Pttcell Satmaca Ödenmezse Ne Olur?

pttcell fatura odenmezse ne olur 605b5374ea148 Pttcell Satmaca Ödenmezse Ne Olur?

Makalede Neler Var

Pttcell Satmaca Son Ödeme Zamanı Ne Zaman?Pttcell hattımın satmaca borcu yüzünden kapanması durumunda ne kadar ceza öderim?Pttcell Satmaca Ödenmezse Ne Zaman Kapatılır?Pttcell Borç Bilgilerimi Nereden Sorgulayabilirim?
Pttcell Satmaca Ödenmezse Ne Olur; Ülkemizin en köklü kurumlarından bir tanesi olarak 1840 senesinden bu tarafa Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sunan PTT, posta, banka ve lojistik hizmetlerinin yanında 2013 senesinden itibaren Pttcell markası ile mobil yazışma sektörüne de giriş yapmıştır.

Pttcell faturalı hat aboneleri kimi vakit faturalarının ödemelerini son ödeme tarihlerinde belirli nedenlerden dolayı yapamayabiliyor. Bu yüzden hattın kapanması, ceza ödemeleri hatta haciz işlemlerine kadar varan bir süreç ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Peki Pttcell satmaca son ödeme tarihleri ne süre? Faturalar son ödeme tarihlerinde ödenmezse hat ne süre kapanır? Bu detayları içeriğimizde bulabilirsiniz.
Pttcell Satmaca Son Ödeme Zamanı Ne Zaman?
Pttcell hattınızın satmaca son ödeme zamanı aşağıda belirtildiği şekilde güncellenmiştir;

Satmaca kesim tarihleriniz her ayın 26’sı gecesi gerçekleştirilmektedir, son ödeme tarihleriniz ise takip eden ayın 17 – 20 tarihleri içinde, iş gününe bakılırsa değişimler gösterebilmektedir.
Pttcell hattımın satmaca borcu yüzünden kapanması durumunda ne kadar ceza öderim?
Satmaca borcu yüzünden kısıtlanmış ya da tamamen durdurulmuş olan tüm faturalı hatlar için tek ve çift yönlü kapama ücretleri, işlem başına vergiler de bu tutara dahil olmak suretiyle 31,90 TL şeklinde belirlenmiştir. 31.90 TL ceza ödeyerek hattınızı açtırabilirsiniz.
Pttcell Satmaca Ödenmezse Ne Zaman Kapatılır?
Pttcel satmaca borcunuzu ödememişseniz, size bir bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Peşinden hattınız 1 hafta içinde tamamen kullanıma kapatılmaktadır. Borcunuzu ödememeye devam ederseniz, şirket haciz işlemlerinin başlatılması için başvuruda bulunacaktır. Bundan dolayı borçlarınızı son ödeme tarihlerinde ödemeye dikkat edin.

Pttcell Borç Bilgilerimi Nereden Sorgulayabilirim?
Pttcell tüm borç ve alacak bilgilerinizi Pttcell online işlemler menüsü üstünden sorgulayabilirsiniz. Pttcell web şifrenizi ve telefon numaranızı kullanarak sisteme kolaylıkla giriş yapabilir ve tüm işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Pttcell web şifrenizi bilmiyorsanız, telefonunuzdan *952# yazarak aramanız halinde şifreniz parasız bir halde ekranda görüntülenecektir.

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir