Superonline Üyelik İptal Dilekçesi

Superonline Üyelik İptal etmek için Dilekçe yazmanız gereklidir aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız aşarı da bulunan örnek dilekçemizden lüzumlu alanları kendinize gore düzenleyip ve lüzumlu alanları doldurup en yakın Superonline bayisine direk olarak elden verebileceğiniz şeklinde, satın alan hizmetlerinden posta adresi alıp direk olarak kargo yada kurye ile göndermeniz de mümkün.Superonline iptal dilekçenizi uygun gördüğün de aboneliğinizi iptal edecek ve sizin ile teması kesecektir. Genel olarak bu tür iptal dilekçelerin de tüm bilgiler yazsa dahi satın alan hizmetleri abonesi olan kişinin kimlik fotokobisini de yanında istemekte.

 

Kimlik fotokobisi isteyip istemediklerini satın alan hizmetlerini arayarak yada mail atarak öğrenir iseniz dilekçeniz size geri gönderilmeden işleme alınır ve bir an ilkin Superonline ile olan aboneliğiniz iptal edilir.

Superonline İptal Dilekçesi
Superonline Satın alan Hizmetlerinin
Dikkatine (il………)

../../20..
../../20.. tarihinden itibaren …… numaralı Superonline aboneliğimi iptal ettirmek istediğimi talep ve arz ederim.
İptal sebebi:Superonline ile ../../20.. tarihin den tam bir yıl ilkin on iki ayı kapsayan bir sözleşme imzaladım ve bu sözleşmenin süresinde Superonline ile olan anlaşmamı uzatmak istemiyorum ve bu sebep sonucunda Superonline aboneliği iptal ettirmek isterim. Bu süreç içinde sizler ile bir problem yaşamadığımı bildirmek isterim.

Tarih: ../../20..
Superonline Abone: ………..
Cep telefonu No: …………..
Adı ve Soyadı: ………..
TC kimlik No: ………….
İmza : ……….

(Not: Dilekçe örnek amaçlı hazırlanmış, dilekçedeki vaka kurgudan ibarettir. Açıklamalar
ve talep kısmında lüzumlu değişimleri yaparak talebinize uygun şekilde
düzenleyebilirsiniz.)

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top