SMS, Whatsapp ve Telegram Feyk (Fake) Numara Alma 2022

Makalede Neler Var

Telegram Fake Numara Alma 2021Whatsapp Fake Numara Alma 2021SMS Fake Numara Alma 2021Sahte Numara Alma ÜcretsizWhatsapp, Telegram, SMS Fake Numara Alma FiyatlarıWhatsapp Feyk Konum nasıl Yapılır?Whatsapp Feyk Konuşma Hazırlama
SMS, Whatsapp ve Telegram Feyk (Fake) Numara Alma; Kendi telefon numaralarımız ile üye olabileceğimiz Whatsapp ve Telegram uygulamaları yardımıyla listemizde ekli olan kişilerle söyleşi edebiliyoruz.

Bu uygulamaları kullanırken özetlemek gerekirse başkalarına bildiri gönderip, onlarla söyleşi ederken telefon numaramız; karşı tarafla paylaşılıyor.
Başkalarına telefonumuzdan sms gönderdiğimizde de sms gönderdiğimiz kişiler, telefon numaramızı görebiliyor.

Şu demek oluyor ki telefon numaralarımız vasıtasıyla kim olduğumuza erişebiliyorlar.
Whatsapp ve Telegram uygulamalarında ekli olan diğeri kişiler, numaralarımız üstünden bizlere bildiri göndererek, bizi rahatsız edebiliyorlar.
Kimi süre eski sevgilimize sms yollamak istediğimizde feyk özetlemek gerekirse fake bir numaraya da gereksinim duyabiliyoruz.

Bu aşamada fake numara alabilmemize öncülük eden bazı siteler ve uygulamalar karşımıza çıkıyor.
Bazı yabancı sitelere giriş yaparak ya da bazı uygulamaları Google Play Store ya da Apple Store üstünden akıllı telefonlarımıza indirerek, fake numaralar alabiliyorsunuz.
Bazı site ve uygulamalar, alabileceğimiz feyk numaraların sayısında bizlere sınırlama getirirken bazı site ve uygulamalardan ise dilediğimiz ve gereksinim duyduğumuz sayıda fake numara alabiliyoruz.

Bu yazımızda merak edenler için sms, Whatsapp ve Telegram feyk numara nasıl alınır? sorusunu yanıtlamaya, mevzuyla ilgili olarak sizleri aydınlatmaya çalışacağız.
Telegram Fake Numara Alma 2021
2013 senesinde yayınlanma hayatına başladıktan kısa bir süre sonrasında en popüler anlık mesajlaşma servislerinden kabul edilen ve kullanıcı sayısı her geçen gün daha da artan Telegram uygulamasında kendi numaranızı kullanmak istemiyorsanız; telefonunuza indirebileceğiniz bazı uygulamalar yardımıyla istediğiniz feyk numarayı alabilirsiniz.
Şu demek oluyor ki Telegram’a bu numara üstünden kayıt olabilir, diğeri kullananların sizin aslolan numaranızı öğrenmelerini ve sizi rahatsız etmelerini önleyebilirsiniz.
Bu aşamada telefonunuza indirebileceğiniz bu uygulamalara TextNow uygulamasını örnek olarak gösterebiliriz.
Textnow uygulaması yardımıyla birden fazlaca feyk numara alabiliyor ve bu numaraları kullanabiliyorsunuz.

Bu uygulamayı akıllı telefonlarınıza Google Play Store ya da Apple Store üstünden kolaylıkla indirebiliyorsunuz.
Şu demek oluyor ki hem IOS hem de Android işletim sistemine haiz olan cihazlarda bu uygulamanın kullanılabildiğini ifade edebiliriz.
Yalnız uygulama dili İngilizce olduğundan azca da olsa bu programı kullanabilmeniz için İngilizce dil bilginiz olması gerektirme ettiğini söyleyebiliriz.
Textnow uygulaması, ABD’da kullanılabilen bir uygulama olduğundan bu uygulama yardımıyla 484 ile süregelen numaraları alabiliyorsunuz.
Uygulamayı kolaylıkla akıllı telefonunuza indirebiliyor, kurulumunu da rahatça tamamlayabiliyorsunuz.

Feyk numara almanız içinse uygulamadaki numara ekleme kısmına tıklamanız gerekiyor.
Whatsapp Fake Numara Alma 2021
Textnow uygulaması, Telegram uygulamasının yanı sıra Whatsapp uygulaması için de feyk numara alabilmenize olanak tanıyor.
Uygulamayı Google Play Store yada Apple STORE üstünden akıllı cihazınıza indirdikten ve kurduktan sonrasında Choose a Phone Number seçeneğine tıklayarak da feyk numara alabiliyorsunuz.
Android bir akıllı telefon kullanıyorsanız; alternatif olarak Receive Free SMS sitelerinden birine giriş yapabilir, bu site üstünden de feyk Whatsapp numarası alabilirsiniz.
Site üstünden United States, Canada vb. yabancı  ülkelerde geçerli olan telefon numaralarından birine bedava haiz olabilirsiniz.

Yalnız bu sitelerde sınırı olan sayıda numara alabileceğinizi de hatırlatmak istiyoruz.
Bu site üstünden alabileceğiniz telefon numaralarınızı Whatsapp uygulamasının yanı sıra Telegram, Feysbuk uygulamalarında kullanabilme şansınız bulunuyor.
İnternette feyk SMS ve Whatsapp numarası alabileceğiniz sitelere erişmek için arama motoruna RECEIVE FREE SMS yazabilirsiniz.
Bu sitelerden kabul edilen Receive SMSS sitesinden yeni bir feyk Whatsapp numarası alabilmek için https://receive-smss.com/ linkini tıklayabilirsiniz.
Whatsapp fake numara alabileceğiniz bir diğeri web sayfası olan Secure Messenger SAFEUM uygulaması yardımıyla de feyk numara alabiliyorsunuz.

