Litecoin (LTC) Coin Nedir? – Litecoin (LTC) Nereden Alınır?

Kripto para ekosisteminde Bitcoin ile birlikte adı en çok duyulan coinlerden birisi olan Litecoin ile ilgili dört gözle beklenilen her ayrıntıyı bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Mevzu başlıkları içerisinde Litecoin (LTC) coin nedir ve nereden alınır benzeri şekilde mühim detaylar yer alacaktır. İçerik ile ilgili aklınıza takılan yahut sormak dilediğiniz detaylar olur şayet lütfen alttaki yorum bölümünden bizlere bildiriniz.

 

Litecoin (LTC) Coin kazandırır mı ?

 

Litecoin (LTC) Coin Editör YorumuLitecoin (LTC) Coin Hakkında Sıkça Sorulan SorularLTC toplam arzı ne kadardır?LTC için blok başına aktüel madencilik mükafatı nedir?Litecoin ileri yarılanması ne vakittir?LTC/TRY Güncel FiyatıGüncel ayrıntılı bedel verileri için alttaki LTC logosuna tıklayabilirsiniz.₺ 948.8Litecoin (LTC)1h0.06%24h2.53%TRYUSDEURLTC SATIN ALMAK İÇİN HEMEN TIKLALTC/TRY Fiyat GrafiğiYukarıda LTC/TRY bedel grafiğini görmektesiniz. Grafiğin sağ üstünden zaman aralığını değiştirebilirsiniz.

Litecoin (LTC) Coin Nedir?

Litecoin, Bitcoin’in altın olarak nitelendirildiği kripto para aleminde gümüş olarak isimlendirilen bir kripto para birimidir. Blok zinciri üstünden eşler arası para transferi prensibine gore çalışan Litecoin, muhtemel olan en düşük maliyetler ile bu aktarımların sağlanmasını amaçlıyor.Merkezi otoritelere tabi olmadan bir para akışı elde eden Litecoin sisteminde sarfedilen para birimi LTC olarak adlandırılmıştır. Açık kaynak yapısı sayesinde de her insanoğlunun dahil olabildiği bir sistemdir.Litecoin resmi internet sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Litecoin (LTC) Coin Nereden Alınır?

Litecoin açılmış kaynak yapısı sayesinde istenildiği zaman esas kodları incelenebilir bir durumdadır. Sistem kendi ağı üstünden işleme imkan verdiği için de hızlı bir kullanım sağlar. Ek olarak sistem öteki kripto paralara gore bir günde daha fazlaca blok işleme özelliğine haizdir ve böylelikle işlemlerin sürati dahi artmaktadır.LTC sisteminde yeni coinlerin üretimi madencilik işlemleri neticesinde gerçekleşmektedir.

Her yapılan blok akabinde belli miktarlarda coin mükafat olarak son blok üzerinde katkısı olan şahıslara dağıtılır.Litecoin (LTC) Coin Editör YorumuLTC coin için bedel grafiği incelendiğinde görüleceği suretiyle 2013 yılının sonuna kadar 2 dolar seviyelerinde olan Litecoin aniden 10 dolar civarına çıkmıştır. Sonrasında yeniden düşüşe geçen coin 2017 yılının Nisan ayına kadar bu yolla birkaç dolar seviyelerinde kalmıştır.

LTC’nin 2017’deki yükselişi birkaç ay içerisinde olmuştur. Burada 60 dolar seviyesini gören coin 2017 yılının nihayetinde aniden yükselerek 300 dolar seviyelerinden prosedür görmeye adım atmıştır. Bu vaziyet doğal ki uzun sürmemiştir ve aşamalı olarak düşüş gerçekleşmiştir. 2018 senesi sonlarında yeniden 30 doları gören LTC bir süre ardından yeniden yükselişe geçmiş ve 100 doların üstüne ulaşmıştır.Ekim 2020 bakımından 50 dolar seviyelerinden prosedür gören

LTC’nin yıllar içerisinde daha dahi iyi bir konuma geleceği düşünülüyor. Bunun en büyük göstergelerinden birisi de 2019 senesi başlarından itibaren önemli artışlar gösteren prosedür hacmi grafiğidir.Sayfada yer edinen bütün içerikler tamamıyla brifing hedefiyle yazılmıştır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Litecoin (LTC) Coin Hakkında Sıkça Sorulan SorularKonu dahilinde Litecoin (LTC) coin nereden alınır ve Litecoin (LTC) coin nedir benzeri şekilde soruların cevaplarını sizlerle paylaştık.

Gene de LTC ile ilgili dört gözle beklenilen birtakım sık sık sorulan soruları aşağıda ilave olarak paylaşma gereği duyduk. Başka sorularınız var şayet yorum bölümünden bildirebilirsiniz.LTC toplam arzı ne kadardır? Toplam LTC arzı 84 milyon LTC olarak belirlenmiştir.LTC için blok başına aktüel madencilik mükafatı nedir? Ekim 2020 itibari ile madencilere mükafat olarak 12,5 LTC verilmektedir.Litecoin ileri yarılanması ne vakittir? LTC için bir ileri yarılanma 2023 yılının Ağustos ayında gerçekleşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.