Philips 49PUS7002 49 Teknik Özellikleri

Philips 49PUS7002 49 inç Modeli Teknik Özellikleri
Yeni nesil televizyonlardan biri olma özelliği taşıyan Philips 49PUS7002, UHD görüntü kalitesi ile beraber enfes bir görüntü ve ses kalitesi deneyimini kullanıcılarına tattırıyor. Artık filmler ve müzikler daha kaliteli, iç açıcı ve oyunlar oldukca daha keyif verici olacak. Philips Android LED TV, UHD görüntü kalitesi yardımıyla artık oldukca daha değişik bir görüntü standardını evinize sunmaktadır. Artık bildiğiniz TV ekranı ekran değil bambaşka bir kalite sunacak. %85 oranında oldukca daha çok artırılmış renk gamına haiz olmakta birlikte 4 trilyon kadar renk işleme kabiliyetine de haiz olmasıyla baktığınız ekran, ekran olmaktan çıkacak ve adeta aşık olacağınız bir kalite ile karşılaşacaksınız.

Bir tek görüntünün değil, ona birlikte rol alan ses kalitesinde de ultra geliştirmeler icra eden Philips, Pixel Plus Ultra HD motoru yardımıyla görüntü optimizasyonu sağlıyor. Bu sayede görüntülerin kullanıcı odaklı olarak daha canlı tonlarda yansımasını ve daha parlak ve akıcı olması sağlanmaktadır.

Philips Android LED TV, olarak isminden de anlaşıldığı suretiyle, Android tabanlı bir işletim sistemine haiz olması, bununla beraber 4 çekirdekli işlemci sunmasıyla tüm işlemleri oldukça süratli bir halde yapabiliyor. Mobil cihazlara da bağlanma özelliği bulunduğundan, bu cihazlarla olan veri akışında herhangi bir sekmeye uğramadan oldukça akıcı bir halde işlemler görülebiliyor.
Neredeyse artık yeni nesil televizyonların eğer olmazsa olmazlarından kabul edilen Ambilight özelliği ile gerek film ve belgesel seyretmek olsun, gerek oyun dünyanızda apayrı bir deneyim yaşamına adım atacaksınız. Ses kalitesi ile beraber gelen ultra kuvvetli hoparlör seçenekleri ile bas standardını birleştirdiğinizde başka yerde bulamayacağınız deneyimlerden birini yaşayacaksınız.
Ultra ince bir yapısı bulunan ve oldukça şık duran televizyonun ağırlığı 13.44 kilo ve 200 x 200 mm boyutlarına haiz VESA duvara rahatça monte edebileceğiniz cihazınızın set derinliği ise 72.2 mm olarak belirlenmiştir. Son olarak gelişmiş bağlantı özellikleri içinde başlıca olarak, EasyLink ile uzaktan kumanda kontrolü, tek dokunuş oynatma özelliği, Wi-Fi, çift bant, çift tane USB girişi ve ses sistemi kontrolü benzer biçimde özellikleri bu ürünün kullanımı esnasında ek olarak keyif ve konfor sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.