Aldığınız fake numaraları bir miktar ödeme karşılığında başka numaraları ararken özetlemek gerekirse yapacağınız telefon görüşmelerinde de rahatça kullanabiliyorsunuz.
Bu uygulamada da İngilizce bir uygulama olduğundan birazcık da İngilizce bilmeniz gerekiyor.
Kolay kullanımı ile de dikkat çeken uygulamayı rahatça telefonunuza indirip, kurabiliyorsunuz.
Bu uygulamayı telefonunuza Google Play Store üstünden indirebiliyorsunuz.
SMS Fake Numara Alma 2021
Arkadaşlarınıza, sevdiklerinize bildiri gönderirken kullandığınız numaranızı başkalarına bildiri gönderken kullanmak istemiyorsanız ya da bildiri gönderdiğiniz kişilerin size ve kimlik bilginize erişmesini istemiyorsanız bu durumda bazı siteler ve uygulamalar üstünden fake sms numarası da alabilirsiniz.

İnternette RECEIVE FREE SMS yazdığımızda karşımıza pek fazlaca site çıktığından daha ilkin de bahsetmiştik.
Bu sitelerin büyük çoğunluğu, hem sms hem Telegram hem de Whatsapp’ta kullanabileceğiniz değişik numaralar alabilmenizi sağlıyorlar.
Feyk Numara Alma bedava
Feyk numara alma yada fake numara ücretiz almak için oldukça zor olmaktadır. Yalnız feyk numara alma uygulaması olan “TextNow” bu mevzuda kullanabileceğiniz uygulamalardan biridir. Genel olarak whatsapp için kullanılan feyk numara almak için “TextNow” uygulaması nasıl kullanılır sizlere data vermek isterim.

İOS işletim sistemine uygun olan bu programı kullanmak için telefonunuza indirin
Üye olma işlemi tamamlayın ve kullanıcı giriş yapın
Kurulum işlemini tamamlayın
Kurulumu işlemi sonrası ‘’Choose a phone number’’ kutusuna her hangi bir sayı girin
Belli aralıklarla uygulamaya giriş yaparak yeni numaranızı almanız yeterlidir

Whatsapp, Telegram, SMS Fake Numara Alma Tutarları
İnternette feyk numara alabileceğiniz, Google Play Store ve Apple Store’da feyk numara almak için telefonunuza indirebileceğiniz birden fazlaca uygulama bulunuyor.
Yalnız bu uygulamalar, İngilizce olduklarından uygulama ve siteleri kullanabilmeniz için azca da olsa İngilizce bilmeniz gerekiyor.
Uygulamaların bir kısmı bedava olmakla birlikte bazı siteler ve uygulamalar ise sizden belirli bir ödeme talep ediyor.
Şu demek oluyor ki alacağınız her feyk numara için ödeme yapmanız gerekiyor.
5 TL, 10TL şeklinde oldukça ekonomik sayılara feyk numara satın alabiliyorsunuz.
Fiyatlar, son aşama düşük olduğundan birden fazlaca numara alabilme şansınız da bulunuyor.
Whatsapp Feyk Konum nasıl Yapılır?
Google Play Store ya da Apple Store üstünden indirebileceğiniz bazı uygulamalar; Whatsapp durumunuzda feyk içerikler paylaşabilmenizi ve listenizdeki kişileri yanıltabilmenizi de sağlıyorlar.
Örnek olarak Whatsapp’a son girme saatinizi bu uygulamalar yardımıyla değiştirebiliyorsunuz.
Hatta bazı uygulamaları indirerek, feyk konum bile atabiliyorsunuz.
Whatsapp’ta konumunuzu değişik göstermek için birçok uygulamayı akıllı telefonunuza indirip, kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. Bu uygulamalara Fake Location uygulamasını örnek olarak gösterebiliriz.
Whatsapp Feyk Konuşma Hazırlama
Bazı uygulamalar kullanarak, Instagram’da feyk konuşmalar özetlemek gerekirse sohbetler de düzenleyebiliyorsunuz.
Bu uygulamaları kullandığınızda hazırladığınız konuşmaların iki tarafını da siz yönetiyorsunuz.
Şu demek oluyor ki bildiri gönderdiğiniz kişinin yerine sizler bildiri hazırlayabiliyorsunuz.
Arkasından oluşturduğunuz bu mesajları dost listenizdeki diğeri arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize göndererek, onları yolladığınız görüntünün gerçek olduğuna inandırabiliyorsunuz.
Günümüzde pek fazlaca kişi, gerek dostlarını şaşırtmak gerekse onlara latife yapmak amacıyla Whatsap feyk chat oluşturma programlarından kullanıyor.
Bu programlar da Google Play Store ya da Apple Store üstünden telefonlara indirilebiliyorlar.
Fake Chat Conversations uygulamasını bu uygulamalara örnek olarak gösterebilmemiz mümkün.
Bu yazımızda SMS, Whatsapp ve Telegram feyk numara alma, feyk Whatsapp konuşma yaratma yöntemlerini sizlerle paylaşmaya çalıştık.
Sizler de mevzuyla ilgili her türlü sual ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, feyk numara alma önerilerinizi kıymetli takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.