İş İlanları

Tapu ve Kadastro Mühendislik Alanında 5 Işgören Alımı Başvurusu Başladı

Abone Ol:

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde yayımlamış olduğu ilana gore bünyesindeki işgören eksikliğini gidermek için değişik iki alanda işgören alımı yapılacak. Müracaat Süreci Bugün ( 27 Kasım 2020 ) itibari ile başladı. Alımlar Merkez Teşkilatına yapılacak. Bu alanda Tapu ve Kadastro Uzman Yardımcılığı kadrosunda 2 Bilgisayar Mühendisliği kısmı mezunu ve 3 Yazılım Mühendisliği bölümlerinde 5 Işgören alınacka.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 48 inci maddesinin (A) bendinde yer edinen genel şartları taşımak,

– Yarışma sınavının yapıldığı senenin ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak, (01.01.1985 zamanı ve bu tarihten sonraki doğumlular başvurabilecektir.)

– Adam adaylar bakımından askerliğini yapmış, erteletmiş yada askerlikten muaf olmak,

– Sağlıkla ilgili olarak görevini devamlı olarak halletmeye engel bir durumu olmamak,

– Süresi içinde usulüne uygun olarak sınav giriş başvurusunda bulunmuş olmak,

– Bilgisayar yada yazılım mühendisi yetiştiren fakülteler ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafınca kabul edilmiş yurt içi yada yurt dışı yükseköğretim kurumlarının birinden mezun olmak,

– ÖSYM tarafınca 2019 yada 2020 yıllarında meydana getirilen Kamu Mensubu Seçme Imtihanlarının birinden KPSS (A) P1 puan türünde 80 ve üstü puan almış olmak,

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü işgören alımı için adaylar başvurularına 27 Kasım 2020 zamanı itibari ile başlamış olup en geç 04 Aralık 2020 zamanı itibari ile sona erecektir. Adaylar başvurularını bir tek Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Müracaat Sistemi (https://sinavbasvuru.tkgm.gov.tr/) üstünden elektronik ortamda yapılacak olup, bizzat elden evrak teslimi, posta, e-posta vb. yollarla meydana getirilen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

BAŞVURU KILAVUZU

YORUM EKLE

Yorumunuz Onaylanmak Suretiyle Gönderildi

Adınız Soyadınız

Yorum

Gönder

Yanıt : @name

×

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolokayitci jigoloilansitesi jigolosahibinden jigoloajansimiz jigolodiyarı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün