Rush Royale En İyi Diziliş

Rush royale MY.com B.V. tarafınca sunulan, tüm yaşların oynayabileceği bir oyundur. rush royale de kendinize ilişkin en iyi dizilişi oluşturarak kulenizi savunmaya çalışırız. Google Play uygulamasında en oldukça oynanan strateji oyunları içinde yer almış bu oyunda sıkılma olasılığınız resmen olanaksız. Kendi stratejilerinizi yaratıp devamlı ilerleme kayıt edebileceğiniz bu oyunda, yükselmek isteyen oyuncular ve devamlı yitik etmekten sıkılan oyuncular en iyi dizilişi aramaktadırlar. Bu yazıda sizler için en iyi dizilişleri derledik. Bu dizilişler yardımıyla oyunlarda rakiplerinizi kolayca alt edebileceksiniz.
Rush Royale En İyi Diziliş
First Boss’tan ilkin minimum 4. düzey olmanız gerek. 4. Düzey olduktan sonrasında bu karakterler size destek olacaklar. Chemist, Vampire, Plague Doctor ve Bombardier karakterleri.
Veba Doktoru, alan hasarı ile rakiplerinize toplu hasar vermenize destek olacak ve bir Kimyager, canavarlara verdiğimiz hasarı artırmanıza destek olacaktır.

Boss, Düzey 3’ten minimum 3 yada 4 Nöbetçiye ve Düzey 2’den 2 Plague Docter’a, Düzey 2 yada 3’ten 2 kimyagere haiz olmaya çalışmak bu diziliş için önemlidir.

Bu diziliş yardımıyla rush royale oyununda lig 1’e kim bilir daha yükseklere çıkabilirsiniz. Ve bu diziliş sıralamada olan bir oldukça oyuncu tarafınca kullanılmıştır. Eğer dizilişin kullanım mantığını anlayabilirseniz bu diziliş ile oldukça yüksek kupalara çıkabilirsiniz. Eğer bu destedeki karakterlere sahipseniz ne olursa olsun bu diziliş ile oynamalısınız.

Bunlarda Var!
PUBG Benzeri Battle Royale Oyunlar
Clash Royale Parasız Hesaplar (Parasız Taşlar Ve Şifreler)
“Battle Royale” Oyunlarında Birinci Olmak İçin Taktikler PUBG | Fortnite
Türkiye’de Veterinerlik {Nasıl} ve Ne Vakit Başladı?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top