spotify reklam engelleme nasıl yapılır

En bilindik musiki platformlarından birisi olan Spotify, reklamsız ve kesintisiz musiki dinlemek için Spotify Premium adında olan bir üyelik sistemine haiz. Fakat, müziğinizin bölünmemesi Spotify Reklam Engelleme‘nin türlü şekilleri bulunuyor.

Premium özelliği yalnızca reklamsız musiki dinleme değil, offline dinlemek için musiki indirebilme, sonsuz şarkı atlama hakkı şeklinde imkanlar dahi sunuyor.

Spotify Premium tutarı ne kadar?
Spotify Premium, Spotify’ın web sitesinde bulunan verilere gore 4 değişik paketten oluşuyor. Bireysel (1 hesap) paketi 17,99₺, Duo (2 hesap) paketi 23,99₺, Aile (6 hesaba kadar) paketi 26,99₺ ve son olarak dahi Üniversite öğrencilerinin faydalanabileceği Talebe paketi 8,99₺ fiyatlandırmaya haiz.

Spotify Reklam Engelleme nasıl yapılır?
“mrpond” rumuzlu bir Github kullancısı yönünden hazırlanan “BlockTheSpot” adlı uygulama ile Spotify Reklam Engelleme prosedürünü yapmanız olası. Fakat şunu hatırlatmakta yarar bulunduğunu düşünüyoruz: Spotify tüm gelirlerini tanıtımlar ve premium üyelikler üstünden kazanıyor. Tavsiyemiz bu yazılımı geçici olarak kullanıp en kısa süre içinde Spotify’ın sürdürülebilir olması için Premium satın alarak Spotify’ı destekleyin.

Ek olarak, bu uygulama yalnızca Spotify’ın Windows programını desteklemektedir. Microsoft Store üstünden indirmiş olduğunuz Spotify uygulaması desteklenmemektedir.

Bu tekniği kullanan kullananların Spotify hesaplarının kapatılma riski bulunduğundan tavsiye edilen bir usul değildir fakat geçici bir çözüm olarak kullanılabilir.

Spotify Reklam Engelleyici nasıl kurulur?
Spotify Reklam Engelleme prosedürü için sarfedilen uygulama oldukça kolay bir kurulum işlemine haiz. Aşağıdaki adımları izleyerek ilgili uygulaması kurabilirsiniz.

Windows PowerShell‘i açın.
Aşağıdaki kodu Windows PowerShell ekranına yapıştırın.
Invoke-WebRequest -UseBasicParsing ‘https://raw.githubusercontent.com/mrpond/BlockTheSpot/master/install.ps1’ | Invoke-Expression
Çıkan evet/hayır sorusuna Y tuşuna basarak pozitif yanıt verin.
Tebrikler, bundan sonrasında Spotify’dahi musiki dinlerken, musiki zevkiniz tanıtımlar ile bölünmeyecektir.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üstünden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ek olarak, fikirlerinizi yorumlar kısmından başka okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.