TikTok Kullanıcı Adı Değişiklik yapma – TikTok.com Giriş Yap

Bir TikTok hesap oluşturduğunuzda kullanıcı adı seçmek ve sonrasında bu adı beğenmemek, değişiklik yapmak alışılmadık bir durum değildir. Tiktok kullanıcı adı yaptığınız her videoda yer ediniyor ve sizi bu kullanıcı adı ile tanıtıyor.
Ne olursa olsun, hesap ayarlarınızdan istediğiniz vakit TikTok’a girebilir ve kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. İşlem son aşama kolaydır ve tamamlanması bir tek birkaç dakikanızı alır.
TikTok kullanıcı adınızı yalnızca 30 günde bir değiştirebileceğinizi ve kullanılmamış olması gerekiyor.
Hem iPhone hem de Android için tiktok isim değişiklik yapma bunu {nasıl} yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.
tik tok giriş & tiktok izle
Tik Tok Giriş
Tiktok giriş, video paylaşım uygulamasıdır. Bu toplumsal medya platformu içinde malum standart video paylaşımının aksine kısa, görsel efekt ve müzik eklenebilen bir formatta video paylaşımına müsaade edilmektedir. Her bir kullanıcı kendi akışında kısa video, slowmo videolar paylaşabilirken öteki kullananların videolarını da izleyebilir. Kullananların birbirlerini takip etme, yorum atma ve beğenme özelliği de bulunmaktadır.
Hesabına Giriş Yap → → TikTok.com Giriş – TikTok Videoları İzle

TikTok İsim Değişiklik yapma

İlk olarak TikTok uygulamasını açın.
Ana sayfada, ekranın sağ alt köşesinde bulunan “Profil” i seçin.
“Profili düzenle” ye basın.

“Kullanıcı Adı” nı seçin.

Eski kullanıcı adınızı silin ve yeni bir tane girin.

“Kaydet” e basın.

Seçtiğiniz kullanıcı adı daha ilkin alındıysa, “Kaydet” düğmesine bastıktan sonrasında “Profili düzenle” sayfasının üst kısmında tiktok kullanıcı adı değişmiyor, hata bildirimi alırsınız. Yine tecrübe etmek için “Kullanıcı Adı” kısmına geri dönerek yeni bir kullanıcı adı girmeniz gerekecek.
Tiktok kullanıcı adı {nasıl} değiştirilir?, işlemi bu kadar! Adımları takip ederek rahat yoldan isim değiştirebilirsiniz.
Ek olarak Bu Yazı İlgini Çekebilir: TikTok İndir – Bilgisayarda TikTok {Nasıl} Kullanılır?
TikTok Kullanıcı Adı Değişiklik yapma Sonrası Ne Yapmalıyım?

Yeni adınızı takipçilerinize duyuran yeni bir video yapın.
Öteki toplumsal medya hesaplarında (Instagram, Feysbuk, Linkedin, Twitter, Pinterest, vb.) Adınızı yada kullanıcı adınızı değiştirin. Bu, takipçilerinizin yeni adınız yada kullanıcı adınız hakkında güncel kalmasına da destek olacaktır.
Kullanıcı adınızı değiştirdiyseniz (ör. Tiktok.com/@yeni_ismim), öteki toplumsal medya hesapları yada internet sayfaları benzer biçimde uygulama haricinde kullandığınız tüm bağlantıları güncellediğinizden güvenli olun.
Markanızın yada işletmenizin tiktok kullanıcı adı değişiklik yapma işlemi yaptıktan sonrasında, bu kullanıcı adını web sitenizde, kartvizitlerinizde, reklamlarınızda vb. Olduğu benzer biçimde başka her yerde de güncellemeyi ne olursa olsun ihmal etmeyin.

TikTok Kullanıcı Adımı Değiştiremiyorum?

Kullanıcı adınız yalnızca 30 günde bir değiştirilebilir. Kullanıcı adları yalnızca harf, sayı, alt çizgi ve nokta içerebilir. Kullanıcı adının sonuna nokta konulamaz.

TikTok Kullanıcı Adı Kabul Etmiyor?

Kullanıcı adınız TikTok kurallarına aykırı, diktatörlük, cinsellik, sövgü, argo vb. kelimeler içeriyorsa kabul edilmez.

Kıymetli ziyaretçilerimiz tiktok isim değişiklik yapma, mevzusuna yer verdiğimiz bu yazımız burada bitmiştir. TikTok isim değişiklik yapma bilgisayar, TikTok isim değişiklik yapma PC, Tik tok kullanıcı adı olmuyor benzer biçimde soruların yanıtını arıyor ve yazımızda bulamadıysanız google’da arama yaparak mevzu hakkında data alabilirsiniz.

Yazı İçeriği

Tik Tok GirişTikTok İsim DeğiştirmeTikTok Kullanıcı Adı Değişiklik yapma Sonrası Ne Yapmalıyım?TikTok Kullanıcı Adımı Değiştiremiyorum?TikTok Kullanıcı Adı Kabul Etmiyor?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top