Minecraft {Nasıl} Kurulur?

Son zamanlarda online olarak oynanan oyun minecraft dersek yanlış bir şey söylemiş olmayız.Yüksek indirme sayılarını yakaladğı için oyuncu kitlesi bir fazlaca artan minecraft oyunu ile blog kırma,yerleştirme şeklinde hayatta temelli bir oyundur.En büyük özelliklerinden biri ise hayal gücünüzü sınırsız bir halde zorlamasıdır.Kırdığını ve yerleştirdiğiniz bloglar yardımıyla gece karşınıza çıkan yaratıklardan kurtulmak için barınaklar ile oyun sizi değişik bölgelere götürebilir.

Minecraft {Nasıl} İndirilir ve Kurulur?
1- Oyunu indirmek için Minecraft linkine tıklayarak oyunu sistemimize indiriyoruz.
2- Sistemimize inen Minecraft.exe isminde uygulamaya çift tıklayarak çalıştırıyoruz. Ve kurulum işleminin başlamasını bekliyoruz. Kurulum işlemi için uygulama lüzumlu dosyaları internetten indiriyor.
3- Dosyalar indirilinceye kadar belli bir süre geçmekte. Bu süre sonunda klasik program kurma işlem sırasını devam ettirip kurulumu sonlandırarak oyunu hazır hale getiriyoruz.
4- Kurulum sonrası masaüstüne çıkan oyunun kısayoluna girerek oynamaya başlayabilirsiniz.
Kurulumla ilgili yaşadığınız sorunları yorum olarak yazmanız durumunda mevzuyla ilgili destek olabiliriz. Oyunla ilgili detaylı data almak için araştırma videosuna göz atabilirsiniz.

Minecraft Tamindir Video İncelemesi

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top