league of legends lol bedava kostum skin rp kodlari 632752d87d7ab Steam de para kazanma nasıl yapılır ? Aylık 15 bin tl kazan

Steam de para kazanma nasıl yapılır ? Aylık 15 bin tl kazan

Steam’de Oyun Oynayarak Para Kazanabileceğiniz 6 Yöntem Valve Corporation yönünden tasarlanan dijital oyun platformu Steam üzerinden oynayabileceğiniz pekçok değişik ve neşeli oyun var. Ancak Steam’de sadece oyun oyunama değil, para kazanma şansınız dahi var. yöntemlerini öğrendikten sonra bunları uygulayarak, sadece oyun oynayarak para kazanma hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Üstelik yöntemlerin fazlası için rastgele bir sermayeye gereksiniminiz dahi yok. Peki, Steam’de para kazanma yöntemleri nelerdir? İlk olarak belirtmek gerekiyor ki Steam üzerinden reel para kazanmanın tek yolu bir oyun ilerletmek burada diğer oyuncuların satın alması için dağıtıma sunmak. Ancak diğer yollarla kazandığınız paraları gene Steam üzerinden afiyetle harcayabilirsiniz.

 

Pek çok oyun siz oynadıkça ve yükseldikçe karşınıza değerli ve ender unsurlar çıkaracaktır. Hatta Dota 2 gibi oyunlarda durağan nesne akışı gerçekleştiren alanlar vardır. Başarılı bir oyuncu olarak bir oyunda sabırla gelişme kaydettiğiniz vakit elde ettiğiniz mühim unsurlara yüksek ücretler ödeyecek değişik oyuncular bulabilirsiniz. Çünkü pekçok oyuncu sabırsızdır ve ileri seviyelerde alacakları unsurlara daha oyunun başında sahip olmak isterler. Yöntem #2: Öğeleri doğru vakitte satın:

 

Steam’de para kazanma için oyun oynadıkça unsur kazanmak yeterli değildir. Örnek vermek gerek görülürse bundan sonra sahip olunan olmayan, hatta sadece sizde olan bir unsuru sabrederseniz eski fiyatının birkaç üzerine diğer oyunculara satabilirsiniz. Özellikle birtakım hususi kartların ve düşen ender eşyaların koleksiyoncuları vardır. Elinizde bu türlü değerli bir unsur varsa bunun koleksiyoncularına epey yüksek bir oran karşılığında satabilirsiniz. Çünkü birtakım koleksiyoncular kartları toplarak rozet elde etmeye çalışırlar. Yöntem #3: Trading kartları saklayın: Steam’de oyun oynadıkça elde edebileceğiniz diğer unsurlar şayet trading kartlar ve değişim kartlarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.