PUBG Godzilla için uyarlanıyor, yeni silahlar geliyor

Dünyanın en oldukça oynanan mobil oyunlarından kabul edilen PUBG Mobile kısa sürede Godzilla filmine uyarlanmış bir halde bazı ülkelerdeki oyunculara sunulacak. Peki, PUBG Godzilla 2 uyarlaması {nasıl} olacak? PUBG Mobile tema değişiminde neler olacak?

PUBG Godzilla 2 filmine hususi bir halde tasarlanacak!

31 Mayıs tarihinde gösterime girecek Godzilla 2: Canavarlar Kralı filmi, daha ilkin görmediğimiz bir halde PUBG Mobile oyununa uyarlanacak. İnsanların canavarla mücadelesini özetleyen Godzilla 2: Canavarlar Kralı filminin senaryosundaki parçalar PUBG Mobile oyununda da görülecek.

PUBG Mobile oyununu bununla bağlantı olarak yeni kostümlere ve öteki ekipmanlara ev sahipliği yapması umut ediliyor. Mesela Godzilla 2: Canavarlar Kralı filmimizde gördüğümüz oyuncuların kostümleri ya da kullandığı silahlar bir süreliğine PUBG Mobile‘da da bulunacak.

PUBG oyuncularını sevindirecek bu durumun, oyunu daha keyifli bir hale getirmesi beklentiler içinde yer ediniyor. Doğal olarak, PUBG Mobile Godzilla 2 modunun tüm ülkelerde etken olup olmayacağı hakkında hemen hemen bir informasyon bulunmuyor. Çin’in kesinlike içinde bulunmuş olduğu bu ülkelerin içinde Türkiye yer alır mı, bilinmiyor. Sadece Türkiye’de de bu uyarlamayı görme ihtimalimiz epey bir yüksek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.