KYK Burs ve Kredi Taahhütname Iyi mi Onaylanır, Iyi mi Müracaat Yapılır?

kyk burs ve kredi taahhutname nasil onaylanir nasil basvuru yapilir 5fcdf4c1a7d3a

Abone Ol:

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK tarafınca sabah saatlerinde izahat yapılmış oldu. Meydana getirilen izahat da kredi ile burs sonuçlarının açıklanmış olduğu müjdelendi. Adaylar sabah saat 10.00’dan itibaren resmi site üstünden neticelerini öğrenebiliyor. Buna bakılırsa sonuçlar açıklandıktan sonrasında adayların tahsil kredisi ya da tahsil bursu alabilmek için taahhütname ile onay vermesi gerekmektedir. Peki taahhütname nerededir, taahhütname’ye adaylar iyi mi onay verebilir?

Taahhütname Onayı Iyi mi Verilir?

Kredi ve Yurtlar Kurumu KYK kredi ile burs neticeleri açıklandı. Burs ya da kredi almak isteyen adayların bu tutarı alabilmesi için taahhütnameyi onaylaması gerekiyor. Bunun için e-devlete haiz olmanız gerekmektedir.

Derhal bilgisayarınızın ya da telefonunuzun bağlantı kısmına https://www.turkiye.gov.tr/kyk-burs-kredi-onay-islemleri adresini giriniz. İlgili ekrana e-devlet şifreniz ve T.C. kimlik numaranız ile giriş yapınız. Sisteme giriş yaptıktan sonrasında karşınıza taahhütnameye ilişkin bir duyuru çıkacaktır. Bu detayları okuyun, faiz oranları, enflasyon faizleri, TÜFE oranları hakkında data sahibi olunuz ve eğer size uygunsa kredi almak için onay işleminizi yapınız. Burs alan adaylar aslına bakarsan karşılıksız ödeme alacaktır.

Yardım almak için buraya giriniz. (Hanım-Adam)

YORUM EKLE

Yorumunuz Onaylanmak Suretiyle Gönderildi

Adınız Soyadınız

Yorum

Gönder

Cevap : @name

×

Yayınlanan ccv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir