Şimdi yükleniyor

Senetle Kredi Veren Yerler (Komisyonsuz 2020)

Senetle Kredi Veren Yerler (Komisyonsuz 2020)

Senetle Kredi Veren Yerler (Komisyonsuz 2020)

Bankalar, kredi notu düşüklüğü ve prosedüriş sicilin fena etkilenmiş olması sebeplerinden kaynaklı müşterilerine kredi vermekte güvenlik problemi yaşamaktadırlar. Bu sebeple de her insana kredi vermeyi kabul etmemektedirler. Fakat bazı dönemlerde bir defaya mahsus kredi kampanyaları yaratarak vatandaşın yüzünü güldürebiliyorlar. Ikimiz de bu yazımızda sizler amacıyla bankalardan kredi çekmenin yöntemlerini inceledik. Bankalar haricinde da kredi alacağınız bölgeler bulunmaktadır. Bankalardan kredi alamıyorsanız ve paraya gereksiniminiz var ise bulunduğunuz bölümde borç para veren hayırseverlere de ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra bireysel kredi olanağı gerçekleştiren hususi şirketlere de müracaat edebilirsiniz. Sizin amacıyla borç para verenlerin numaralarını bulamayız fakat kuyumcudan senetle altın bozdurmak benzer biçimde para bulma seçeneklerini sizlere anlatabiliriz. İstanbul, Ankara, İzmir Eskişehir benzer biçimde yerlerde nakit ihtiyacına yönelik çözümler sizlerle!

Kredisi Onaylanmayan Vatandaşa Müjde Geldi!

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa benzer biçimde büyük illerimizde ikamet eden ve sicili sorunlu olması sebebiyle kredi çekemeyen yurttaşlarımıza senetle kredi olanağı gerçekleştiren firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumuna kayıtlı meşru bankalardan farkı, mevzuat hükümlerine nazaran prosedür yapmamaları ve acil paraya ihtiyacım var diyen vatandaşın, kredi notuna bakmaksızın derhal para olanağı sağlamalarıdır.

Akbank, Vakıflar Bankası, Halk Bank, Ziraat Bankası kamu ve hususi bankalar, kredi çekemiyorum diyen vatandaşın, daha evvelce ki borçlarını yapılandırması neticesinde detaylı yollarla kredi vermektedir04ler. Bu bankalara yeni yürürlüğe giren sicil affı yasası kapsamında başvuruını gerçekleştiren;

  1. Borcun def’aten (bütününün bir kerede ödenmesi)
  2. Borcun altı ay amacıylade bütününün aktarım ya da yapılandırma kredisi çekilerek taksitlendirilmesi,

BBDK kayıtlı bankalar haricinde bazı şirket ve kuruluşlarda senetle kredi vermektedirler. Bu kuruluşların banka olarak meşru kayıtlı olmamakla beraber bilhassa Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Konya, Antalya, Eskişehir benzer biçimde büyük illerimizde hizmet verirler. Müracaat amacıyla çoğu zaman emeklilerimizi ya da durağan(durgun) geliri olan vatandaşımızı tercih ederler. İsterseniz tüm bankalar sizi kara listeye alsın, kredi notunuz sebebiyle kırmızı kalem çekilmiş olup, bu firmaların isteklerini yerine getirdiğiniz taktirde senet karşılığında anında nakit para alabilirsiniz. Bu firmalar toplumsal medyada ya da günlük hayatta el ilanları ile senetle kredi çıkartılır ya da kredinizi biz çekelim siz ödeyin sloganı ile vatandaşa ulaşmaktadırlar.

Üç Kağıtçılara Dikkat Edin; Bazı üç kağıtçılar ise, bu firmalardan olduklarını öne sürerek, vatandaşın elinde ki üç kuruş paraya göz dikerler ve sizden kredi karşılığında para talep ederler. Senet harcaması ya da peşin para harcaması adı altında dilenen bu para ile eş güdümlü nüfus cüzdanını, maaş bordrosunu kaptıran yurttaş, tekrar firmalara ulaşamaz.

Share this content:

Yorum gönder