PUBG Mobile Kasma Çözümü ve Çözümü

PUBG Mobile kasma çözümü {nasıl} çözülür, Android PUBG Mobile kasma çözümü, Android PUBG Mobile kasma çözümü çözümü, Android PUBG Mobile kasma çözümü, iOS PUBG Mobile Kasma Çözümü, iOS PUBG Mobile Kasma Çözümü çözümü, iOS PUBG Mobile Kasma {nasıl} çözülür, iOS PUBG Mobile Kasma çözümü nedir, Mobile PUBG kasma çözümü, Mobile PUBG kasma çözümü çözümü, Mobile PUBG kasma {nasıl} çözülür, Mobile PUBG kasma problemi, Mobile PUBG kasma problemi çözümü, Mobile PUBG kasma problemi {nasıl} çözülür. Mobile PUBG kasma çözümü çözümü bu haberimizde.

Popüler oyunun üreticisi PUBG Şirketi, oyunun mobil sürümünü kullanıcılara sunmasından beri bir çok oyuncu Mobile PUBG kasma çözümü ile karşı karşıya. PUBG Mobile Kasma Çözümü yaşanmasının en büyük sebeplerinden biri akıllı telefonun oyunu kaldıramayacak kadar belleğinin (RAM) olmasıdır. Öte taraftan telefonunuzda yeteri kadar bellek olmaması da PUBG Mobile kasma sorununa niçin olabilmektedir.

Eğer cihazın oyun için kafi bulunduğunu düşünüyorsanız önereceğimiz adımları izlemeniz yararlı olacaktır.

Hafıza (RAM) Temizliği

Oyunu oynarken telefonunuzun arkaplanında çalışan öteki uygulamalar belleği tüketeceğinden, cihazınız PUBG Mobile için ihtiyaç duyulan belleği sağlayamayabilir. Siz de arkaplanda çalışan uygulamaları kapatarak ve hafıza temizliği yaparak PUBG Mobile oyununu hızlandırabilirsiniz. Google Play Store üstünden çeşitli hafıza temizleme programlarını indirerek cihazınızın belleğini temizleyebilir ve Mobile PUBG oyununu hızlandırabilirsiniz.

Oyun Ayarları

Hafıza temizliği kafi eğer olmazsa bir öteki çözümü deneyebilirsiniz. Bu çözüm PUBG Mobile ayarlarının “düşük” ya da “orta” değerlerde oynamanız olacaktır. Bunun için oyunun ayarlarına girdikten sonrasında “Grafik Ayarları” bölümünden tüm seçenekleri “Düşük” yada “Orta” ayarları seçebilirsiniz. Bu çözümün görüntü kalitenizi değiştirebileceğini hatırlatalım.

Eğer ki tüm bu çözümlere karşın Mobile PUBG kasma problemi devam ederse, PUBG Mobile güncellemeleri yapmanız gerekmektedir. Geliştiriciler telefonlarda en iyi oyunu sunabilmek için devamlı PUBG Mobile güncellemeleri yayınlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.