Rehber

trendyol kurye maaslari ne kadar 2022 63e6534ad9a0f Trendyol Kurye Maaşları Ne Kadar? 2022

Trendyol Kurye Maaşları Ne Kadar? 2022

Türkiye’nin ilk decarcorn’u olan Trendyol, her gün binlerce sipariş almaktadır. Bu sayede en kıymetli dijital firmalar içinde yer almıştır. Oldukca fazla sipariş almış olduğu için hem iş yükünü hafifletmek hem de teslimat yapmak için araçlı kurye hizmeti sunmaktadır. Trendyol araçlı kurye başvurusu yaparak sizde bu işte çalışabilirsiniz. Yapacağınız iş yalnız araçla kargo toplamak yada kargo …

Trendyol Kurye Maaşları Ne Kadar? 2022 Devamı »

esit agirlik meslekleri ve maaslari 63e6533812dbc Eşit Ağırlık Meslekleri Ve Maaşları

Eşit Ağırlık Meslekleri Ve Maaşları

Öğrenciler olmak istedikleri meslek hangi alanda ise o alana yönelmektedirler. Bu sebeple yanlış bir alanı seçerlerse istedikleri alanın sınavına girmiş olsalar bile bir çok şeyi görmedikleri için yapamayacaklardır. Bu yüzden doğru bir karar verip o şekilde tercih yapmanız gerekmektedir. Bunun haricinde eşit ağırlık öğrencileri yapabilecekleri meslekleri merak etmektedir. Birçok öğrencimiz ise eşit ağırlık bölümünde en …

Eşit Ağırlık Meslekleri Ve Maaşları Devamı »

sivil hava ulastirma isletmeciligi maaslari 63e6532a2eeed Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Maaşları

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Maaşları

Ilk olarak okuyacak olduğunuz bölümün sektör içinde neler yaptığını, bu mesleğin ne işe yaradığını sizler için birkaç cümle ile açıklayalım. Günümüzde sıkça dört gözle beklenen bu meslek dalıyla ilgili bilgilere yer verdik. Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Nedir diye soracaktır olanlar için aşağıdaki bilgiler destek olacaktır.

turkiyede yapay zeka muhendisligi maasi ne kadar 63e652efcdd12 Türkiye’de Suni Zeka Mühendisliği Maaşı Ne Kadar?

Türkiye’de Suni Zeka Mühendisliği Maaşı Ne Kadar?

Bu mühendisler suni zeka modellerini gerçek dünyadaki üretim kurulumlarına yerleştirmeye iş yapmaktadır. Modelleri yapılandırarak yerleştirmenin yanı sıra yapılandırılmamış eğitim setleri yöntemiyle otonom informasyon toplamayı kolaylaştıran sofistike makine öğrenme algoritmalarını tasarlar ve oluşturur. Peki Suni zeka mühendisleri ne kadar kazanıyor? Yazımız içinde sizlere bunlardan bahsedeceğiz.

tibbi goruntuleme teknikeri maasi ne kadar 2023 63e652af75bd2 Tıbbi Görüntüleme Teknikeri Maaşı Ne Kadar? 2023

Tıbbi Görüntüleme Teknikeri Maaşı Ne Kadar? 2023

Tıbbi Görüntüleme Teknikeri Maaşı 2023 senesinde vazife meydana getirilen hastaneye ve hastanenin hususi yada devlet olmasına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Maaş skalası 5500 TL ile 9400 TL içinde değişmektedir. Radyolog Maaşları averaj olarak ise 6000 TL bandındadır. Fakat yüksek deneyiminiz var ise (10 yıl ve üstü) bu ücret 8000 TL‘nin üstünde olacaktır.

Scroll to Top