok akımlarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Dans challengeleri:

Dans etmeyi seviyor ve yetenekli olduğunuza inanıyorsanız, dans challengelerine katılabilirsiniz.

Şarkı sözü ve replik canlandırma:

İçinizde keşfedilmeyi bekleyen bir oyuncu ya da sanatçı var ise ve mimiklerinize güveniyorsanız; replik canlandırma videoları hazırlayabilirsiniz.

Yiyecek tarifi videoları:

Tiktok, hanımefendiler tarafınca çoğunlukla takip edildiğinden tarifi size hususi olan, leziz ve bölgesel yiyecek tarifi videoları hazırlayarak da takipçi kasabilirsiniz.

Makyaj videoları:

Instagram’da olduğu şeklinde Tiktok’ta da hanımefendiler, makyaj videolarını izlemekten asla vazgeçmiyorlar.
Öyleki ki makyaj sanatçılarının videoları, neredeyse tüm hanım kullanıcılar tarafınca izleniyor.
Makyajla aranız iyiyse hem kabiliyetinizi sergilemek hem de makyaj hayatına yeni adım atan gençlere rehberlik etmek ve örnek olmak için ustalaşmış makyaj videoları hazırlayabilirsiniz.

Tasarım ve hobi videoları:

Takı tasarım, giyim tasarım, giyim boyama vb. alanlarda yetenekliyseniz; hem hanımefendilerin dikkatini çekebilir hem de hazırladığınız tasarım ve hobi ürünlerini Tiktok üstünden satışa çıkarabilirsiniz.

Evcil hayvan videoları:

Instagram’da ve Tiktok’ta takip edeni milyonlarca kişiye ulaşmayı başarmış olan kedi ve köpekler de bulunuyor.
Üstelik bu hesaplarda bir oldukca süre yalnızca sempatik dostlarımıza ilişkin videolar bulunuyor.
Şu demek oluyor ki kendinizi bile göstermeden, dostlarınız yardımıyla milyonlarca takipçiye erişebiliyorsunuz.
Eğer Tiktok’ta canlı yayınlanma yapamayacağınızı, takipçi kazanamayacağınızı düşünüyorsanız doğrusu bu platformda kendinizi göstermeye çekiniyorsanız; evcil hayvanınıza yönelik videolar hazırlayabilirsiniz.
Belirli bir takipçi sayısına ulaştıktan sonrasında artık kendinizle ilgili canlı yayınlar açmaya ve videolar halletmeye da başlayabilirsiniz.
Tiktok Fenomenleri Ne Kadar Para Kazanıyor?
Fenomen olmayı başaran Tiktokerler, hakikaten de bu platformda ciddi paralar kazanıyor hatta kısa sürede zengin bile olabiliyorlar.
Bu yüzden de bu platform, zengin ve meşhur olmanın hayaliyle yanıp tutuşan gençlere adete umut kapısı oluyor.
Fenomenlerin kazandıkları miktar ise takipçi sayılarına gore değişiyor.
Sözgelişi, 100 BİN gerçek takipçiye haiz bir tiktoker, ayda minimum 400-500 dolar kazanıyor.
Reklam ve işbirlikleri için aldıkları rakamlarla birlikte bu sayı, 2000-3000 dolara kadar çıkabiliyor.
Naturel ki bu paraları kazanabilmek için yalnızca fazlaca sayıda takipçiye haiz olmak da kafi olmuyor.
Takip edenleri ürün satın almaya yönlendiren ve ürün satışı gerçekleştiren hesaplar, para kazanma mevzusunda daha talihli oluyor.
Sponsorlu içerikler, satış ortaklıkları, popüler markalarla meydana getirilen anlaşmalar derken bir milyon üstü takipçi sayısına haiz fenomenler, yalnızca bir ayda bile milyon dolarlar kazanabiliyorlar.
Bu yazımızda özetlemek gerekirse Tiktok takipçi hilesine dair merak edilenleri yanıtlamaya çalıştık.
Sizler de mevzuyla ilgili her türlü sual ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi kıymetli takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top