QNB Finansbank Kredi Başvurusu Gerekli Belgeler

QNB Finansbank Kredi

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda gerekli olan evraklar ve belgeler nelerdir? Makalemizi okuayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ev alacaksınız ya da araba, malum kenarda o kadar yüklü bir birikmiş paranız yok. Ya da kredi kartınızın borç bakiyesi çok arttı. Kapatmanız lazım. Her iki koşulda da ister yatırım yapmak için, isterse borç katmak için olsun paraya ihtiyacınız var. O zaman banka kredisi kullanmayı düşünüyorsunuz. Bankalara göz gezdirdikten sonra Finansbank’ tan kredi çekmeye karar verdiniz. Verdiniz de QNB Finansbank kredi başvurusu için gerekli belgeler neler biliyormuşsunuz?

QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Eğer araç ya da ev kredisi kullanmak istiyorsanız, ilk önce en yakın bir QNB Finansbank şubesine giderseniz, kredi bölümündeki görevliler size zaten bu konuda yardımcı olacaklardır. İlk önce sisteme sizin bilgilerinizi girerek mevcut kredi notunuza ve gelir beyanınıza göre alabileceğiniz kredi miktarı hesaplanır. Daha sonra ev kredisi ise, kredi de onaylanmış ise, alacağınız evin tapusu gelir belgeniz ve evli iseniz eşiniz ile beraber şubeye gidersiniz. Gerisi zaten şubede hallolacaktır.

QNB Finansbank 5030 SMS Kredi

Eğer araba kredisi kullanacaksanız, alacağınız arabanın şase bilgileri, gelir belgeniz ve kimliğiniz ile şubeye giderseniz, yeterli olacaktır. İhtiyaç kredisi kullanacaksanız, kimlik belgeniz ve gelir belgeniz ile şubeye gidip başvuru yapabilirsiniz. Uygun görüldüğü takdir de kredinizi kullanırsınız. Ya da şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi kullanmak için, TC kimlik numaranızı 5030′ a mesaj gönderirseniz, ön başvuru yapmış olursunuz. Onaylanır ise, bazen kimlik belgeniz yeterli olur gider kredinizi kullanabilirsiniz. Bazen de yanın da evrak isterler, hazırlayıp götürürsünüz, bu evrak da genelde gelir belgesi olur.

İnternetten Kredi Başvurusu QNB Finansbank

Bu başvuruların hepsini dilerseniz, QNB Finansbank’ın internet adresine girerek, internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Kredi puanınıza göre de başvurunuz ya hemen onaylanır gider kullanırsınız. Kredi puanınız düşük ise kefil isteyebilirler ya da şubeye gelmeniz gerekir yazar mesajda, ona göre gerekli şekilde evrakınızı hazırlar şubeye gidersiniz.

Not: Sitemizin ana sayfasından kredi hesaplama yapabilir, en uygun kredi hangi kredi, bankalar arası karşılaştırma yapabilir ve ücretsiz kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Başvuru linki : https://kredi.qnbfinansbank.com/

Bir önceki yazımız olan Denizbank Cebimde Kredi Başvurusu başlıklı makalemizde 3280 sms kredi, cebimde kredi ve denizbank kredi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*