Öğrenciler İçin Destek Android Uygulamalar

 
Bildiğiniz benzer biçimde öğrencilik yaşamımız heralde en keyifli ve vaktin süratli bir halde geçmiş olduğu özlemle andığımız günler olacaktır.Doğal olarak yaşadığımız her şey öğcilikte kalmış olduğu için bizi gerçek hayata hazırlanmamız icap ettiğini ve yeni hayatımızda zamanı daha iyi kullanmamız icap ettiğini anlatmaktadır.Fakat artık her öğrencinin elinde akıllı telefonlar ve tabletler bulunmaktadır. Özelliklede bu cihazlar yardımıyla vakit terimini tertipli bir halde kullanabilirler.Bizde sizler için bu vakit terimi için birkaç uygulama seçtik.

 
1-Alarm Clock Xtreme Free

Mevzuda anlattığımız benzer biçimde öğrencilerin en fazlaca sorun çekmiş olduğu durumlardan biri vakit terimi ve sabah erken uyanamamak diyebiliri.Bu durum zaman içinde öğrecilik sonrasıda devam edebilir ve sizi fena etkiliyebilir.Bu durum için genel anlamda ilk akla gelen ise alarmlar olabilir.Doğal olarak birazcık daha teknolojik olarak düşünürsek akıllı telefonlarımızın uygulama yardımıyla istediğimiz şeye dönüşmesi bizim için değişik alarm uygulamaları ile karşılar. Bu durumda ise Alarm Clock Xtreme Free uygulaması yardımımıza yetişiyor diyebiliriz.Bu uygulama ayarladığınız vakit sonunda çalmaya başladığında size bir matematik sorusu soruyor ve siz probleminin doğru yanıtını vermeseniz alarm kapanmıyor.
İndirmek İçin Tıklayın -> Alarm Clock Xtreme Free
 
2- Aldiko Book Reader

Daha ilkin bilgisayar üstünden yaptığımız işlemi artık akıllı cihazlarımız üstünden yapabilir duruma geldiğimiz için özelikle okul döneminde okuduğumuz mecmua,kitap benzer biçimde informasyon kaynaklarını akıllı cihazlarımızı üstünden istediğimiz yerden okuyabiliriz.Buradan okumak istediğiniz kitabı satın alabilir ve okumaya başlayabilirsiniz.
İndirmek İçin Tıklayın ->Aldiko Book Reader
 
 
3-Evernote

Öğrencilerin değil bununla beraber her insanın kullanabileceği geniş kapsamlı bir note programıdır.Anımsamak istediğiniz notlarınızı resimlerini çekip note alabilirsiniz.Ek olarak ders notlarını alıp bilgisayarınızla senkronize ederek unutmamanızı sağlamaktadır.

İndirmek İçin Tıklayın ->Evernote
 
 
4- Tureng Lügat

Heralde öğrencilerin en fazlaca sıkıtlı çekmiş olduğu durumlardan biri evvelinde taşımış olduğu kitaplar ve destek dökümanlar olabilir.Özellike devamlı olarak yabancı dil olarak tahsil aldığımız okullarda yanımızda lügat taşımak ve her dil için değişik lügat alma periyodu bitmiş oldu diyebiliriz.Bu destek uygulamlar yardımıyla istediğimiz dili için istediğimiz kelimeleri sorgulayabilir ve kullanabiliriz. Tureng Lügat uyugulaması yardımıyla 3 milyondan fazla Türkçe ve İngilizce sözcüğe ulaşabilir ve istediğimiz anında tercüme sağlayabilirsiniz..
İndirmek İçin Tıklayın ->Tureng Lügat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.